Jump to content

Moto Zajednica

Vrućine i vožnja

Recommended Posts

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Samo kaciga je obavezna po zakonu. I tu moze da se stavi tacka. Sve ostalo je po volji,ali onda nema kukanja. Ni opravdanja.

Inace,internet je pun fotografija na kojima se vidi kako su prosli ljudi koji su vozili i pali u starkama,papucama,šorcu, famericama,majicama, bez rukavica... Ne bih te fotke postavljao ovde,bude mi muka.... Ko želi moze da progugla....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 1 sat, DeLarge je napisao:

:takoje:

Ponekad, ponekad može da se u moru "nečega" od mnogijeh "mudraca" naleti i na koristan i dobar savet na forumu.

Možda ih i toliko cenim jer su retki.

Ako nisi cuo do sad za dri fit majice(to su one za sportske aktivnosti,pa i biciklizam),pa ti je to koristan savet,onda se stvarno brinem za tebe,,,a ima i cak zamisli termo ves za skijase i motocikliste---ahaaaa...:P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 4 sati, stari roker je napisao:

 

Inace,internet je pun fotografija na kojima se vidi kako su prosli ljudi koji su vozili i pali u starkama,papucama,šorcu, famericama,majicama, bez rukavica... Ne bih te fotke postavljao ovde,bude mi muka.... Ko želi moze da progugla....

 

    Nagledao sam se i ja tih fotografija, samo što otprilike 99 % tih fotografija i povreda su od onih amerskih stuntera što " divljaju " po putevima i ulicama :

 

   

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre sat vremena, Savan je napisao:

Previti sa medom :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 Da, ali sa medom od kestena. Taj je najbolji za saniranje rana i revitalizaciju kože i tkiva . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja