Jump to content

Moto Zajednica

Hamer el gitara

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Prodajem mog Hamera f/t2 xt sunburst. Ozbiljan ozbiljan muzicki istrument, nije igracka. Vrat perfektan, niska akcija, original humovi. Gotoh kluson civije. Jede mex strata i standard epifona za dorucak;) 210 jura. Ispod cene. Tone switch spusten na mesto tone pota...dobar blues i rock ton, malo mutnjikav zbog hamova, ala Gary Moore, odlicna i za metal....

 

bacite pogled na u tube;) sunburst.

IMG_2168.JPG

IMG_2169.JPG

IMG_2170.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hvala;))

 

Slazem se, poredjenje je adekvatnije za les pola ili epija. Medjutim razlika je vidna kada ukljucis hum na mim stratu na bridzu i na hameru na bridzu.  Sviram ih uporedo vec mesec dana i meksikanac je tanak.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...što bi rekli, nije lošije nego drugačije ;)
A i ham u bridgu na stratu ne mere bit nikad isti kao na ovoj konfiguraciji, kobilica, skala... ;)

 

ps.

ja sam zaljubljen u tele sa wide range hamovima... i dalje ima "kristal" koji zvoni i para kao da je single a masniji...

kuku... :D
1908.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Meni je losije i drugacije... ne spamujes nema problema. Veruj mi da si imao prilike da probas oba instrumenta slozio bi se verovatno samnom...

 

...stvar ukusa. Milioni ljudi na trilion foruma ne mogu da se sloze oko banalnijih muzickih stvari a kamoli oko kvaliteta tona.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Malko da obnovim temu, izsvirah joj dusu, bila kod saleta u singidunumu na setupu (4000 din), malo bih promenio, moze i zamena za neki shred Jackson js 32 dk...itd.... a moze i korekcija cene .  Super stanje, nemate brige.  Sve pravo ravno bez ostecenja.... 

 

Inace sklepavam preko ebaya fendera od originalnih delova zaklace me postarine pa je prodaja dobrodosla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja