Jump to content

Moto Zajednica

Srbija u 1400 km.

Recommended Posts

  • Vozac A kategorije :D, 898 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Svaki put kada neko napise novi komentar na ovu temu ja ponovo pregledam fotke i svaki put ogladnim :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

E pa ovako da zapocnem,skoro  se i ozenih.... :D Nadam se da mi je to kupilo malo vremena i naravno izvinjenje sto ovaj putopis nikada ne zavrsih ...Upravo sam ga poceo pisati ali je izuzetno glupo i ne slikovito zavrsiti ga bez slika. Na zalost ostalo mi je samo 0,08mb slika da zakacim. Nisam vodio racuna i prethodne sam sve slike kacio izuzetno velike. A bilo se tu jos koje cega slikovitog podeliti o nasoj Srbiji :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3966 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Pod obavezno nastaviti i privesti kraju već započeto djelo.
Pozz


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

5. Dan 09.07.2017

 

Idemo dalje drugari :) Iz sna me prene debela ladovina,smrzoh se zestoko.Ustajem relativno rano svi jos uveliko spavaju.Jutro na Uvcu rekao bih od 7 do najvise 9 stepeni Jul mesec :) Ne znam moze li se videti na slikama ali je sve izuzetno mokro skoro da sam i sator polu mokar spakovao.Seo sam na obalu zapalio pljugu iz u pticice i Poljaka koji hrce iz satora ubija,kovao svoje planove za nastavak ove fine avanture.

 

 

dfg2nd.jpg

 

 2lcp74m.jpg

 

11wdjio.jpg

 

I tako vreme je prolazilo pljuge su se redjale i napokon ustaje zena tu zaduzena za kamp sto ima i taj restorancic koji nije bas klasican, o kome sam pisao.Skuvala kafa popili pa otisla do Sjenice da pazar danas za rucak namernice.Dok sam pakovao sator i stvari razmislajm tako jeo li sam nesto sem jagnjetine i saca za ovih 5 dana?:jee:Ma vracam film kao da nesto i jesam ali nisam cevape kod Jonuza! eto ideje gde dalje poci, a kuci jos ne doci :D Pakujem motor i jedva bez pada onako natovaren po klizavom izadjoh na bedem.Stajem na pola puta od kampa do magistrale ne bih li pogled jos jednom vratio,dokopavam se asvalta i pravac Pazar.Put Sjenica-Pazar nije los al nije bas ni za neku pohvalu, da ne kazemo sarenolik u pravom smislu te reci :) Stajem u centar da se raspitam za Jonuza kad se ispostavih da stadoh bar kod same cevabdzinice

 

plmxz.jpg 

 

Posto se dobro najedoh izuzetno hvalitetnih i ukusnih cevapa, sa punim stomakom se moglo bolje razmisljati gde dalje otici :) Znam da imam neku rodbinu tu kod Kopa doduse sa druge strane tu kod Brusa.Ali onaj fazon nismo tamo bio ima skoro 20 godina.Ma sta je tu je okrecem caleta da mi pusti broj pa zovem kad se popnem na Kopaonik u fazonu javi se javi se, ne ne...Put od Raske gore do vrha Kopa je odlican, ne znam dali je skoro radjen ali je odlican.Tako da relativno brzo ja i moja koza stizemo na suncane vrhove. 

 

10ql72d.jpg

 

Vidoh gore par Gsa i jos nekih cudesa raznih od motora.Evo bas ovde gde sam stojao da zapalim pljugu popijem colu (zbog Jonuzovih cevapa) staje pored glanc nova S klasa CG-table. A velju bogu mi, mozes li se pomeriti da uceram,deda neki. Mogu reko nije mi problem ja mogu de ocu da stanem :) Inace vozni park interesantan mogu slobodno reci da se ponekid i mogu videti prosecna kola od 10 some evra :) Kud sam ja krenuo s ovim starcem ili nemam mozga il para,mozda je to kombinacija rekao bih kad nemas oba :D Javi mi se konacno taj buraz alo buraz, pa kako sta radim pa berem malineee na Kopaonike :D Nadjosmo se dole kod Kljunca,popili po pivo, mozda i tri kad mi zvoni telefon.Gleda me on ja sam izbezumljen ne znam sta me snaslo u momentu.Ustvari bila je to naj radosnija stvar koja mi se desila na ovom putu...devojka mi javlja da je trudna :) Daj odma da se jede da se pije,uhvati me vec debelo popodne. Ne da burazu da odem da spavam kod njega navalio. Ja jos od silnih emocija nmg da se saberem ali znam da jedino sto mi treba je motor put i samoca.Strasan je to osecaj nisam bas siguran sta ti se desava.Palim TDM-a i preko Goca pravac u Vrnjacku Banju.Sigurno sam znao da nmg da ostanem kod njega,a tek posle tog poziva nikako. Imam ja tamo jos rodbine znam da bi me udavili ko zmija zabu, jbg godinama se nismo videli a meni se sine samo pije :D:D Slike sa Goca nemam jer nisam stao do Banja,a iz Banje nemam jer pravo da kazem od silne srece se nisam ni setio. Bio neki festival Banja bila puna ko oko,jedva sam smestaj nasao za pristojne novce tipa 10e. I to da se stadoh kod taxista da se raspitam vec sam mislio sator da raspakujem negde.Bilo je smestaja al deru ubijaju. Nije bas da stedim na sebi ali 30-40e da dam za noc je stvarno mnogo.U sustini trebalo mi je samo kupatilo i krevet, nikakav luxuz pivo sam pio i suze su od silno pomesanih emocija isle same :D Tako se zavrsi jos jedan moj prosecan dan, i mojih 250 kila gvozdja koje je to vece zanocilo na ulici :) 

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja