Jump to content

Moto Zajednica

P: unutrasnjost za Scorpion EXO 510

Recommended Posts

  • Јахач змајева, 1537 postova

Pozdrav drugari. 

 

Htio sam da prodam kacigu jer sam glupo kupio M umjesto L jer me budala nagovori, kao opustice se malo pa ce da valja. Posle pokusaja i pokusaja da prodam novu kacigu daleko ispod cijene prije 3 sedmice sam se predomislio i kupio komplet novu unutrasnjost L. (Moze jer je skoljka ista)

 

Danas namontiram sve, izvadim svoju M i ubacim L. Druga prica. 

 

 

E sada, kome treba unutrasnjost za EXO510, M velicine, bila moja glavudza u njoj par puta uvijek sa podkapom. 30€ (cijena nove 59€).

 

25. Jula (za 3 sedmice) dolazim u Novi Sad pa mogu da tu predam ovaj "drob" od kacige koga zanima.

 

 

20170704_181548.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Sry za off, ali mene je čovek isto nagovorio da uzmem EXO-510 u M veličini iako sam osećao dosta neprijatan pritisak i prijatnije mi je bilo kada navučem L kacigu. Prvih 500-700 km mi je bilo dosta neprijatno da nosim kacigu, par puta je počela i glavobolja. Isto sam bio u neverici kako sam mogao da kupim "malu" kacigu, a nije mi prva koju kupujem. -.- A onda se postava namestila i sada mi je kaciga taman, nigde ne steže a nema ni lufta. Osećam se isto onako prijatno kao kada sam probao L u prodavnici. :)

 

E sada zašto ovo napisah... Možda je pametnije da sačuvaš ovu postavu dok ne vidiš da li će ti L dobro ležati posle nekog vremena. Ako se razglavi i kaciga krene da "beži" sa glave, mogao bi ponovo doći u problem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

To se moze vrlo lako dogoditi,ne preporucuju oni slucajno manji broj. Sacuvaj tu unutrasnjost neko vreme. Moze da ti se desi tek posle nekog duzeg nosenja da se "razgazi" .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

A da do tada trpim glavaobolje? :D

Ma vidite, ako nekome treba, tu je da se proda... (nisam lik koji čuva stvari koje mu ne trebaju).

Ako ne, ima sanduk sa drlom u podrumu. :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

500km napravis za nedeljno popodne i odmah saznas koja ti odgovara... :D 

Salim se malo, ti najbolje znas kako se osecas kada stavis kacigu. :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zar nije kod scorpion da biraš ipak onu sto ti je taman tog momenta. A kasnije možeš uvek dopumpati ako se negde pojavi luft.
Ja sam moju tako kupio tj kad sam je tad stavio na glavu pasovala je kao guza na nosu i nisam se dvoumio. A i dan danas pase dobro i bez dopunjavanja.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ja to za pumpanje jednom probao ,realno ne znam koj ce to kacigi, i ovako je pasent , a nije ni bucna..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pa to, ako je pasent i ne treba da pumpaš. Ali ako napumpas još malo više stegne i možda skine nešto malo buke. Mada i to je zavisno od glave do glave tj koliko zapravo zadihtuje pumpanjem jer nekome možda potpuno zadihtuje i ima osetnu razliku a kod nekog samo malo i skoro da nema razlike.
Ali svakako dihta i stegne dodatno, treba biti pametan da se setis toga kad skidaš kacigu pre nego sto otkines sam sebi uši. :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja