Jump to content

Moto Zajednica

Velika nagrada Seattla...

Recommended Posts

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Sada u Subotu 11 Juna ce se odrzati trka Oldtimera u Kentu juzno od Seattla.Bice "Vintage day".Znacu u Subotu je samo nasa staza.Imamo par klasa os Formule 160cc,250 - 350cc,500cc,Super Twins 750cc i Open Vintage 750cc.Ja cu se trkati u dvi klase (U Super Twins 750cc i Open Vintage 750cc)Imamo dva treninga ujutro i popodne ce biti dvi trke za svaku klasu.Formula 160cc imace Le Mans start rako da ce to biti jedan od najzanimljivijih dogadjaja dana.Trka Super twins i Open Vintage ce biti propracena sa dosta interesa kao i obicno tako da ce obe klase da voze u istoj trci o bodovane ce biti duplo samo za Super Twins motore......Slike i mali izvjestaj stize odma poslin trke.............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Evo samo kratko jedna mala reportazsa sa trka koje su se vozili juce u Kentu juzno od Seattla.

 

Na treningu san bija cetvrti po najbrzen krugu.Tako da de desili nesto sta nisan ocekiva iznanedjenje za mene samoga.Startuje trku u prvim redu pored cetvorice najbrzih trkace u Open Vintage Klasi.Mioje najbolje vrime ili najbrzai krug na treningu je bije 1.56.701(najbrzi krug prosle godine je bije 1.59.700)

 

Prva trke:Startujen nelose ali guibim par pozicije do druge krivine.Noj motor se nemoze miriti po snazi sa Hondama CR 750cc,Triumph 750CC tri cilindra.Ali u drugoj krivini ja i dalje iden istom brzinon oni mali smanjuju tako da ih prolazin s vanjske strane.Trojicu san prisa i ostala je jedini Honda CR 750,ali i znekih razloga on me sice i ja da ga ne udarin izlecen sa staze samo za sekundu bukvalno.Pri izletanju prednje kolo mi udara u neku rupu na ivici di staza zavrsava.Motor pocne da klize bokon.Pomislija san samo da ne padnen.I dalje drzin pun gas nediran kocnice ,motor se poslin par sekundi smirija.Ali svi su me sada prosli i moran da i jurin.Do kraj trke san uspija da priteknen trojicu i tako san zavrsija treci u Super Twins i sedmi u Open Vintage.

 

Postavicu slike i izvjestaj sa druge trke..........

 

Sra se tice druge trke:

 

Imali smo iste startne pozicije ki u prvij trci tako da tu se nije nista prominilo.Start mi i nije bija bas najbolji ovaj put.Motor je krenija par mestar i poceja da se gusi.Ali nakon par sekundi je proradija,dok san dosa do druge krivine skoro da su me svi prisli.Ali opet se ponavlja prica iz prve trke tako da moran da priteknem tri motora da bi zavrsija na istoj poziciji ki na prvoj trzi.Ali posto je organizator malo kasnija skratili su nam trku za dva kruga.Niko to nije zna jer nam nisu rekli.Tako da su svi imali istu taktiku kao i za prvu trku.Uspija san da preteknem dva motora i pomalo da se ptiblizavan treem ali kad san prosa kroz ciljnu ravninu vidin bilu zastavu sta znacu zadnji krug.Tako da san zavrsija trku na cetvrtoj poziciji u Super Twins,a u Open Vintage san bija 7 ili osmi.Nismo dobili zvanicne rezultate nakon druge trke jer su morali da zatvore stazu zbog Drag racing.Ocekujemo rezultate za koji dan.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pa super je bilo. Steta sto nisi imao vise srece u prvoj trci... Bas mi je krivo sto nisam mogao doci da te gledam i snimim par fotki i filmica... Bice prilike jos ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Bravo Caco,

nisi ti baš maèji kašalj... :)

Ipak za tke dosta znaèi taj jedan cilindar više.

Kad je sledeæa trka?

Pozdrav!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Hvala hvala.Da znaci puno kad imas jedan cilindar ili dva vise.Sljedeca trka je u Portlandu 15 Jula,pa onda je vikenad poslin Spokane,pa Mission 1 Augusta i tako sve do 16 Oktobra.Ima da se "useren od trkanje" :roll: :wink: :shock: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Ma Caco, naci cemo 4 mala cilindara, pa ih stavi pod jaknu. Onda se mozes trkati sa vise cilindara nego sto oni imaju. Nece ni znati da Caca vozi sestaka :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja