Jump to content

Moto Zajednica

Veoma veoma cudno ostecenje na koferu

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Pre godinu dana primetim na zastitnoj prednoj gumici koja stigi creva za kocnice, primetim kao da je neko grizao, kao da je zarezano na par mesta. Onda sam pratio i primetim da je to pocelo da se pojavljuje i na zadnjoj zastitnoj gumi oko kocionog creva. Prosto mi je bilo ne verovarno sta se to desava. Jedino sto sam pomislio je da mozda imam neke miseve u garazi, ali sto bi grizli ta creva :D  E, onda sam skontao sta se to desava. Kada perem motor, posto je jak pritisak i dosta je ostar pod odredjenim uglom, onda sam primetio da ja to time napravim, bukvalno kao da zarezujem sa vodom pod pritiskom, jer je ta gumica tanka. Bilo mi je sve cudno, ali sam shvatio da ja to pravim  ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

@Šumaro (ŠUMadijski poARO)

 

" Malo me buni ugao prodiranja, ali, ako je motor bio na ćopavoj, i to se uklapa."

 

Ovo može da nastavi da te buni i dalje. Kako je u pitanju Piaggio Fly 150, ćopava teorija pada u vodu, :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 10 minuta, drs je napisao:

@Šumaro (ŠUMadijski poARO)

 

" Malo me buni ugao prodiranja, ali, ako je motor bio na ćopavoj, i to se uklapa."

 

Ovo može da nastavi da te buni i dalje. Kako je u pitanju Piaggio Fly 150, ćopava teorija pada u vodu, :P

Nisam ni obratio pažnju o kom motoru (motoru?:jee:) je reč. Onda i teorija o delu protivgradne rakete pada u vodu, zbog ugla obrušavanja (padanja).

Teorija o metku ne stoji, onda ostaje samo ljubomorni muž sa mangalom (užarenim):lol: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ma ovo je napravio uzareni kabal ili sajla u velikoj brzini koja se kretala od prednjeg dela gde postoje 2 kraka ka zadnjem gde je 1. Kako se kabal\sajla uzaren ili velikom brzinom kretao pomerao se i na pocetku napravio 2 kraka,urezivao i to ga je stabilizovalo i zato ima jesdnu izlaznu putanju. 

Mada Molder kaze da je "Pusac" to dirao,al ajd' sad..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja