Jump to content

Moto Zajednica

8. Moto GP Assen, Holandija 2017

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Bogami lepo se zakuvava kako ide sezona, sve je zanimljivije, najvise su me razcarali dvojica iz rokade Ducati-Suzuki, to jest Lorenzo i Ianonne jos vise, ali zato sateliti popizdeli , razbijaju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Nije ga sigurno pustio...videlo se kako je popizdeo kada je dao interviju jer mu je prvo Barbera smetao a onda i Rins. Da nije bilo toga onda bi sigurno napao Rosija...ipak kao Rosista znam da bi Rosi opet pobedio :):):)

 

Forza Deda :)

 

Petruci fantastican...blizi se njegova prva pobeda a zatim i naredne...

 

Markez dobar...Kraclou odlican, steta sto je propustio podijum. Dovi dobar.  Zao mi Folgera. Zao mi i Zarka ali sam je pogresio u taktici. 

 

Lorenco je koliko se secam, a posebno njegovi navijaci, likovao kada je Rosi bio u Dukatiju, pa sta se sada bilo ko cudi ovog likovanja? Zar nije sramota kada svi Dilukatiji na stazi zavrse ispred njega??? Sta ga treba, potapsati za odlican posao? Papak...

 

Moto 3 odlican, Moto 2 skoro odlican, MotoGP odlican, rookie cup odlican...Assen odlican 5*

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Nisam gledao, Ima li negde neki snimak. Na youtube su snimci rotirani za 90 stepeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :/
pre 28 minuta, Surb je napisao:

Nisam gledao, Ima li negde neki snimak. Na youtube su snimci rotirani za 90 stepeni.

Imaš foru i za to. Valjda pritisneš u isto vreme ctrl, alt i strelicu u levo i bude normalna slika. Ali ako ne voliš majnkraft rezoluciju, skini bolje, ja ne smem da skidam pa moram katkad da mučim oči 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Odlična GP trka. Ostale ću tek da pogledam. :)

 

Nego mi žao Zarka, odlično je startovao i odlično se držao do onog kontakta. To ga je skroz poremetilo, a mislim da je posle otišao da zameni motor jer je startovao sa mekim gumana, pa je išao na sve ili ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

NIje išao da zameni motor zbog toga. Svi koji su menjali motor su imali truba rezultat i išli su na kocku da, ako ipak pljusne kiša, oni odmah budu na kišnim gumama. Ali kiša nije pala i rizik se nije isplatio.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Interesantan mi je Rins...prosto ne znam šta o njemu da mislim. Zaostajao je ceo krug tj u poslednjem krugu su ga sustigli vodeći...dok ga je Petruci obilazi došlo je do manjeg kontakta ali dovoljnog da Rins izleti sa staze. Nije pao ali je morao korigovati putanju i, iako nismo videli, kontam da je bilo "čupavo". Posle je u "cool down" krugu "napao" Petrućija i gestikulirao mu reklo bi se interesantne poruke...nešto tipa j**i se :)

 

Po izjavama posle trke, verzija je da sudije nisu mahale plavim zastavama pa ni Barbera ni Rins nisu znali da ih obilaze za ceo krug. Ipak, lično mislim da je Rins ispao debil. Prosto zato što ga je par sekundi ranije obišao Rosi, a pošto je bio i u boksu da menja motor mogao je znati da mnogo zaostaje pa samim tim i da ga vodeći sustižu. Dakle, Rosi ga je obišao a zatim je sigurno i čuo Dukati koji je grmeo pored njega momenat pre kontakta. Pa čak i da nije znao u tom momentu šta se događa, ostaje mi neverovatna njegova reakcija da nakon završetka trke, kada je 100% znao da je Petruci završio drugi, da napada na taj način nekoga ko ga je obišao za ceo krug. Subjektivno mislim da je zaslužio neku kaznu, pa makar zbog te reakcije nakon završetka trke.

 

Rins...neće sakupiti puno navijača sa takvim ponašanjem na stazi. A setimo se samo prošlogodišnje trke kada se iako je zaostajao ceo krug uključio u borbu za drugo ili treće mesti i bukvalno uticao na konačan poredak (tada je i diskvalifikovan).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
pre 31 minuta, Djeneral je napisao:

Rins...neće sakupiti puno navijača sa takvim ponašanjem na stazi. A setimo se samo prošlogodišnje trke kada se iako je zaostajao ceo krug uključio u borbu za drugo ili treće mesti i bukvalno uticao na konačan poredak (tada je i diskvalifikovan).

 

Upravo od te trke iz moto2 ne mogu da ga smislim. Mali je definitivno dobar vozač ali je kao čovek najobičnije govno. To je i danas dokazao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
26 minutes ago, Djeneral said:

..... A setimo se samo prošlogodišnje trke kada se iako je zaostajao ceo krug uključio u borbu za drugo ili treće mesti i bukvalno uticao na konačan poredak (tada je i diskvalifikovan).

A kada je dobio crnu zastavu, onda je još odvozao krug lagano, kao otpozdravljajući navijačima. Umeo je da bude brz u Moto2 ali je, po dosadašnjem sudeći, dijabola na kvadrat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ako neko nadje torent za moto3 i motogp trku nek mi poshalje (ubih se trazeci, samo sam moto2 nashla).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1
Pre 2 sati, Mina je napisao:

Ako neko nadje torent za moto3 i motogp trku nek mi poshalje (ubih se trazeci, samo sam moto2 nashla).

http://brontes.feralhosting.com/tafb/MotoGP/

 

Ovde imas da skines/gledas GP i Moto2, Moto3 jos nije uploadovan

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
pre 5 minuta, Momentum je napisao:

http://brontes.feralhosting.com/tafb/MotoGP/

 

Ovde imas da skines/gledas GP i Moto2, Moto3 jos nije uploadovan

Hvala, znam za to, ali nazalost ovde u Kini to nikako nefunkcionishe. Ja imam chak i video pass za motogp sajt, al dzaba mi i to jer opet Kina s njihovim blokadama i "divnim" internetom ni to nedozvoljava.

Nishta, moracu da se strpim da neko okachi torent na piratebay.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
9 hours ago, Robin Hood said:

NIje išao da zameni motor zbog toga. Svi koji su menjali motor su imali truba rezultat i išli su na kocku da, ako ipak pljusne kiša, oni odmah budu na kišnim gumama. Ali kiša nije pala i rizik se nije isplatio.

Pa naravno da je to bio glavni razlog. Ali Zarco je imao petu poziciju u momentu kada je otišao u garažu, pa verujem da je odluci da što pre promeni motor doprinelo i to što je vozio na mekim gumama.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
30 minutes ago, Mina said:

Hvala, znam za to, ali nazalost ovde u Kini to nikako nefunkcionishe. Ja imam chak i video pass za motogp sajt, al dzaba mi i to jer opet Kina s njihovim blokadama i "divnim" internetom ni to nedozvoljava.

Nishta, moracu da se strpim da neko okachi torent na piratebay.

A da probaš neki proxy? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
pre 1 minut, vasa.93 je napisao:

A da probaš neki proxy? :)

Imam vpn (vishe njih chak), al neke stvari su jednostavno nemoguce. Internet u Kini je kao dial up nekada....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Doktorski, HIRURSKI precizno, tacno, posle ozbiljnih marljivih priprema i treninga, 100% zaslužio! Ako tako nastavi do kraja 2017 i dalje biće ponovo na prvom mestu!

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Јел ми се учинило да је Деда престигао Хорхеа за цео круг? :jee:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja