Jump to content

Moto Zajednica

California dreaming

Recommended Posts

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Pa obe trke su mi bile malko dosadnjikave...iako je bilo trkanja kako i dolikuje WSBK. SSP se nije vozio...znam zasto ali i dalje ne kontam. West vozio Moto America i uzeo dva podijuma :)

 

Sve u svemu prvu trku uzeo Dejvis pa Rea i Sajks. Sajks standardno vodio pa ga ova dvojca odrala u jednoj krivini...a onda je zaostao kao da je unazad vozio. Melandri cetvrti. Osim sto su D & R obisli S j sto je R kao pratio D...trka je bas bila neinteresantna.

Druga trka jos neinteresantnija. Rea se najbrze probio napred i odrao ih standardno. Dejvis dok je stigao do druge vec bilo gotovo. Sajks dosadno treci. Melandri pogresio na pocetku pa se izgurao do cetvrtog i to je to.

 

Kao sto rekoh...meni dosadno. Ustvari...sezona do sada se svodi iskljucivo na Reu i Dejvisa. Sajks se voza za njima dvojcom. Melandri za njima trojcom...ostali im nemogu ni primirisati. Mada, slagao bih kad bih rekao da su bas sve bile dosadne. Bilo je par dobrih trka. SSP je odlican ali su negde WSBK ubili i treba ga ozivljavati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
3 hours ago, Milky said:

Rea u MGP , Rossi u WSBK ?

Ajde Allaha ti sredi to ako možeš!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja