Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR RC36 II

Recommended Posts

  • Integrisan, 8412 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Uhhhh moja je gospodja plakala kada sam hondu prodavao, deceniju smo se zajedno vozili i sredjivali, puno je uspomena u svakom srafu sacuvano...

Elem, da probamo ovako, uradis ovlascenje i doteras tu tvoju lepoticu do Bg-a, ja dodjem busom a na dva tocka se vratim kuci! Ti dobijes 1550eura na ruke. 

Pred istek registracije saljem ti saobracajnu i tablicu na odjavu i kod notara overen ugovor, ti overis tvoj potpus u svom mestu i platis porez u poreskoj upravi i taj ti iznos takodje nadomestim ja. Ili se provozas do Kg_a i dobijes 1600€...

Taj mi se motor bas svidja, ne bas model nego konkretno taj vas. . Privukao me je na prvu, vidim sebe na njemu! ;-) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Video sam sinoc motor u Kuli, odlicno izgleda... Samo gazdu nismo nasli, negde se po satrama izgubio :D

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Da, bili smo na skupu malo sinoć... I danas ćemo biti tamo popodne/naveče pa ko bude  svratio na skup neka me cimne da popijemo koje pivo i ako neko želi da vidi i proba motor... :)

0603171985 Boris

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 2 sati, N.F.S. je napisao:

Uhhhh moja je gospodja plakala kada sam hondu prodavao, deceniju smo se zajedno vozili i sredjivali, puno je uspomena u svakom srafu sacuvano...

Elem, da probamo ovako, uradis ovlascenje i doteras tu tvoju lepoticu do Bg-a, ja dodjem busom a na dva tocka se vratim kuci! Ti dobijes 1550eura na ruke. 

Pred istek registracije saljem ti saobracajnu i tablicu na odjavu i kod notara overen ugovor, ti overis tvoj potpus u svom mestu i platis porez u poreskoj upravi i taj ti iznos takodje nadomestim ja. Ili se provozas do Kg_a i dobijes 1600€...

Taj mi se motor bas svidja, ne bas model nego konkretno taj vas. . Privukao me je na prvu, vidim sebe na njemu! ;-) 

Sad sam već zainteresovan za vašu ponudu (ova varijanta za BG), ali moram da smislim kada da uhvatim vremena da to obavim... Svakako smo ovde u kontaktu. 

Mada, ja (da se primetiti :D ) još uvek nisam načisto da li da se odvajam od ovog VFR-a., ili ne.

 

Da dodam da mi se sviđa i model Honda CB750 (sevefifti), pa bi i on mogao doći u neki izbor u zameni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8412 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Samo polako, ni ja novac do 5-og narednog meseca nemam, do tada ce se znati sta ko hoce! hhhh...
Bas mi se svidja I mislim da ce kod mene biti lepo udomljena! Ostaje molba u vezi snimka zvuka, da cujem koliko je glasna ...
Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 1 minut, N.F.S. je napisao:

Samo polako, ni ja novac do 5-og narednog meseca nemam, do tada ce se znati sta ko hoce! hhhh...
Bas mi se svidja I mislim da ce kod mene biti lepo udomljena! Ostaje molba u vezi snimka zvuka, da cujem koliko je glasna ...
Pozdrav Nenad.

E da, zaboravio sam na to da ste tražili snimak zvuka. :) Snimiću danas pa ću postaviti snimak...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Upravo ode Honda za Zemun... Dodje covek, upali provoza, izvadi pare i odveze je.

Hvala svima koji su bili zainteresovani i koji su komentarisali...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 8 sati, hard_rock je napisao:

Cestitke i sad da pazaris nesto i okacis slike :D

Razmisljam da li veceras da odem do Kule malo...

Vec pazario... ;) Slike sutra...

I ja sam na susretu, valjda cemo se videti pa da castim pivo... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Prvi utisci su da sam prezadovoljan. Masina je u super stanju, mirno i tiho radi, auspuh je taman kako treba :D .

Svi potrosni delovi vec zamenjeni, a povrh svega, dade ga sa rezervoarom punim goriva do cepa! Covek, koji je vozio, je odrzavao u fulu, za godinu dana je presao samo 1000 km... :)

Posto je ovo tema za prodaju VFR-a, a on je prodat, ovu temu cu zakljucati, a otvoricu novu za pisanije o CB750...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja