Jump to content

Moto Zajednica

Sajle

Recommended Posts

• Zainteresovan, 775 postova
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Pukla mi sajla brzinometra za hondu cb 450. Na forumu sam citao o iskustvima,mislim da je vrlo poznat Boban iz Beograda. Taman sam mislio da ga kontaktiram pa posaljem original sajlu da po meri izradi itd kad saznam da u Temerinu ima isto firma za sajle. Puno lakse za nas iz Novog Sada i okoline,odem,zavrse na licu mesta-300 din. Pa rekoh da podelim informacije :)

http://www.tehnoflex.co.rs/

IMG_0178.PNG

• Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 34 postova
  • Motocikl: Nemam...

Ti u NSu kod najlona nikad mi nisu od renoa od podizaca stakla znali napraviti,uvek je pretegnu i nesto popusti posle par dana ili 2,3 meseca. E da i od jednog audia sam nosio isto pretegli.

• drkadzija, 1091 postova
  • Motocikl: ZX14 ...batbike

Jbg meni pravili ti kod najlona za bezbroj motora sajle i za gas i za kvačilo i za km satove i uvek sve ok. Na par motora sam montirao njihova opletena creva i isto su bila ok. 

• Svrati ponekad, 251 postova
  • Motocikl: suzuki gs500

jedno iskustvo sa metalproizvodom: kada mi je pukla sajla brzinomera, odem kod njih i ponesem staru sajlu kao uzorak. nova je bila gotova za manje od dva sata, a kostala je tipa 300-400rsd. dodjem kuci, pokusam da namontiram ali ne ide, deo koji ide u pinjon je siri od pinjona i ne moze da udje. popizdim, pozovem ih i reklamiram sajlu. kazu: nije problem, donesite resicemo. spakujem se, odem do njih, dam novu sajlu da poprave i dajem i staru uz nju. lik koji tamo radi me gleda i pita sta je to. kazem mu: stara sajla, za uzorak. majstor me pogleda i kaze da nema potrebe da uzima tu staru jer ce napraviti kako treba. mislim se, sigurno ce biti napravljena kada sa uzorkom nije bila kako treba. zvali su me posle sat vremena, sajla gotova, uzeo istu i montirao na motor bez problema, radi i danas. eto, resio sam sajlu za malo para, malo se rekreirao i danas se nasmejem kad se setim rada po uzorku i bez njega. na kraju, ja zadovoljan...

• Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1341 postova
  • Motocikl: R1150GS

Ja na motoru isto imam njihova pancirna creva, za sada dobro rade. JevtaNs isto dugo vozi njihova creva i zadovoljan je, preko njega sam i uradio. Inace svidjaju mi se creva zato sto su oblozena providnom plastikom pa ne grebu u dodiru sa delovima motora.

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja