Jump to content

Moto Zajednica

Proslava 25 godina MK Arhangel

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Deo sugestija sam vam preneo oci u oci.... Pricacemo jos na tu temu :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Sto se tice organizacije stvarno svaka cast. Jedinu zamerku imam na to obezbedjenje, tj na onog starijeg lika koji je radio oko 18h. Malo se mnogo uneo u posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1650 postova
  • Motocikl: /

Da, da, znam na koga mislis... Skenira me sa onom motkom, pa krene rucno, al pipa onako prostacki (ne zna covek pravilno) i kao "sta ti ovo", pa kljuc... I ladno mi kaze "sta ce ti kljuc", ja ga gledam, reko dal je ovaj lud

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Izvinte zbog neprijatnosti,kontaktiracemo Dobergard u vezi tog propusta.Molim vas ako vam nije tesko posaljite mi na pm tacno sta je radnik obezbedjenja uradio da bih im prosledio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

@ser e bas to, jos covek krenuo da stiska dzep a ja u dzepu svasta nesto sto moze da se osteti. U pitanju je bocni dzep. Po pravilu bi trebalo da mi trazi da otvorim dzep pa da vidi sta ima unutra. Plus sto se drsko ponasao.
Onaj decko sto je radio sa njim svaka cast, odlicno radi svoj posao i odlicno se ponasa. A starijem oduzeti licencu ako je uopste i ima.
A sto se same organizacije moto skupa tice sve je na svom mestu, svaka cast organizatorima, jedan od boljih skupova ove godine. Plus jedan veliki plus za lokaciju, ekstra je!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Skup je bio odlican. Bio sam oba dana. U petak od 19-02 h , subota 18-01h. Sve je bilo korektno. Treba da se ostali ugledaju na vas. Sto se tice obezbedjenja. Stvarno su malo cudno delovali na kapiji. Iako sa bio motorom. Ali ako su pretresali zbog pirotehnike dzba su to radili. Baklje su gorele. Srecom nije bilo puno skinera. Mozda par. Da ih je bilo vise mozda bi i izbio neki incident.  Ostalo sve za pohvalu osim sto mislim da je bilo premalo toaleta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja