Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR RC36 II

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Kao što i naslov kaže, na prodaju je moja Honda VFR RC36 (druga generacija) '96. godište. Prešla je (navodno pravih) 57635 km.

Prodajem je iz razloga što su na putu 2 deteta (blizanci :D ) pa moram malo da smirim i ženu i sebe samog. Jednostavno, VFR-ovih 105 konja mi je previše, stalno traže da se dodaje gas, Marvingov top urliče za sve pare i motor jednostavno moli da se zavrće, a to meni sada nije potrebno i dodatno mi to zavrtanje izbija pare iz džepa (potrošnja je oko 5 litara umerene vožnje, što je super, ali preko 6000 obrtaja bogami popije i do 7-8)... :) 

 

Na motoru je urađeno sledeće:

nov lanac i lančanici

ulje i filter,

disk pločice (predje i zadnje),

kao nova zadnja guma (prednja može da izgura ovu sezonu),

nove svećice,

novi ležajevi prednjeg točka,

ugrađen podmazivač lanca,

ugrađena 12 V utičnica,

Bobanovo sedište sa gelom i VFR vezom,

Sebin nosač kofera (kofer je kineski, ali radi posao). 

Karburatori su sinhronizovani kod prethodnog vlasnika.

Diskovi su u odličnom stanju, kao i prednje vile gde su zamenjeni semerinzi i ulje.

Mašina je u odličnom stanju, pali na zub, ne lupka, ne dimi, ne troši ulje i ide kao popizdela... :staa2: Plastike su kompletne i cele, jedino bi vizir valjalo menjati jer je farban i meni se lično ni malo ne sviđa... Registrovan je do aprila 2018. godine, na mom imenu je i prenos je obavezan.

 

Od zamena me interesuje Super Tenera (da je u dobrom/odličnom stanju), a ne bi okrenuo glavu ni na dobar TDM (iako sam sa TDM-a prešao upravo na VFR :D ) ili slični putni enduro ili turing motori za dvoje. 

Cena je 1600 evropskih novčanica u zameni, a za keš postoji i neka manja korekcija za članove foruma...

0603171985 Boris

i5FuyPR.jpg

PQYHhHK.jpg

XNHB68u.jpg

hfLfavv.jpg

wOUJmDR.jpg

7ukAn5Y.jpg

SxVlgbr.jpg

GXq2KyI.jpg

TIxfM7h.jpg

HH0ubwp.jpg

7RviYHc.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Druze plakaces za njim veruj mi, ja nikako da prezalim svoj bivsi VFR, fantastican motor, kupicu ga opet kad tad... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6789 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ja ga bih ga radije u potpunosti servisirao i uterao u dnevni borak. To je motocikl koji ce sigurno postati klasik i cena ce mu ici samo gore kroz deceniju. Takvi motocikli se vise ne prave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Tebi je dobro prodati motor pa ga otkupiti ponovo,vratis ga u fabricko stanje za katko vreme i vrlo malu nadoknadu!  :) :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 47 minuta, bdada je napisao:

Tebi je dobro prodati motor pa ga otkupiti ponovo,vratis ga u fabricko stanje za katko vreme i vrlo malu nadoknadu!  :) :takoje:

To je jače od mene... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Kao otac blizanaca od skoro pet godina, čestitam ti i savetujem da (ako ti nije nužda) ne prodaješ motor nikako. Konzerviraj ga i stavi negde u suvo jer nećeš imati ni malo vremena za vožnju bar prvih par godina. :takoje: Nebitno je šta ćeš da kupiš, oni će ti oteti svaki minut slobodnog vremena. Sa srećom ti bili! :cirka1:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Na granicnom prelazu dok sam vas cekao da idemo u Sid, stao je neki stariji lik, do one prodavnice pored. Bio je peske, i pitao me malo o motoru i rekao sta je vozio pre. Rekao mi je ono cime se vodim i ja "Nikad, ali nikad nemoj da prodas motor jer drugi nikada vise neces kupiti. Uvek ce biti nesto prece od motora" 

:D 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 19 minuta, Svaler je napisao:

Е штета, колико си мало закаснио... :)

Pa lepo sam ti nudio... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
30 minutes ago, Svaler said:

Е штета, колико си мало закаснио... :)

kupio si nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Snimi druze zvuk ako ti nije tesko, zainteresovan sam za kupovinu, ne trosim ti vreme uzalud. Hvala Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Otvoricu karte ovako javno, svoj sam motor prodao i isti cu naplatiti 5-og jula, ukoliko je opisano stanje tacno a verujem da jeste ja bih kupio vas motor pod par uslova koje cu napisati pa vi vidite imate li interesa.

VFR bih platio 1500e, vas bih zamolio da mi isti dovezete do Kg-a gde bih vase troskove puta do mene i nazad novcano nadoknadio sa jos 50eura.

Ako se neki kupac pre mene javi sretna mu kupovina, takodje ako me prijatelj koji je kupio moj mitocikl ne ispostuje i novac ne donese kada je dogovoreno blagovremeno cu vam javiti.

Sve u svemu taj moticikl bih bar deceniju zadrzao kod sebe ...

Evo i moje honde posle 12 godina druzenja, dadoh je za 1400eura... Ljubavi sam ulozio puno ali predugo smo zajedno hhh...

Sretnu Vam prinovu od srca zelim, pozdrav Nenad.

IMG_3229.JPG

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Stojim iz toga sto sam napisao za stanje motora, ali ipak nisam za taj vid trgovine da toliki put predjem da bi prodao motor. A da bi cenu spustio na 1500 evra, morali bi popiti pivo par puta pa da se upoznamo i tek onda da razgovaramo o toj ceni... Ovako popust za BJB clanove bi bio oko 50 evra na sadasnju cenu...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala na iskrenom odgovoru I sretnu Vam prodaju zelim! Radio bih sam po motor dosao ali obaveze kazu drugacije.. Dajem 1550e plus 50e za put, to je moj maksimum a na pivo I rucak druze mozes svratiti kada god te put na ovamo nanese, van trgovine! Kao sto rekoh sretna prodaja, motor je kao lutka ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mada, kada procitam vas odgovor osecam se kao da vas uvredih ponudom tako da istu povlacim... Pozdrav I sretna prodaja, Nenad.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 1 sat, N.F.S. je napisao:

Mada, kada procitam vas odgovor osecam se kao da vas uvredih ponudom tako da istu povlacim... Pozdrav I sretna prodaja, Nenad.

Nisam uvređen, ni najmanje... Možda je moj odgovor delovao tako da sam uvređen, ali nisam, kucao sam poruku sa telefona na brzinu pa je možda tako ispalo.

Hvala na ponudi, ali i meni trenutne obaveze takođe ne dozvoljavaju ovakav koncept trgovine jer (da se razumemo) Kg nije baš blizu... ;) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 6 minuta, SlobodanR1 je napisao:

Pa 50e bi valjda spustio i najcrnjem ciganinu :lol3:

Nije problem u 50 evra, nego mi je draže da uz razgovor, probanje motora i pregled i razgovaramo o ceni. Ovako preko dopisivanja ispada da meni cena od 1600 evra samo figurativno stoji na oglasu... Opet, ponavljam, za forumaše postoji mogućnost dogovora oko cene, ali tek uz upoznavanje i probanje motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Daj ga meni, sa zadovoljstvom cu da ga oteram u KG, taman da malo ublazim svoj zal za VFR-om, nedostaje mi :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 3 minuta, thepainkiller je napisao:

Nije problem u 50 evra, nego mi je draže da uz razgovor i probanje motora i pregled i razgovaramo o ceni. Ovako preko dopisivanja ispada da meni cena od 1600 evra sa figurativno stoji na oglasu... Opet, ponavljam, za forumaše postoji mogućnost dogovora oko cene, ali tek uz upoznavanje i probanje motora...

Razlog za voznju i razgledanje Sumadije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 2 minuta, thepainkiller je napisao:

Nije problem u 50 evra, nego mi je draže da uz razgovor, probanje motora i pregled i razgovaramo o ceni. Ovako preko dopisivanja ispada da meni cena od 1600 evra samo figurativno stoji na oglasu... Opet, ponavljam, za forumaše postoji mogućnost dogovora oko cene, ali tek uz upoznavanje i probanje motora...

Ako se dogovorite, ja plaćam pivo u Balkanu (ionako ti dugujem piće).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Jbg izvini što ti trujem oglas..al ajd nek čita narod :D Jbg meni kad vidim neku cijenu a ne piše fiksno, kontam uvijek da se pregovaranje podrazumijeva..da si napisao 1600 fiksno, za forumase može mali popust, onda ok...Moje razmišljanje..Uglavnom sa srećom prodaja, dobra mašina moj glas ide da je ipak zadržiš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 16 minuta, SlobodanR1 je napisao:

Jbg izvini što ti trujem oglas..al ajd nek čita narod :D Jbg meni kad vidim neku cijenu a ne piše fiksno, kontam uvijek da se pregovaranje podrazumijeva..da si napisao 1600 fiksno, za forumase može mali popust, onda ok...Moje razmišljanje..Uglavnom sa srećom prodaja, dobra mašina moj glas ide da je ipak zadržiš

Pa u principu i jeste tako neka varijanta da je cena od 1600 evra (već) niska (mada ja to nisam naglasio, možda je to moja greška) i da je podložna manjim korekcijama za forumaše... U svakom slučaju, niti ću se ja obogatiti za 50 evra, niti će neko osiromašiti... Važnije mi je da neko bude srećan što će kupiti ovaj motor od mene, a da ja, sa druge strane, kupim sebi nešto što će mi više odgovarati. 

Što se ove ponude za Kragujevac tiče, rade volje bi se provozao da vidim šumadiju i da popijem to piće sa Šumadincem :D , ali sa trenutnim obavezama na poslu i kući, to jednostavno nije moguće.

Ajd i ovo da napišem: draže bi mi bilo da neko ponudi u zamenu sa foruma neki dobar touring ili putni enduro nego da VFR prodam za keš pa da ja jurim sve i svašta po drugim oglasima van foruma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Vidi ovako,kada zakmece (a uglavnom ce se prvo buditi kada drugo zaspi i tako u nedogled :) ) neces ti imati vremena za touring i putni enduro ALI koji krug na VFR-u slusajuci simfoniju V4 preko Marving razglasa ima da te popravi i da budes spreman opet za dve nedelje nespavanja,pa ti vidi.  :jee:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre sat vremena, bdada je napisao:

Vidi ovako,kada zakmece (a uglavnom ce se prvo buditi kada drugo zaspi i tako u nedogled :) ) neces ti imati vremena za touring i putni enduro ALI koji krug na VFR-u slusajuci simfoniju V4 preko Marving razglasa ima da te popravi i da budes spreman opet za dve nedelje nespavanja,pa ti vidi.  :jee:

Sve je vise preporuka kolega sa foruma i mojih ostalih drugara van foruma da ovaj motor ne prodajem... Vec sam poceo da razmisljam i na stranu da povucem motor iz prodaje. 

Ostaje mi razgovor sa gospodjom pa da vidimo sta nam je ciniti sa VFR-om...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja