Jump to content

Moto Zajednica

Brno 2017 potrebni saputnici

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha tdm 850

Cao drugari, imam jedan mali problem...

Ja i drugar smo rezervisali 4 krevetnu sobu u Brnu, 25e noc, 3 nocenja ...petak, subota i nedelja i trebali smo da idemo sa 2 motora nas cetvoro...ali drugar nije uspeo da resi neke stvari i sada idem ja sam sa devojkom, ali ostala su prazna dva kreveta...

E sada, da li iko hoce samnom do Brna, bilo bi mi lakse da ne putujem sam? Eto smestaj je rezervisan, javite se ako neko hoce ? 0603250888 Igor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha tdm 850

Ja krecem u petak rano ujutru 4.avgusta, a rezevacija smestaja mi je 4,5 i 6 avgust nocenje, a gledacu samo kvalifikacije u subotu i trke u nedelju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha tdm 850

Da, ja i devojka idemo a soba je 4 krevetna sa kupatilom i kosta 300 e ukupno ili 75e po osobi...Karte cemo tamo na blagajni kupiti...meni u sustini treba dvoje ljudi zbog sobe, da ne moram da platim 300e sam. A hostel je 29 km udaljen od same staze...Lazza hostel, tako se zove. Skroz korektan smestaj i imaju privatni parking.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha tdm 850

Otkazao sam ovaj smestaj u Lazza hostelu jer nadjoh za mene i devojku i jos jednog drugara mnogo povoljniji hostel na nekom jezeru , 47 km od staze u Brnu...kad cu toliki put prevaliti motorom ovih 47 km je najmanji problem... :) a i lepa priroda, jezero, mozda produzim boravak tu koji dan vise od planiranih 3 :) Vama koji putujete za Brno srecan put pa se mozda i vidimo negde na tribinama ili oko staze :)

Screenshot_2017-07-09-19-00-58.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja