Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha fazer 1000

Recommended Posts

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

@sashac Džaba... Na žalost, i dalje se pokazuje da dodatna oprema na motoru nije nešto što se ceni...
Prodao sam nedavno svoj motor, za, po meni, nerealno nisku cenu srazmerno godištu i opremi. Ali, razumem, ljudi nemaju para. I radije će kupiti klot motor pa onda polako stavljati jedno po jedno, nego dati novac na kup za nešto sa opremom.

 

Gledao sam ovaj oglas i imao ideju da kupim tvog Fazera.  Priznajem, u startu je zvučao skupo. Ali sam onda seo i stavio na papir koliko košta to što si stavio na njega. I sračunao da je zapravo dobra kupovina... Ali, jbg, umesto toga, evo sada kupujem dodatnu opremu. :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Izvinjavam se na off-u, sve cesce citam po oglasima "motor u full opremi", stavio vizir, retrovizore, kociona creva, rucice sa ali expresa... Ukupna vrednost oko 50€, funkcionalnost pod znakom pitanja .. Cena motora zbog navedenog podignuta za 500€... Nekada je imalo tezinu ono " pancirna creva,itd..."

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I da, motor volim da pazarim "klot" pa da opremu po svom ukusu i potrebama dodajem...

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre sat vremena, N.F.S. je napisao:

I da, motor volim da pazarim "klot" pa da opremu po svom ukusu i potrebama dodajem...

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

pa kupi klot,ko ti brani.Ja ne.Ko me poznaje zna sta stavljam na motocikle...te kinezije i ostalo ne preferiram.Nije off,opusteno,diskutujemo...Ja samo volim cinjenice.Znaci kad neko kaze 1000 evra skuplji...molim cinjenice,ovako je lupetanje.

Plus,ladno dajem navigaciju koja kosta 90 000,koju vecina moze samo da sanja na poklon,i ladno ljudi opet seru...Srbistan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 1 minut, N.F.S. je napisao:

Nisam o tvom motoru druze govorio, pisem uopsteno, ne zameri...

Ma opusteno,jasno mi je.I ja odgovorih misleci uopsteno.Nisam ti ja neki ljutisa.Realno si odgovorio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
Pre 4 sati, N.F.S. je napisao:

Izvinjavam se na off-u, sve cesce citam po oglasima "motor u full opremi", stavio vizir, retrovizore, kociona creva, rucice sa ali expresa... Ukupna vrednost oko 50€, funkcionalnost pod znakom pitanja .. Cena motora zbog navedenog podignuta za 500€... Nekada je imalo tezinu ono " pancirna creva,itd..."

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Well, tako je i kada gledaš da iznajmiš stan. Naježim se od toga kada pročitam "Lux namešten", a uđeš u stan sa Gorenje mašinom za veš od pre 30 godina i EI Niš parnjakom od televizora. Znači, generalno, ljudi lažu u oglasima.

 

Ali, nije isto kada motor ima ili nema nosače kofera, nije isto kada ima no name repni kofer i Givi Maxiu, nije isto kada ima ili nema skid plate i grill za hladnjak, scootoiler itd.... I to se vidi na prvi pogled, Dovoljne su slike, ne moraš ni da se cimaš da gledaš motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
pa kupi klot,ko ti brani.Ja ne.Ko me poznaje zna sta stavljam na motocikle...te kinezije i ostalo ne preferiram.Nije off,opusteno,diskutujemo...Ja samo volim cinjenice.Znaci kad neko kaze 1000 evra skuplji...molim cinjenice,ovako je lupetanje.
Plus,ladno dajem navigaciju koja kosta 90 000,koju vecina moze samo da sanja na poklon,i ladno ljudi opet seru...Srbistan.
Stvarno, sta uradi ti za tu navigaciju? Jel je jos prodajes ili ce da ode samo uz motor? Tema za nju ode na Bog-te-pita koju stranu

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Čekaj, jel potvrdilo ili će tek da potvrdi? :stabre:

 

EDIT: Haha, jbg, nisam skontao da ste već odmakli sa temom. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hhhh, kada vec pricamo...

Ne dajes ti druze navigaciju uz motor vec istu uz njega prodajes... Ljudi (citaj potencijalni kupci) ne "seru" vec mozda motor koji im se svidja moraju da plate vise zbog skupe navigacije  koju inace na poklon dobijaju... :D

 

Pozdrav Nenad.

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja prodajem motocikl par meseci,a navigaciju dodadoh pre par dana-cena se nije menjala.Tako da kao sto rekoh uvazavam samo cinjenice.Ovo tvoje je neosnovana predpostavka.Cinjenica je da mi neko kaze da ovaj motocikl 2005 moze da nabavi ispod 3700 evra onako klot.Da moze da stavi ganc nov akrap,za manje od 350 evra.Da moze da stavi sve nosace kod Sebe za manje od 160 evra.Da moze da stavi lanac i lancanike za manje od 150 evra.Da moze da kupi kofere nove za manje od 300 evra.Da moze da stavi ohlins amortizer nov za manje od 250 evra.Da moze da stavi mra vizir sa deflrktorom nov za manje od 110 evra,da moze da stavi ovaj pokazivac stepena za manje od 80 evra.Da moze da stavi nove gume pireli za manje od 250 evra.Aj sto su tek uradjene vile semerinzi i sva ulja,i to kostalo 150 evra,to ne racunam isto.I da moze da nabavi navigaciju za manje od 400 evra.Ovo sto sam ja stavio na motor kosta 2000 evra,da ne racunam registraciju,koja ceka svakog kupca i iznosi 250 evra,i sitnice poput 12 v adaptera i sl,visljih koski,podizaca kormana i samog kormana,novih nissin plocica i napred i nazad, itd,itd.

Sad ja vas trolove da pitam,jeste vi u pravu,ili ja?Da li mi trolujete oglas cinjenicama ili bezobrazlukom i neznanjem.Jel vi mislite da je to ok?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Svi bi voleli motor u full opremi a da ga plate po ceni prosecnog u oglasima :)
 

Moj nekadasnji ER5 je imao opreme skoro u vrednosti jos jednog ER5, na kraju sam skinuo sve i prodao ga skoro klot relativno brzo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ukratko, 80% oglasa u ovom podforumu ode na XX+ stranica zahvaljujuci komentarima koji apsolutno nikako ne pomazu prodavcu da proda motor a koji su pisani od strane ljudi koji u najmanju ruku i ne razmisljaju o kupovini motora, da ne kazem da ih zabole uvo za isti. Ako nemas/nisi imao dodira sa robom koju covek prodaje i ne mozes da pruzis neku dodatnu informaciju, cemu sve ovo?

sashac, srecna prodaja i izvini na off.

Pozdrav!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 5 minuta, bdada je napisao:

Lepo sve skini i prodaj ga klot,ionako ce ti sve pasovati na sledeci motor. :)

Pa da znas...:takoje:ali nece na gs-a da pase...:Pjbg slabo jebavam,pa moram njega da pazarim...:jee:

Ja sam lepo rekao,da neko moze samo cinjenicama da da neki argument o ceni.Ali ljudi su iskrivljeni,valjda od mucnih zivota,neuki,nevaspitani,u krajnju ruku bezobrazni i podli.I svi daju neke glupe misli,lupetanja,a kad treba da zamene migavac jure na buvljak i kupuju kineze za 100 dinara.Ah da skinuo sam i one fabricke serpe od migavaca i stavio lepe hrom iz motolenda,1600 dindzi par...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 6 minuta, bdada je napisao:

Lepo sve skini i prodaj ga klot,ionako ce ti sve pasovati na sledeci motor. :)

Nece,goldwing sve to ima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650

Prvi put komentarisem necije oglase. Ovaj fazer je u top stanju i full oprema, to kosta. Ko hoce klot nek kupi. Ovaj motor sigurno mnogi zele u svojoj garazi, samo je pitanje vremena kad ce se pojaviti kupac, mozda je cena malkic jaca jer za te pare ima dosta motora u ponudi. A neki koji komentarisu tudje oglase bolje da se pozabave svojim oglasom ako imaju nameru da prodaju to sto su oglasili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 9 minuta, hakala je napisao:

Prvi put komentarisem necije oglase. Ovaj fazer je u top stanju i full oprema, to kosta. Ko hoce klot nek kupi. Ovaj motor sigurno mnogi zele u svojoj garazi, samo je pitanje vremena kad ce se pojaviti kupac, mozda je cena malkic jaca jer za te pare ima dosta motora u ponudi. A neki koji komentarisu tudje oglase bolje da se pozabave svojim oglasom ako imaju nameru da prodaju to sto su oglasili.

Da mi je problem komentarisanje,ja bih zakljucao oglas.Konstruktivni realni komentari vode necemu.Lupetanja zavidnih,nicemu.Hvala kolega.Ovo je konstruktivno i kolegijalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jbg, ima raznih sto pametuju i pišu svašta. A onda dođje jedan koji zaista ima novac u džepu i želju da kupi motor. On ode i pogleda motor i kupi i završi sve ove glupe i prazne komentare nekih sto komentarišu bez da su i videli motor a pri tom i odredjuju cenu.

Naravno svi imaju pravo na mišljenje a i da ga iznesu, ma koliko ono glupo bilo.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ehhhh, kada se misljenja ne poklapaju onda se svrstavaju u " sranja i neosnovana trolovanja", kao sto rekoh ovo je deo foruma za prodaju i ne mogu svi komentari biti konstruktivni ali i oni koji to nisu drze temu zivom i u vrhu ...
Elem, zaista lep motor se prodaje, vidim da ga prisno i dozivljavas ali po mojim merilima poklon je nesto drugo...
Necu se vise ukljucuvati posto nisam kupac, sretnu prodaju od srca zelim i bez nekih zadnjih namera da mu unizim vrednost i otezam nalazenje novog vlasnika!

Pozdrav Nenad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Prodaja nije hitna nimalo.Vozim se kad god stignem.Pre nedelju dana smo napravili turicu od 1700 km uzitka.Evo danaske je malo vremena ali odosmo Big dady Novak i ja do Kosmaja pa na klopu,cisto da malo provrtimo tockove.Motor je realno ocenjen,jer kad izracunam ulozeno dajem ga 1000 evra ispod te cene.Ima na njemu jos prostora za budzenje i ulepsavanje,te cu ako mi ostane nastaviti sa istim.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Problem je sto u Srbiju stigne jako puno polupanih motora i to BAS polupanih,onda ih ovde "srede" i prodaju po cenama po kojima ih nema ni u Italiji a o Nemackoj da i ne govorim,koliko imate majstora koji ispravljaju viljuske,ramove,sve i svasta...imam prijatelja koji nadje takve motore na ebay-u i onda ih ovde sredjuje,i ti motori su ponekad ok mada ja sumnjam bas nesto u ispravljanje rama ali dobro...sve to obara cene u nasim oglasima tj trzistu i onda je problem kod ovakvih motora iz ovog oglasa,mnogo je i onih koji za sto manje para gledaju da dodju do sto novijeg motora a pri tom ne gledaju nista drugo sem godista modela...ja sam na ZXR-u imao Ohlins amortizer koji je tad kostao silne pare a niko ga pogledao nije pri razgledanju niti komentarisao ali tako je,tvoj motor je spreman za put oko sveta i opremljen ali....i jos nesto,ja da imam sad te pare kupio bih ovakav motor ali nazalost obicno oni koji imaju zelje nemaju trenutno i mogucnosti:tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja