Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motocikl od 600 do 1000 kubika

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha fz 6

Pozdrav drugari, kupujem motor pa bih vas molio za pomoc. Posto sam dosad obisao jedno desetak motora i presao pola Srbije i razocarao se. Svi pricaju bajke preko telefona, a kada odem da vidim motor pitam ih gde je taj motor sto ste mi pricali, ovo nije taj. Znaci lometine, svi su presli oko 30000 km i svi imaju "orginalnu kilometrazu". A svakom otvaran agregat, pitam sto je otvaran agregat ako je presao 30000 km, oni pricaju neke nebuloze. Gledao sam tri fejzera uvezena iz Svajcarske i svima je otvaran agregat i zanimljivo sva tri imaju 29000 km na satu. Budzet mi je oko 3000, 3500 eu, ali sam ogranicen sa izborom jer sam visok 192 cm, srecom nisam debeo 93 kg. Najpre bih kupio yamahu fazer 1000,  ili u krajnjem slucaju  fejzera 600. Enduro i r motori me ne interesuju, znaci neki fazon sport turing ili naked. U obzir mogu doci Yamaha, Honda i Suzuki, predlozite nesto mozda me zainteresuje neki model od ova tri prozvodjaca. Teska sam picajzla haha pa motor mora biti bas u dobrom stanju, da ima istoriju pozeljno servisnu knjigu, da nije bio havarisan, da nije otvaran agregat. Lometine i budzevine koje kakve nemojte mi nuditi. Ako neko ima preporuku da poznaje motor i coveka koji prodaje slobodno recite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Kada pazljiv majstor otvori i zatvori agregat, neces ni prepoznati. ! Najbolje kupi motor od nekoga koga znas. Platis malo vise i to je to sto hoces ! 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

https://www.polovniautomobili.com/motori/10394998/yamaha-fz6s-fz6-fazer-600, Ovo je motor mog kolege i prijatelja i stvarno je u izuzetnom stanju i sve sto je napisao je istina (odgovorno tvrdim)! Mislim da prvi ozbiljan kupac koji  bude video i probao motor ce ga i kupiti! Pozdrav i srecna kupovina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha fz 6
On 15.7.2017. at 22:25, zlaya je napisao:

https://www.polovniautomobili.com/motori/10394998/yamaha-fz6s-fz6-fazer-600, Ovo je motor mog kolege i prijatelja i stvarno je u izuzetnom stanju i sve sto je napisao je istina (odgovorno tvrdim)! Mislim da prvi ozbiljan kupac koji  bude video i probao motor ce ga i kupiti! Pozdrav i srecna kupovina!

Znam za ovaj motor, vidjao sam ga na oglasu i deluje mi dobro. Ali mi frka sto je uvezen iz Amerike, otkud znam ovi idioti izmislice neke gluposti i onda kasnije nema registracije. Mozda gresim ali me ne bi cudilo, imao sam atestiranu auto prikolicu i registrovao dve godine normalno, trece ne moze, a platio sam drzavi za atest.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
Pre 8 sati, Pera kameni je napisao:

Znam za ovaj motor, vidjao sam ga na oglasu i deluje mi dobro. Ali mi frka sto je uvezen iz Amerike, otkud znam ovi idioti izmislice neke gluposti i onda kasnije nema registracije. Mozda gresim ali me ne bi cudilo, imao sam atestiranu auto prikolicu i registrovao dve godine normalno, trece ne moze, a platio sam drzavi za atest.

Kada je jednom registrovan kod nas, više nema problema. Zafrkancija je kod novouvezenih.

Ovaj Fazer deluje perfektno, identičan je ovom koji ima moj sin, boja, godište, kofer, sve... U trenutku sam se presekao-sve isto, sunce ti, rekoh šta radi to ovaj moj klipan? :lol:

Kad si već jurcao i gledao te lomatine, trebalo bi da pogledaš i ova, posebno što ti ga je kolega preporučioj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

ja moram prodati jedan motor 3 mi je previse ako ti odgovara suzuki gsx 600 f 2004 god povisio sam mu volan i skinuo one heblove.Plavi noviji tip stop lampe shad repni kofer registrovan do 03 2018 2400e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Imaš kod tebe u G.M. Diversion 900 s, ako Mija nije prodao. Koliko vidim i Šumadinac prodaje a ovde ti nije ponudio, i njegov je dobar. To ti je pravi putni motor, jednostavan, jeftin  i lak za održavanje a trpi sve režime, i tvoju visinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha fz 6
On 15.7.2017. at 22:25, zlaya je napisao:

https://www.polovniautomobili.com/motori/10394998/yamaha-fz6s-fz6-fazer-600, Ovo je motor mog kolege i prijatelja i stvarno je u izuzetnom stanju i sve sto je napisao je istina (odgovorno tvrdim)! Mislim da prvi ozbiljan kupac koji  bude video i probao motor ce ga i kupiti! Pozdrav i srecna kupovina!

Kaparisan fejzer danas, cekam neki dan da prezdravim pa da ga doceram. Stisla me neka prehlada u pm. Motor je stvarno apoteka i mnogo lepse izgleda uzivo. Hvala Zlayo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
Pre 4 sati, Komsa je napisao:

Imaš kod tebe u G.M. Diversion 900 s, ako Mija nije prodao. Koliko vidim i Šumadinac prodaje a ovde ti nije ponudio, i njegov je dobar. To ti je pravi putni motor, jednostavan, jeftin  i lak za održavanje a trpi sve režime, i tvoju visinu.

Sumadincu ne pada na pamet da proda zelenka.

Pre 2 sati, Pera kameni je napisao:

Kaparisan fejzer danas, cekam neki dan da prezdravim pa da ga doceram. Stisla me neka prehlada u pm. Motor je stvarno apoteka i mnogo lepse izgleda uzivo. Hvala Zlayo

Cestitam, sa srecom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja