Jump to content

Moto Zajednica

Ukraden motor Honda CBR600 F4i Sport

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda CBR600 F4i sport

Pozdrav bajkeri,

Ukraden mi je motor izmedju petka i subote u Bloku 33 tokom noci. Motor je Honda CBR600 F4i 2002. god. sa sportskim repom, skroz crn, sa crvenim silikonskim rucicama. Sa desne strane je izguljen od pada, slike u prilogu. Na repu ima nalepnicu 600F, na sredini Honda logo, napred CBR. Registarska oznaka BG12-738. Ima Leovince karbon top - sivkasto crne boje. Retrovizore sa migavcima sa karbon imitacijom.

Obzirom da sam kljuceve ostavio na izvolte u bravici na repu (shaban) tokom noci, moguce da ga je neki klinac uzeo da se vozi sa weekend... pa ga ostavio negde... Tek sam jutros izvalio da nema ni kljuceva a ni bajka... :( Prijavio sam miliciji sve okolnosti. Ako negde primetite bajk sa slike molim vas pozovite me na 064/1111200 ili prijavite miliciji. Moze i na mail: z.simic77 at gmail dot com. Hvala!

 

Pozdrav,

 

Zoran

bajk2.jpg

baaajk.jpg

IMG_1158.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Auuuuu brate slatki kako nepažljivo! :jok:

 


Mislim, nisam tu da ti pametujem i najiskrenije se nadam da si u pravu, da ga je neki balavac uzeo da se provože do nekog okolnog sela i da će da ga nađu u nekom žbunju... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ma pogreai covek u zurbi,sta ces? :( obraticu paznju.. Nadam se da ce biti pronadjen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

I ja sam tako zaboravio da izvadim kljuc iz bravice za kofer, ostavio motor i otisao.  Posle nekih 2-3 sata krenem ka motoru i nema kljuceva nigde, dolazim do motora i stoji ceduljica ''kljuc je kod mene'' i br. telefona. To se desilo u Jerkovicu i imao sam srece sto je naleteo neko normalan i izvadio kljuceve! Ovom prilikom se zahvaljujem decku, a tebi druze zelim da ga pronadjes sto pre!!!

Inace mi se desavalo da tako ostavim kljuceve u bravi od kola ali tu se slabo vide pa nisam imao neprijatnih scena na srecu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Meni se isto desilo skoro na putu u Minhenu, sreca nasao sam i motor i kljuceve ujutru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Ja sam jednom zaboravio kljuceve u QM200 na letenci, a jednom u XJ600s ispred Sava centra. Sada vidim da nisam jedini kome se to desava, verovatno smo rasejani zbog svih obaveza... -.-

Srecna potraga druze!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ima nas vise koji smo to uradili. Ali sreca na sVu se kljucevi ne vide kad ostanu u bravici sica, tj ne bodu oci. Meni komsija zvonio, ja pogledam na spijunku kad ono moji kljucevi. 

Srecna potraga!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Dešava se češće nego sto želim. Obično je u pitanju preopterećenost.
2003 meni je tako nestao 1 god stari vw bora. Imao sm gomilu misli, na sedistu gomilu nekih sitnica za poneti i tako sam izašao iz auta punih ruku i razmišljajući o nečemu a ključeve ili sam ostavio u bravi ili su mi ispali usput, zaista predstave nemam. Znam samo da sledeće jutro nije mi bilo auta a ni ključeva pa sam sabrao 2 i 2. :)

Auto je nadjen kasnije ali ja sam tad već vozio 316ti


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja