Jump to content

Moto Zajednica

BAJK ROK MISIJA 2017

Recommended Posts

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Stigli kuci,pozdrav svim ucesnicima,bilo nas je bas malo kao nikad do sad,ali osecaj je isti:jee1:.

@max80buraz sledece godine te cekamo kod skupstine-za ovu imas opravdanje:takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N
1 hour ago, piki said:

Stigli kuci,pozdrav svim ucesnicima,bilo nas je bas malo kao nikad do sad,ali osecaj je isti:jee1:.

@max80buraz sledece godine te cekamo kod skupstine-za ovu imas opravdanje:takoje:

Kako si mi promako da te ne vidim,a bas sam obracao paznju nebi li te spazio:stabre::stabre::stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Pogledah snimke i videh jednu stvar koja me zaprepastila...

Dobar procenat ljudi vozi bez kacige. Pa zar to treba tako....

 

Inace svaka cast na snimcima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 8 sati, SADAN je napisao:

Kako si mi promako da te ne vidim,a bas sam obracao paznju nebi li te spazio:stabre::stabre::stabre:

Sad odgledao snimak,eto me na prvom snimku ispred tebe i goldwinga,steta da se nismo videli,nadam se da ce biti prilike:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R
Pre 11 sati, aca bre je napisao:

Pogledah snimke i videh jednu stvar koja me zaprepastila...

Dobar procenat ljudi vozi bez kacige. Pa zar to treba tako....

 

Inace svaka cast na snimcima.

To sto si video na snimku , ljudi stoje u koloni ne voze , i ne dobar procenat nego su svi bez kacige jer drugacije granicu ne mozes proci .

Kad nekad budes prelazio granicu razumeces .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

ja nisam gledao snimak samo sa prelazom granice. Vec sva tri snimka i ima dosta ljudi bez kacige.

Vidi se jasno da su vozili bez kaciga a normalno posle granice vecina je stavila kacigu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Evo nekih slika koje sam ja napravio:

https://www.facebook.com/stevan90/media_set?set=a.10214004368971798.1073741836.1488000509&type=3&pnref=story

 

Cim izmontiram i uploadujem video materijal, javljam...

 

Evo dolaska u KM sa moje kamerice: 

 

 

Polozaj kamerice bas nije sjajan, ali za sada nisam nasao bolij na EXO-510. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Ima li kakva informacija za ovu godinu? Hoće li biti neke organizacije ili sami da se organizujemo?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Tomos ATX, Honda NSR125, Gilera XRT600,Yamaha XTX660,Honda Varadero 1000

Izgleda da je organizacija zakazala. Jedino da se sami organizujemo, nema nam druge..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

El presidente je skroz izdao pa nema svrhe da se organizuje nesto sto je tudje a i ono sto su nam uzeli odavno isto je sto je bilo pre tacno 100 god sto smo mi uradili Madjarima tako da jedino sto nam je moguce da radimo je ,, nema ljutis" . Istorija se ponavlja. Nas mrze Madjari zbog otimanja zemlje a mi Siptare. I to je to. Niko nista ne preduzima....

 Nisam ovo napisao da bi raspirivao mrznju ili bilo sta slicno vec vidim sta se desava... Mozemo mi da se prepucavamo preko foruma ali to je jedino sto na preostaje , a i da ucimo nasu decu o tome kako je Sdija bila od Subotice  do Peci. 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@aca bre svi vidimo sta se desava, ali zar treba zbog volje politicara i stranih mocnika da se odreknemo nasih ljudi? Podseticu te da na KiM i dalje zivi 70000-80000 Srba...Za mene je Srbija tamo gde je nas narod...I dole se ne ide da bi se vodila politika vec da bi poslali neku pozitivnu energiju i da bi uzivali u toploj dobrodoslici ljudi i osmesima dece...I ako si bio znas o cemu pricam, ako nisi trebao bi to da dozivis...Zato manimo politiku u ovoj temi.

 

Ja nemam nikakve veze sa Kosovom osim one patriotske i ljudske...I to nije parce vec kolevka nase zemlje.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Jeste. A u krajini koliko ima srba pa se niko vise i ne brine za njih. A ima i u okolnim zemljama...

A sipci kad dodju za 20 god u npr Nis, Krusevac... i kazu evo ti 150 000 za stan koji vredi 50 000 i tako nih 100 000 dodje i kupi stanove normalno je da posle kad postanu vecina traze svoju drzavu. Tako je oduvek bilo. Ne samo kod nas. I imaju puno pravo. A na nama je da kazemo hocemo li prodati nase ognjiste ili ne.

 

Ovde je rec o pametnom odkupu zemlje tj glupoj odluci da se zemlja ili ti ognjiste proda nekome strancu. To se radilo planski i radice se i dalje. Oni misle unapred 100,200 god.  za razliku od nas. Nama je bitno da uzmemo pare i koga briga sto ce mo se preseliti 150 km severnije, a pare ce se potrositi svakako.

Vidimo svi da ima puno ljudi sa Kosova koji su dosli ovde jer su tamo za dobre pare prodali ono sto su imali ali oni ne govore po ovakvim temama jer su dobro prosli a mi ostali da ratujemo.....

Iskreno mislim da je glupo raspravljati o bilo cemu vezano za Kosovo. Ko je ostao tamo je manjina u prodanoj zemlji i mi tu nista ne mozemo osim da ih obilazimo i da se prepiremo preko foruma. A za 100 god. Ce opet biti odcepljenja jer ce se opet prodati dovoljno zemlje. To nam je u krvi. 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Aco ovde je tema voznja i druzenje a ne geopoliticka situacija pa te molim da se drzimo toga. Imas svoj stav i misljenje i to je tvoje pravo. Sama cinjenica da generalizujes stvari govori dovoljno. I dole se ne ide da bi se ratovalo vec cisto da bi se izmamio koji osmeh. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Znam, samo sam izneo svoje misljenje. Nas forum ne sluzi da bi se prepucavali vec da bi razmenijvali iskustva, dogovarali se oko zajednickih voznji i sve o i oko motora... Srecan put vama koji idete i lepo se provedite. 

Nisam mislio da se prepucavam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Dok nije zakljucano da kazem i ja koju.

Ako izuzmemo istorijsku i patriotsku distancu,Kosovo je i dalje srpska imovina. Prema katastarskim knjigama oko 60 procenata teritorije pripada drzavi Srbiji, pojedincima i SPC. Vise od 80 (osamdeset) procenata ove teritorije je uzurpirano,oteto,okupirano... kako god vec ,od strane separatistickih elemenata samoproglasene drzave ili pojedinaca. U najmanju ruku to u Vojvodini nije slucaj. Ja ne znam da je iko u Subotici oteo i jednu saksiju nekom zato sto je drugaciji,a kamoli njivu ili kucu...kravu,traktor... odveo nekog u neppznato....

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja