Jump to content

Moto Zajednica

Udes - saobracajac na motoru

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Brz oporavak. Što reče Arakis, sa njima nikad nisam imao nekakav problem. Vozim svaki dan istu rutu, na posao - s posla, i već prepoznaju motor, mahnu kad prolazim, ako se negde sretnemo uljudno popričamo i to je to. Išli su sa nama na par akcija motorista, skupova, kada smo davali dobrovoljno krv itd.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

- Nema tragova kočenja motora.  Izgleda da je udaren u desnu stranu i da nije ni znao šta ga je snašlo. Nadam se  da je noga promašena...

Žalosno bilo kome kada se desi.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..
Pre 2 sati, PremieRacing je napisao:

'motociklista' , 'kolega' , 'iskusan vozač'...

Uz svo dužno poštovanje, i naravno iskrene želje da čovek nije teško povređen i da se brzo oporavi, moram da skrenem pažnju da postoji 50:50% šanse da on možda i nije iskusan vozač. Možda i ne voli motore. Možda je seronja koji nas drka i proverava bez razloga dok bahati automobilisti voze i parkiraju kako hoće.

Možda sam i ja ovaj post napisao 'od muke' pošto silom prilika poznajem dosta takvih... A voleo bi da su svi kulturni, obrazovani, korektni i da su tu pre svega da služe i štite narod a ne da nas maltretiraju šerifovskim ponašanjem. 

 

Sorry...

 

 

Sve kazne koje sam do sada platio sam apsolutno zaslužio, ma šta o tome tog momenta mislio. Zadnjih 10 godina ni jednu, to valjda ide sa starošću. Svi kontakti profesionalni, neki čak ljubazni više nego što očekujem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Policija na motoru, sa njima uvek dobar odnos. Često pozdrave kad prolazim a oni stoje. Možda ima nekih loših među njima ali ja na takvog još nisam naleteo.

Mada nikad nije kasno.

Želim uspešan oporavak.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Nikad problema sa saobracajcima na motoru nisam imao, cak sta vise veoma su korektni. Recimo ovde u Novom Sadu, jos ni jednom me nisu zaustavili kad malo brze vozim ili kad hocu da se provucem kroz saobracaj. Kad me vide da vozim brze nego sto je ogranicenje, pokazu mi rukom da usporim (isto se odnose i obicni saobracajci), tako da ja do sada imam samo reci hvale za odnos prema motociklistima.

 

Mozda ima i onih nadrndanih koji zaustavljaju i kaznjavaju sve redom, ali ja jos nisam naisao na takvog.

 

Cak sam pre neki dan i zaustavio se pored patrole i pohvalio ih kako se odnose prema nama na dva tocka. Sta ce, nasmejali se i zahvalili se.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Čoveku želim brz oporavak, ma šta se desilo. Što se kazni tiče, ljutimo se za svaku, a zaboravljamo koliko grešaka načinimo koje prođu nekažnjeno.

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja bi im poslao na adresu policije jedan dopis sa potpisima za brzi oporavak. Sigurno ce se obradovati a mozda ce ga i uramiti. Nisam sarkastican, naprotiv...

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Kolega policajac na motoru je dobro, nije povređen, čak je i motor u voznom stanju, samo su polomljene plastike.

Informacija je iz druge ruke, što se kaže, odnosno ja sam pričao sa njegovim kolegom.

 

Pozdrav! :na_glavi:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
5 hours ago, Momentum said:

Nikad problema sa saobracajcima na motoru nisam imao, cak sta vise veoma su korektni. Recimo ovde u Novom Sadu, jos ni jednom me nisu zaustavili kad malo brze vozim ili kad hocu da se provucem kroz saobracaj. Kad me vide da vozim brze nego sto je ogranicenje, pokazu mi rukom da usporim (isto se odnose i obicni saobracajci), tako da ja do sada imam samo reci hvale za odnos prema motociklistima.

 

Mozda ima i onih nadrndanih koji zaustavljaju i kaznjavaju sve redom, ali ja jos nisam naisao na takvog.

 

Cak sam pre neki dan i zaustavio se pored patrole i pohvalio ih kako se odnose prema nama na dva tocka. Sta ce, nasmejali se i zahvalili se.

Djukic nije u sedlu ;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
Pre 8 sati, donmarkoni® je napisao:

Kolega policajac na motoru je dobro, nije povređen, čak je i motor u voznom stanju, samo su polomljene plastike.

Informacija je iz druge ruke, što se kaže, odnosno ja sam pričao sa njegovim kolegom.

- Drago mi je što se čoveka tiče.  

A  što se tiče iskustva sa kako  sam pročitao "kolegama" ,  moja  baš i nisu neka  al  ajde da ne kvarim opštu pozitivnu sliku.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Samo pozitivno o njima mislim.Mene je kolega policajac mogao da osasavi kad sam pretekao(sasvim bezbedno)dedicu(vozio 35 na sat) na ostruznickom mostu,lepo se ispricali,vidi covek da sam normalan,kaze necemo sad nista da pisemo jer si korektan mnogo-nije trazio avans...A zamislite kaznu za preticanje preko pune na mostu...ufffff...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Drago mi je sto je covek dobro prosao. Strasno kako ljudi ne gledaju, mnogi ne obracaju paznji ni na druge automobile a kamoli na dvotockase. -.-

 

Sto se iskustava sa saobracajcima na 2 tocka tice, ja sam u NS-u pre jedno 5 godina naisao na debila koji mi je pisao kaznu za voznju po biciklistickoj stazi a samo sam krenuo do kolovoza u prvoj brzini, ni noge na fuzastere nisam podigao. Pre nego sto mi je napisao tu kaznu pretio je da ce da mi napise kaznu za ne zalepljenu/nepropisno zalepljenu registracionu nalepnicu, koja je uzgred bila zalepljena na aluminijumsku plocicu montiranu na vile pored fara. Nakon sto mi je napisao kaznu seo je na skuter i dijagonalno presao raskrsnicu kod Futoske pijace... :O

Svi ostali susreti sa saobracajcima na 2 tocka su bili korektni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja