Jump to content

Moto Zajednica

Pukao karter po navoju

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 127 postova

Biker Q..fora je u kaljenju,znaci posle zagrevanja obavezno u vodu..a nisam siguran da plinski sporet moze da zavrsi posao..pola sata i na usijanoj ringli provereno moze. Prilikom stezanja tacno osetis pod rukom kad se zgnjeci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Nisam znao za kaljenje tj vodu, ja je samo zagrejem i bude bas mekana. Ma na plinskom plamenu je drzim zakacenu na nekom parcetu zice da ne izgorim ruke, uzari se vrlo brzo, pocrveni kao zar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I ja Sam cuo za to zarenje stare bakarne podloske a inače nova košta ... 10 dinara?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6300 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

E vidis zbog tih 10 ili koliko vec dinara nastane opasna problematika...plus strah da ce se sraf otpustiti u voznji i da ce se dogoditi filmski scenario opste propasti sa curenjem ulja i  piruetama u vazduhu. Slicno se dogadja i svecicama, srafovima i maticama na tockovima...a o boraniji M5 M6 necu ni da pricam, to se cupa iz zezanja. Ne kazem da treba koristiti moment kljuc za svakakvu glupost, ali cesto se preteruje, a pise...moze da se nadje, koliko se sta steze. Konsultovati se za neku orijentaciju nije tesko. Nekoliko kila sa prosecnim kljucem 19 (recimo) moze ozbiljno da se premasi kad se dobro zapne.

Nego, ovom slucaju je mogao da kumuje i kakav udarac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6300 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Što je najludje neki ludak će da zavari...pa će da bude na prodaju, pao u mestu sa ćopave (na suprotnu stranu). Dunula košava jebi ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
pre 10 minuta, pronto je napisao:

Što je najludje neki ludak će da zavari...pa će da bude na prodaju, pao u mestu sa ćopave (na suprotnu stranu). Dunula košava jebi ga...

 

Ako je kosava sa Dunava, onda je sve moguce. ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin
Pre 18 sati, Savan je napisao:

I ja Sam cuo za to zarenje stare bakarne podloske a inače nova košta ... 10 dinara?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Bas novu i uzaris, to mi je rekao jedan proizvodjac tih podloski kad sam kupovao, bez obzira sto je nova bude jos meksa i jos bolja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Ljudi , debela je danas gotova ! Sreca sreca rados ... stigao novi karter , namontirao , zadihtovao , ocistio , odmastio , sipo novo ulje ... 

top

mislim da zbog 1500 dingera nije bilo vredno krpiti stari karter. Sve sam radio sam , tako da nisam imao nikakvih dodatnih troskova sem te diht mase u tubi ( oko 700 din ), i brake cleaner za odmascivanje ( oko 200 din )... nisam namontirao oklope da ispratim dan dva sta se desava dole , ali po svemu do sada - sve je ok 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja