Jump to content

Moto Zajednica

Moped Endurance Cup

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia RS 125 i još 7 drugih

Drago mi je da posle prve trke koja je bila vrhunska, mogu odmah da najavim i drugu trku. Za manje od tri nedelje, 19.08.2017. godine idemo u Kulu. Ponovo noćna trka i ponovo viš od 100 ludaka na mopedima  Grin

Kako je to bilo na prvoj zvaničnoj trci, možete videti među foto i video materijalima. 

Foto https://www.facebook.com/EnduranceMopedKup/photos/?tab=album&album_id=1253578014764522
Video



I naravno, kalendar http://mec.rs/kalendar/ 

Prijave se otvaraju danas i ovog puta biće kvalifikacija jer je propusna moć staze nešto manja. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Bilo je lepo, mnogo lepo.

Dosli smo na vreme, smestili se, sklopili motor. Usledili su slobodni treninzi, zvanicni treninzi, kvalifikacije i na kraju Trka. 

Jos Tokom kvalifikacija su poceli pehovi sa otkazivanjem fara, kasnije je i kurbla pukla na  pola. Negde blizu polovine trke doslo je do pada naseg vozaca Milosa zbog pucanja zadnje gume. Kasnije smo u "boxu" prilikom zamene uspeli i novu unutrasnju da izbusimo tako da nas je to definitivno poslalo kuci.

Tokom same trke imali smo prilicno dobar plasman koji se kretao od 14.- 16. mesta, znaci zlatna sredina.

Licno sam prezadovoljan iako se nisam navozao. Pripreme za sledecu trku na domacem terenu su u toku pa se i nadam uspesnom zavrsetku cele trke. Sam plasman na tabeli je meni bar manje bitan.

Toliko od mene i ekipe Moto Garaza. Ako ste i vi ucestvovali podelite vasa iskustva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 534 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 S Bandit

Drugar i ja bili sinoc na Adi Huji da bacimo pogled. Malo je reci da smo odusevljeni! :D Nismo ostali do kraja ali su nasa ocekivanja definitivno prevazidjena. SJAJNO!!! Svaka cast na ideji i realizaciji. Samo napred i da bude jos ludje... ako je ikako moguce :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Po timu 4500 din. Tim mora da ima tri vozaca od kojih jedan moze da bude mehanicar. Taj dobija zutu narukvicu i u toku trke moze da se krece po delovima staze gde ostali ne smeju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Nisam siguran ali je valjda osnovna zamisao trke sa tako kasnim startom taj da se masine ne pregrevaju. Bar sam ja na to pitanje takve odgovore dobijao uglavnom. Meni je recimo dobro doslo jer sam pravo sa neke svadbe na kojoj sam bio naskocio na moped i vozio kvalifikacije. Drugar iz tima takodje u Kuli sa svadbe na trku.

21762609_1290238087765181_1293508978115193948_o.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Uf kakva luda trka sinoc. Nazalost prekinuta nakon pada jednog od vozaca. Nadam se da je decko dobro. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja