Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Pozdrav ljudi,


Prodajem svoje mezimče nakon pet slatkih godina. Nažalost, poslovne potrebe zahtevaju skuter. Za sada imam jedan Beverly 350 na nišanu, tako da preferiram novac, ali ako imate sličnog Beverly-ja za zamenu slobodno ponudite pa ćemo videti. Detalji o motoru:

 

Marka: Kawasaki

Model: KLE 500

Godište: 2007

Kilometraža: oko 29500 km

Stanje: Veoma teško - ima samo jednu ogrebotinu. :)

Vlasnik:  Drugi vlasnik - prvi vlasnik je iz Pančeva kao i ja, možemo organizovati upoznavanje :D;


Dodatna oprema:

 

1. Bobanovo sedište + original materijal fabričkog sedišta tako da se može vratiti u prvobitno stanje; (kome je to iz bilo kog razloga želja),

2. Ivanov vizir sa mogućnošću podešavanja + originalni partljak tako da se može vratiti u prvobitno stanje;

3. Crash barovi;

4. Kappa kofer 46L, K46 model;

5. Originalni stalak (štender) za motor;

6. Cerada;

7. Sva dokumentacija koja dolazi uz novi motor, + servisna knjiga do nekih 18000 km;

8. Dva ključa;

 

Istorija:

 

Motor kupljen od prvog vlasnika 2012. godine, kod mene je prethodnih pet godina, redovno održavan, menjani svi potrošni delovi redovno (svećice, pločice, antifriz, itd.). Nikada padano, što je i vidljivo po plastikama, fuzasterima itd. Vožen uglavnom na dužim turama i na relaciji Beograd - Pančevo, nikada offroad. Živim u kući, tako da je motor uvek u garaži i nikada nije ostao napolju. Prošle godine sam prešao 2000km samo, ove godine sam ga izvadio iz garaže za slikanje zbog prodaje. Inače kupljen sa 12000 km.

 

Cena: 3000E

 

Broj: 069/523-25-64 - imam malo haotičan posao, tako da se unapred izvinjavam ukoliko se odmah ne javim.

 

Tu sam za sva pitanja. :)

Pozdrav,

Milan

 

Slika 2.jpg

Slika 3.jpg

Slika 5.jpg

Slika 6.jpg

Slika 7.jpg

Slika 8.jpg

Slika 9.jpg

Slika 10.jpg

Slika 11.jpg

Slika 12.jpg

Slika1.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja