Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha fazer 1000

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer
Pre sat vremena, LuckyVladano je napisao:

Ako ti dam moj da probas, brzo bi ti prelomio. Zaboravio bi Fazer-a cas posla kad bi shvatio da ti vise ne bi trebala bokserska guma za zube po nasim putevima emoji23.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

 

Da, al bi mu onda trebala clanska karta PUPS-a ... :D

Evo sta kaze kolega sa BBC-a :D

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Naravno bmw gs ne moze da pruzi ni priblizno zadovoljstvo u voznji.Eventualno statusno.Ali ja i razmisljam o nekom smirenju.Mada kada se smiris u glavi,miran si i na putu.Fazer je i za voznju laganini kao stvoren.Pure satisfaction.A i plus se ne druzim sa majstorima.:jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1359 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Opa, znaci zato te nema da svrnes na kafu, ne druzis se sa majstorima. :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 1 minut, Nimmin je napisao:

Opa, znaci zato te nema da svrnes na kafu, ne druzis se sa majstorima. :P

Ahaha,ti si druuugii maajstoor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Mislim da sam te jutros video u Bul Zorana Dj. kod fast food-ova, ja ti mahnuo iz auta ,al ti jurcas,ne vidis nista.. Zavrnuo covek 40,mozda cak i 50 km/h, ne sljivi nikog.. :)

Leeeeep Fazer !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 2 sati, Astral je napisao:

Mislim da sam te jutros video u Bul Zorana Dj. kod fast food-ova, ja ti mahnuo iz auta ,al ti jurcas,ne vidis nista.. Zavrnuo covek 40,mozda cak i 50 km/h, ne sljivi nikog.. :)

Leeeeep Fazer !!

Ovaj moj je lepsi,i u Herceg Novom je...:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm
Pre 5 sati, sashac je napisao:

Nazalost samo puste kombinacije.:grr:I to one sulude.>:(

Kolko sulude? Vagon graska, 5 (pet) alu vrata, 500 eura od Bata Pere, te su mi omiljene od zadnjih par nedelja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Sashac, ja cec neko vreme razmisljam da otvorim sajt sa robnom razmenom: Peri nude u zameni za motor grasak u vrednosti XY, Lazi raspalu Ladu po YZ, Ziki 73 komada PC 486 iz 1988-me za ZX evra. Ja ih ispospajam i dobar sam XYZ evra


Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Kombinacije sa razvaljenim motociklima skuterima i kolima.:ups:Ali price i bajke koje pricaju...da sam normalan ja bih poludeo verovatno.Sad bih ga obelodanio koliko me je iznervirao kolega,ali ajd necu.citiram...Znas sashac ja imam 2500 evre,a to realno i ne vredi mnogo vise...Ostace on meni jos dugo dugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
Kombinacije sa razvaljenim motociklima skuterima i kolima.:ups:Ali price i bajke koje pricaju...da sam normalan ja bih poludeo verovatno.Sad bih ga obelodanio koliko me je iznervirao kolega,ali ajd necu.citiram...Znas sashac ja imam 2500 evre,a to realno i ne vredi mnogo vise...Ostace on meni jos dugo dugo.
Nemoj tako. Mozda coveku i ne izgleda velika ta razlika od 2500 do 4500...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jebaji ga, kad si se ti nasao da ga kupis, naci ce se Jos jedan slican. Ima tu po zemlji Srbiji grupica odbranih koja konzumira te fejzere. Nije preterano velika pa treba biti strpljiv.

Šta je sa onim sto je kupio tvoj prošli fazer, da nije raspoložen da zameni boju? :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer
Pre 19 sati, sashac je napisao:

Kombinacije sa razvaljenim motociklima skuterima i kolima.:ups:Ali price i bajke koje pricaju...da sam normalan ja bih poludeo verovatno.Sad bih ga obelodanio koliko me je iznervirao kolega,ali ajd necu.citiram...Znas sashac ja imam 2500 evre,a to realno i ne vredi mnogo vise...Ostace on meni jos dugo dugo.

Pa daj napisi ko je taj stručnjak da javno razmenimo misljenje dal ovaj fejzer vredi 2500e i sta sve ima da se kupi za 2500e...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ma jok bre .Svako ima pravo da misli nesto.Motor sa ovom opremom,i stanjem minimalno vredi toliko.Ko hoce neki ogoljeni krsic,sa kojim ce da se zajebava,i stariji,moze za jeftinije novce.

Zamenjeni su semerinzi na vilama,ulje takodje,ulje u kocionom sistemu,i ulje u motoru stavljen Bardahl.Karbovi sredjeni,ocisceni,nastelovani vakumi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 734 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Motor je extra,ali daleko od realne cene... Nesto realno je na mobile.de treci,cetvrti kad krenes od min cene ka max.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • enduro exploring, 500 postova
  • Lokacija: ZEMUN, Serbia
  • Motocikl: Suzuki Vstrom DL1000

Poznajem ovaj motor i vlasnika koji je picajzla. Motor je u dobrom stanju sa pregrst opreme. Prodavac je iskren i nece da slaze. Sto vidis to i dobijas. Pozdrav...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

Netačno Danijele... S obzirom da sam upoznat sa problematikom, 

jer sam svoj motor uvezao, a prethodno jako temeljno trazio i na kraju nasao, ali imao mnogo srece da bude tako... Nikako nije bio jeftin ali nije bio ni ultra skup...

Kao Sasin motor takvi nikad nisu treci cetvrti od min ka max... Uvek budu od sredine na gore... Racunajuci Očuvanost + Opremu. 

Ovde ne komentarisem Sasinu cenu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 734 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7
Pre 7 sati, zli je napisao:

Netačno Danijele... S obzirom da sam upoznat sa problematikom, 

jer sam svoj motor uvezao, a prethodno jako temeljno trazio i na kraju nasao, ali imao mnogo srece da bude tako... Nikako nije bio jeftin ali nije bio ni ultra skup...

Kao Sasin motor takvi nikad nisu treci cetvrti od min ka max... Uvek budu od sredine na gore... Racunajuci Očuvanost + Opremu. 

Ovde ne komentarisem Sasinu cenu.  

ok slazem se ,al sredina je 3390-3650e https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=26000&makeModelVariant1.modelDescription=fzs+1000&maxPowerAsArray=KW&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB a i da ce ostati neprodat za ovu cenu ,potvrdice  vreme. srecna prodaja. a vreme je vec potvrdilo 100 tinak dana na oglasu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
On 9/4/2017 at 9:03 PM, LuckyVladano said:

Sashac, ja cec neko vreme razmisljam da otvorim sajt sa robnom razmenom: Peri nude u zameni za motor grasak u vrednosti XY, Lazi raspalu Ladu po YZ, Ziki 73 komada PC 486 iz 1988-me za ZX evra. Ja ih ispospajam i dobar sam XYZ evra
emoji2.pngemoji2.pngemoji2.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

Izvinjavam se za Off mada to i nije.....ja sam 1998 godine za moju Yamahu FZ 600 dobio:Opel Askonu,rashladnu vitrinu,farbe za metal u vrednosti 300dm i 500 dm u kesu,vrhunac je bio kad sam otvorio gepek od Askone,tamo je bilo i 50l sirupa/soka od narandze:jee1:

Imao sam u garazi tad vec drugi motor tako da mi bilo svejedno...sve sam veoma brzo rasporodao!:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Motor je pravi, ima opremu, ima ženske, ima sve..... ali 1000 eura skuplji od najskupljeg u oglasima (a i taj ga je baš zacjenio)...  bez rječi... (no coment ili nešto slično)

 

Opet sa druge strane sta kupiti za 4-4,5 hiljade ?

Z 750 iz 2007 ?

Varadera iz 2003 ?

Yamahu XTX660 ?

Itd..itd...

Nije neki izbor.

Doduše možda bi se moglo i naći nešto nego ja onako na prvu.

Teško je biti pametan u ova šugava vrjemena.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 2 sati, DUKE VUK je napisao:

Motor je pravi, ima opremu, ima ženske, ima sve..... ali 1000 eura skuplji od najskupljeg u oglasima (a i taj ga je baš zacjenio)...  bez rječi... (no coment ili nešto slično)

 

Opet sa druge strane sta kupiti za 4-4,5 hiljade ?

Z 750 iz 2007 ?

Varadera iz 2003 ?

Yamahu XTX660 ?

Itd..itd...

Nije neki izbor.

Doduše možda bi se moglo i naći nešto nego ja onako na prvu.

Teško je biti pametan u ova šugava vrjemena.

Nije istina da je 1000 evra skuplji.Pokazi link ka oglasu fazer 2005 sa ovim stanjem i opremom da je 3500 evra.Danas svi lupetaju proizvoljne cinjenice.Dacu ti primer...Idi kupi akrapovic,pa ga vari argonom,i javi mi cenu.Idi montiraj crasbarove,nosace kofera,kupi nove kofere-sva tri,montiraj ohlins amortizer,mra vizir,stavi nov lanac i lancanike,nove gume,grejace rucica,pokazivac stepena prenosa preko cdi-a,nov regler.I ja sam ga kupio za 3700 evra-klot.Nije mi niko nista poklonio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja