Jump to content

Moto Zajednica

Posao na "belo" u BG [nudi se]

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
On 7/18/2017 at 3:57 PM, Zille-nbg said:

Za one nepupućene. Romaal je firma koja se bavi distribucijom pića (pretežno). Da znate o kakvom magacinu se radi. Magacin u Zemunu, tj u delu nekadašnjeg Navipa radi radnim danima i subotom. Za nedelju nisam siguran. Firma kao firma nema finansijskih problema, raste nenormalno u proteklih par godina i postala je jedan od većih distributera.

 

Eto, da malo pomognem kolegi pošto nije baš znao opis posla, ali uglavnom, rad u magacinu pića je prijem i pregled robe od dobavljača, odlaganje u magacin, prikupljanje i pakovanje robe za dalju distribuciju, vođenje računa o rokovima upotreba artikala itd. Čisto da znate šta se radi i sa čim se radi.

 

Pozdrav.

Jel taj covek sam i prima robu, proverava, pakuje i sprema za isporuku? treba li da vozi viljuskar ili rucno sve tovari tj fizikalise? To sto si nabrojo prijem/isporuka/pakovanje/kontrola je posao za bar tri coveka a on hoce jednog za platu od 40000. Klasican srpski biznismen. Pa to nema sanse da covek ne pogresi ako ima po tri dostave i tri isporuke koje treba da spakuje i proveri rokove na flasama istovari i utovari.

tu treba da je jedan covek magacioner koji radi papirologiju (prijem robe sa dostavnice da se prebroji, otpremnica da se isporuci) i bar dvojica koji ce da utovaruju pakuju i tovare za isporuku, a kad nema dostave/isporuke da kontrolisu rokove. Koliko ljudi radi u tom magacinu i koliki je obim nabavke/isporuke? Jel taj covek posle iz svog dzepa placa greske koje su neminovne ako je samo jedan covek u magacinu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd
4 hours ago, stilgar said:

Jel taj covek sam i prima robu, proverava, pakuje i sprema za isporuku? treba li da vozi viljuskar ili rucno sve tovari tj fizikalise? To sto si nabrojo prijem/isporuka/pakovanje/kontrola je posao za bar tri coveka a on hoce jednog za platu od 40000. Klasican srpski biznismen. Pa to nema sanse da covek ne pogresi ako ima po tri dostave i tri isporuke koje treba da spakuje i proveri rokove na flasama istovari i utovari.

tu treba da je jedan covek magacioner koji radi papirologiju (prijem robe sa dostavnice da se prebroji, otpremnica da se isporuci) i bar dvojica koji ce da utovaruju pakuju i tovare za isporuku, a kad nema dostave/isporuke da kontrolisu rokove. Koliko ljudi radi u tom magacinu i koliki je obim nabavke/isporuke? Jel taj covek posle iz svog dzepa placa greske koje su neminovne ako je samo jedan covek u magacinu?

 

Ne znam, nisam radio u toj firmi, saradjivali smo. Ne verujem da radi jedan covek, ali je to sve obaveza nekoga ko radi u magacinu. Ako nekoga zanima, a pre nego sto popljuje coveka, ima broj telefona, nazovite i vidite sta i kako.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

radio sam u magacinu nekad davno (mator sam covek) pa se razumem u funkcionisanje magacina :) ne moze vise ljudi da vrsi prijem i isporuku papiroloski osim ako se radi u smenama, da ne bi bilo nisam ja on je. Sef magacina radi papirologiju i kontrolu, a pomocni radnici u magacinu utovar, istovar, brojanje i provere u prisustvu sefa magacina. U oglasu je navedeno da jedan covek radi sve sto asocira na magacin sa jednim covekom. Nije navedeno radno vreme, ima li smena 8-16 i 16 -22 itd. Nije mi cilj da popujem coveka vec je oglas postavljen sa nejasnim elementima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Neko koga zaista zanima posao on će da se javi na kontakt i da konkuriše i tad će saznati sve detalje.



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Znaci dva radnika, magacioner, ako ih ima trojica onda moraju da imaju sefa, to je vec cetvorica, onda na to dodje i upravnik magacina jer mora neko da ih kontrolise a ako ima vec toliko ljudi onda moraju da imaju i neki sindikat da ih gazda nebi izrabljivao kao jeftinu radnu snagu. I na kraju eto ga jedno malo preduzece a ne magacin. Davno su prosla ta vremena kada jedan radi a pet njih nadgleda. Ja sam uvek bio onaj koji radi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

Moj brat je radio u diskontu godinama, tako da znam da je to jedan od tezih fizickih poslova. Ljudi su se stalno smenjivali zbog tezine posla, neki rade par dana, a neki par meseci dok se ne snadju za nesto bolje. Tako i ovde, ako nekom treba posao javice se. Svaka cast kolegi sto je postavio oglas, bez obzra na sve mozda nekom taj posao bas treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja