Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha fazer 1000

Recommended Posts

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
On 22.9.2018. at 18:11, Zema je napisao:

To je vecita tema koliko dodatna oprema utice na cenu. Da daje prednost u prodaji to je sigurno.

 

Prednos jeste kad dajes po cijeni motora bez opreme zbog brze prodaje, ali kad je motor zbog opreme skuplji 500E treba se bas nacekati musterija kojoj ta oprema radi posao i odgovara. Zato sto rece @sashac sve dole, pa prodaja u fabrickom stanju sto neko vise preferira nego da je nabudzen. Jer se kod nas u cca 90% slucajeva za nabudzen motor misli da se dodatnom opremom nesto krije na motoru. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja bih vas molio da mi kazete koja bi to realna cena bila sa ovom opremom?

Pre 1 sat, idanijel je napisao:

prodje godina...

Realno,prodaje se3 meseca sve zajedno sa prekidima.Toliko je bio na oglasima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre sat vremena, Branko je napisao:

 

Prednos jeste kad dajes po cijeni motora bez opreme zbog brze prodaje, ali kad je motor zbog opreme skuplji 500E treba se bas nacekati musterija kojoj ta oprema radi posao i odgovara. Zato sto rece @sashac sve dole, pa prodaja u fabrickom stanju sto neko vise preferira nego da je nabudzen. Jer se kod nas u cca 90% slucajeva za nabudzen motor misli da se dodatnom opremom nesto krije na motoru. ;)

Bane nema ovde 200-250 evra opreme pa da oprostis.Ima 2000 evra.Ici ce klot sa sve fabrickim auspuhom i polovnim gumama.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Motor vredi onoliko koliko ti kupac ponudi. Sve ostalo su želje čestitke pozdravi.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 45 minuta, Zema je napisao:

Motor vredi onoliko koliko ti kupac ponudi. Sve ostalo su želje čestitke pozdravi.

Vecu glupost odavno nisam cuo...bez ljutnje.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
pre 46 minuta, Zema je napisao:

Motor vredi onoliko koliko ti kupac ponudi. Sve ostalo su želje čestitke pozdravi.

 

To je stanje u jednom drustvu! Nas narod hoce da zivi i ima iznad svojih mogucnosti, a sve one koji imaju smatraju lopovima, pa ih pokusavaju omalovaziti i pojeftiniti. :popovanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Ako je to glupost sto ne prodate motor po ceni koja vama odgovara. Ne potcenjujem ja vase motore pa ni moj ali ako nema kupaca ja spustam cenu dok se ne proda ili budem inadžija i ne prodam motor. Izaberite jedno od ova dva. Ja sam odabrao ono prvo.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 23 minuta, Zema je napisao:

Ako je to glupost sto ne prodate motor po ceni koja vama odgovara. Ne potcenjujem ja vase motore pa ni moj ali ako nema kupaca ja spustam cenu dok se ne proda ili budem inadžija i ne prodam motor. Izaberite jedno od ova dva. Ja sam odabrao ono prvo.

Ja sam zaista svaki motor prodao po super ceni,to bar svi znaju.Ovog fazera zaista opterecuje ogromna oprema,toliko da 2000 evra opreme davah za 300 evra iznad cene onih klotara,i sem primedbi niko ozbiljan nije hteo da dobije na poklon 1700 evra opreme.To je fenomen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4791 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ovo sto Zema kaze se zove zakon trzista a nase trsiste zna se kakvo je, oprema, dzaba provodadziji plava sa oblinama, dize mi se na garavu mrsavicu, suzavanje kruga potencijalnih kupaca (izuzetak su GS i Touratech).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Rekao sam ti da bi ja uzeo tvoj motor za onu poslednju cenu ali cekam da prodam skuter gde mi je cena stvar dogovora. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

Stvarno si zacepio ....ne razumem te Sale nemoj da se ljutis,imas preko oglasa fazerke za 2500-3000 evra motore na ime,(2002-2004.g.) doduse bez ikakve opreme i plus treba da otkrijes kakav je...sta mu fali....ali, avaj, ovaj tvoj je  mladji i spreman za "negde" daleko sa kojekakvim "sitnicama" koje imas da kupis gde hoces,al moras da ih platis, tako da i da stavis 2800 mislim da bi bilo mnooogo,a o manama koje cu mu naci da i ne govorim.....

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
Ovo sto Zema kaze se zove zakon trzista a nase trsiste zna se kakvo je, oprema, dzaba provodadziji plava sa oblinama, dize mi se na garavu mrsavicu, suzavanje kruga potencijalnih kupaca (izuzetak su GS i Touratech).
Zema je samo pogresio sto je rekao "cena koju KUPAC PONUDI". Da je rekao "cena PO KOJOJ SE PRODA" onda bi bio u pravu. Ovako ispada da mi neko za moj BMW 1200 GSA ponudi 500 eu da mu je to realna cena

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Zaboravih: ja sam od Sashca pre koju godinu kupio Varadera 125 za sina mejlom sa druge strane planete. Kakav je rekao da jeste motor, takav je i bio. Cak sam ga oterao bez para, platio sam mu ga posle jedno dobrih 7-10 dana (kad sam uhvatio vremena da mu odnesem pare). Zamalo da kupim od njega i sledeci, na A2 kategoriju, ali sin je hteo drugu vrstu motora. MENI je njegova rec apsolutno dovoljna!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Sašin Fazer vredi tu negde oko njegove procene...ili kupiš za 2800 neznavši šta kupuješ,iako bude dobar dok nabaciš gume,crash,nosače sa koferima i td. izadje ihaha,zar ne?E sad mi nikad ne sabiramo dodatke za motor,auto...nego da prodješ što bolje u startu,a posle...ja uz'o Vektru pretprošle god. 3300,servis 30000,registracija 28000,pa još set guma...ma jok ja računam da sam platio 3300...malo sutra...

PS   Sale,čekamo novogodišnji popust:tuzno:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS
1 hour ago, LuckyVladano said:

Zema je samo pogresio sto je rekao "cena koju KUPAC PONUDI". Da je rekao "cena PO KOJOJ SE PRODA" onda bi bio u pravu. Ovako ispada da mi neko za moj BMW 1200 GSA ponudi 500 eu da mu je to realna cena emoji23.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

Pa ako ga oglasiš i držiš u oglasu toliko dugo da ga svi vide i najveća ponuda koju si dobio za njega bude tih 500 eura, onda toliko trenutno i vredi jer očigledno više od toga ne možeš dobiti.

E sad, ti ga ne moraš prodati za te pare.

Drži ga kući, čuvaj ga, pazi ga mazi ga i zovi ga Đooorđe :) .

Zar nije logično ?

 

A, da , za Sašin motor mislim da vredi dati te 3500 koje je skoro tražio, naravno ako je i uživo kao na slikama.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2815 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ne znam kako Saletu.Meni je bilo par ljudi koji kupuju takav motor.Niko nije dao ponudu nego je kupljen neki drugi koji je bio go i koštao manje.Međutim za jedan znam da je došao na cenu kao moj dok je opremljen i to lošijom opremom.

Da i meni niko nije rekao da je našao zamerku.Možda je i imao ali su bili fini,a nisu morali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Da bi vam bilo jasno koje gluposti pricate,pogledajte cenu ohlins amortizera za fazera sa nosacem...Pricate da je cena od 3500 evra korektna.Pa kad je korektna znaci da kad kupite golisavo sranje za 3000-3200 evra,neregistrovan,mozete za 300 evra da napravite moj.Vi ste ili blesavi ili se pravite,a tu bih ipak naveo bezobrazluk.

http://www.tnk.it/en/prodotti7.php?mp=OHLINS&cat=SHOCK ABSORBER&artd=STEERING DAMPER&mm=YAMAHA

Obezvredjujete vredno,jer nemate za bolje,ne znam sta bi bilo drugo u pitanju...bez da se iko ljuti.Rekoh ici ce klot za 3200 evra i cao.Mastajte da cu da vam poklonim sve ovo.(a htedoh,zarad mog zadovoljstva kupovine drugog motocikla)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Vredi onoliko koliko budes dobio za motor. Bez obzira sto ti gomila drugara ceska ledja i miluje ego, oni nisu kupci tvog motorina, vec neko ko je spreman da iskesira lovu za njega. Toliko o realnosti.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 13 minuta, SHOKLA je napisao:

Vredi onoliko koliko budes dobio za motor. Bez obzira sto ti gomila drugara ceska ledja i miluje ego, oni nisu kupci tvog motorina, vec neko ko je spreman da iskesira lovu za njega. Toliko o realnosti.

Sve je to ok,samo kazem poskidacu svu opremu,jer se svi u ovoj zemlji  prave ludi.Ako cu da poklonim nesto,to je moja volja,a ne da mi neko kenja nesto o tome da to sto sam debelo platio u njegovom svetu mora da dobije dzabe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 2 minuta, LuckyVladano je napisao:

E, a jel' bio zvezdin gol ili nije?
Pre cemo oko toga da se slozimo!
emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

:cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ja sam tu utakmicu odgledao na radiju, u autu, jer sam tako bio u mogucnosti. I, nije se videlo da je lopta usla preko linije...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 9 minuta, bdada je napisao:

@sashac kada kazes 2000€ opreme, dali pricas o ceni koliko ta oprema kosta nova, u radnji?

sva oprema je kupljena i stavljena nova prosle godine.Sve sto je stavljeno da kupis polovno jednostavno nema,pa nema parametra.Te price cim izadje iz radnje,pola vredi,to prica kupac koji sve to hoce dzabe.Ovaj sto je kupio,njemu bogami vredi.Ali opet ponavljam,ja sam takav motocikl stavio za 3500,(poklon 1700 evra)pa nemojte jesti vise .ovna drage kolege.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja