Ispravljanje felni

Da li neko zna nekog proverenog majstora koji ispravlja felne, a da je iz Beograda?

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Provereno mogu reci da radnja "Princ" iz gornjeg Milanovca i vlasnik iste sigurno nisu u stanju da ti isprave felnu, naprotiv iskrivice je dodatno i taj ce ti rad naplatiti... Cisto da ne dodjes u iskusenje da im felnu na ispravljanje das!

Eto suzismo malo izbor, hhhh....

Pozdrav Nenad.

1

Dum, Jovanke Radakovic 25 Mirijevo I

Moras odneti tocak, ne vrse komplet celu uslugu.

1

Hvala :)

0

@bugiman druže, jesi li ipravio felnu?

Zveknuo sam prednju u neku rupu, pa sad tražim proverenog majstora da mi ispravi to lepo.

0

mislim da je majstor Dragan najbolji samo ne moze brzo jer ima 70 i kusur godina

1

Dobro su radili u vulkanizerskoj radnji na Plavom mostu na strani Konjarnika, Beograd.

0

Ja moju ispravih kod Duleta harlejca iz Nisa, ok je odradio posao. 

0

On 8/29/2017 at 19:09, Milanče019 je napisao:

@bugiman druže, jesi li ipravio felnu?

Zveknuo sam prednju u neku rupu, pa sad tražim proverenog majstora da mi ispravi to lepo.

Tek sad videh poruku, ispravio sam felnu kod https://www.m.011info.com/auto-gume-beograd/auto-i-moto-gume-profil-plus-vulkanizerska-radnja, odradili su skroz ok, i nisu mi ostetili farbu.

Kako su mi objasnili oni rade hladno ispravljanje na nekoj presi, dok vruce ispravljanje nije dobro jer menja strukturu aluminijuma.

Naplatili su mi 5000rsd.

0

Ja sam kupio auto i primetio kako trese po malo na bas ravnom tj novom asfaltu, i pri 90+kmh.. odvezem kod vulkanizera tu blizu stana, tj pored plavog mosta i ispostavi se da zu sve 4 felne krive :s

Znaci skidanje felni, demontaza guma, ispravljanje, montaza guma, balansiranje, montaza tockova i centriranje trapa je bilo 13100 dinara.. 

Auto je sad prav kao strela, na 170kmh nikakvih vibracija nema.. inace u pitanju je punto sporting

0

Ja sam pre jedno mesec dana, servis Adam u Zemunu, ispravljao 2 felne. Zasluga dobrih puteva po Beogradu i šire. Nisam ni primetio u vožnji dok mi majtor nije skrenuo pažnju da su malo pokrivljene, ništa strašno ali bi bilo dobro ispraviti.

Mislim da je ispravljanje felne bilo 900din. Nisam 100% siguran jer sam menjao prednje gume, balansirao ...

0

On 3. 10. 2017. at 19:00, duledjo je napisao:

mislim da je majstor Dragan najbolji samo ne moze brzo jer ima 70 i kusur godina

Најбољи!

0

2 hours ago, gojko said:
On 10/3/2017 at 7:00 PM, duledjo said:

Најбољи!

+1

0

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.