Jump to content

Moto Zajednica

Mesta za kampovanje - Srbija i Ex-YU

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 71 postova
  • Lokacija: kojekuda
  • Motocikl: varadero xl125v

Kamp Zlatorog Bohinj

Nadjoh na sajtu cjene, taksa 2€+15€ dan za šator.

Zna li neko dal se jos nesto placa od dadžbina u ovom kampu.

Ljetos prodjoh pored kampa, lokacija se cini odlicna, kamp u borovom šumarku uz Bohinjsko jezero, ima i plaza ;-)

Imal ko info iz prve ruke za ovaj kamp ili neki drugi u ovoj regiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Pozdrav, planiram putovanje od par dana lokacija Divčibare, Golija i Tara pa me zanimaju mesta za kampovanje za Divčibare i Goliju. A za Taru neki smeštaj. Ako imate neke preporuke ko je već bio bio bih zahvalan. Za Divčibare vidim da je lord Oblivion već napisao par mesta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 3.7.2017. at 19:03, vasa.93 je napisao:

Ja bio preprošlog vikenda u vožnju tamo, isto dva dana. Prenoćio sam u etno kompleksu Kapetan Mišin breg. Noćenje sa doručkom je ~1800 dinara, i sam kompleks je zaista prelep. Imaju veliko dvorište, i načuo sam da primaju i kampere, pa bi ti to možda odgovaralo.

Vise  puta sam prenocio u satoru iza zgrade Nacionalnog parka pored pesacke staze na Dunavu u Donjem Milanovcu. Za jednu noc stavis sator gde ti padne na pamet niko te oterati nece ni u NP ni bilo gde uopste.Mnogo se bojazljivo pristupa spavanju u satoru.U Rumuniji u mestu Sinaja  jedne godine u sred grada u necijoj praznoj avliji razapeli smo satore (sl.2) jos dosao gazda i pokazao nam da stavimo neku improvizovanu kapiju da nas niko ne uznemirava. Ljudi kampujte, od cega zazirete,druzite se s prirodom ...patimo od nedostatka prirode,

preko cele godine smo u zatvorenom..stanovi ,kancelarije 

DSCN4446.JPG

 

 

IMG_5264.JPG

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 12.7.2017. at 15:15, stari roker je napisao:

Pricali smo vec o Djerdapu. Kolege kazu da je odlicno mesto plaza u Tekiji...

Tacno,ima i mali restoran (kod Joce krofne) tu je i u Dunavu cista voda za kupanje

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
On 28.6.2017. at 21:35, hard_rock je napisao:

Jezero Provala, mesto Vajska. Odrzava se i motoskup ovde u julu vec dugi niz godina. Po meni jedna od najboljih lokacija. Ne placa se kamp , uvek ima nekoga od kampera. Pored je i totalno renovirani motel u kome je moguce nocenje.


18451514_1495439577140898_26057880552389
https://www.facebook.com/jezero.provala/


Bio sam pre dve nedelje ovde. Devojka i ja malo snimali. Prelep prostor. Samo sto je trenutno zabrana kupanja. Ali sam video par kampera pored jezera. 
 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: PA
  • Motocikl: Bmw K75s Yamaha xt660z tenere

Juče sam bio na Tari kod zaovinskog jezera, pokusavao da nadjem smestaj kazu sve puno,  Medjutim video sam dosta koji kampuju na brani verujem na divlje  ,krivo mi bilo sto nisam poneo sator 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Sad kad je ova korona kriza Neum izgleda baš kao dobra opcija. Predeli za vožnju prelepi,gorivo jeftinije,cene pristupacnije....

Jedino taj zeleni karton kvari,ali dobra cena goriva popravlja stanje.

Kakva je situacija za kampovanje?

Našao sam neki kamp koji je prilično daleko od mora. Kakva je situacija sa postavljanjem šatora blize obali. Ne mislim u samom centru grada,već malo izvan gradske gužve. Možda ima.jos koji kamp? Možda može na divlje da se postavi ,a da nikom.ne smeta. Nisam bio skoro,pa ne znam kako izgleda....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650
Pre 14 sati, stari roker je napisao:

Sad kad je ova korona kriza Neum izgleda baš kao dobra opcija. Predeli za vožnju prelepi,gorivo jeftinije,cene pristupacnije....

Jedino taj zeleni karton kvari,ali dobra cena goriva popravlja stanje.

Kakva je situacija za kampovanje?

Našao sam neki kamp koji je prilično daleko od mora. Kakva je situacija sa postavljanjem šatora blize obali. Ne mislim u samom centru grada,već malo izvan gradske gužve. Možda ima.jos koji kamp? Možda može na divlje da se postavi ,a da nikom.ne smeta. Nisam bio skoro,pa ne znam kako izgleda....

Secam se pre 10 godina kad sam prolazio autobusom kroz Neum u sezoni, ljudi su sedeli jedni drugima na glavi! 

Kapiram dok stignes tamo, Neum ce potonuti pod pritiskom od dva miliona Bosanskih i Srpskih turista, pa ce se obala taman pomeriti tu kod kampa... :lol3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

A može i preporuka za mesto za šator na divlje od Igala pa do kraja Boke. Ne znam kakva je situacija što se toga tiče, da li hapse ili ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
On 9.8.2021. at 13:30, stari roker je napisao:

A može i preporuka za mesto za šator na divlje od Igala pa do kraja Boke. Ne znam kakva je situacija što se toga tiče, da li hapse ili ne?

Pa Mile sta i ako te uhapse, zena ti mlada, deca velika, mogu oni bez tebe nekoliko dana.:jee3:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Osim zajedničkih osobina (dvoslojni, svi uglavnom podjednako trpe kišu, opet uglavnom svi imaju natkriven ulaz-tremić), jedino cena, težina i gabariti spakovanog šatora su realno presudni u izboru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja