Jump to content

Moto Zajednica

08.06.2017. Novo Gorazde

Recommended Posts

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT
Pre 1 sat, mrle je napisao:

 

 

Ovo je zastrasujuce, suze mi naviiru na oci ne mogu ih suzdrzati. Nestade jedan mali zivot , strasno.  Za Vuleta sta reci , Bog neka mu sudi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Pretuzno za dete, i mnogo tuzno za Vukasina za kog nemam reci da opisem koliko je dobar momak. Citam raznorazne ostrascene komentare po vestima i dusa me boli jer znam da grese dusu o njega. Ali krivica je evidentna i katastrofalna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Burazer i cale koji su isli sa Cacanima danas zajedo u Trebinje javili mi da mu se desilo nesto sa prednjom gumom u krivini ,da je pao i motor otklizao na trotoar i nazalost usmrtio neduznu devojcicu.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ajde vise da ne pitamo te stvari.Uvek i uvek prevelika brzina.Ubi necije dete...Sigurno je vozio 50 na sat,i pukla mu guma...aj vazi.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Ja novinama ne verujem nista, ako budemo imali neku informaciju direktno od nekog od ocevidaca ili bas od vozaca, onda ok. Ovako je sve rekla/kazala, svako verovatno doda malo svog vidjenja u to sve i eto. Samo kad citas komentare ispod tih vesti vidis da osudjivanje krene pre nego sto i procitaju do kraja clanak...

 

Steta dece, toga se uvek plasim. Ako bas moram pasti ili poginuti na dva tocka, uvek zelim da to budem samo ja..

 

Eh kako ova godina krenu.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Povređeni dečak, koji je prilikom ovog udesa zadobio teške povrede glave, je, kako je moj prijatelj saznao od članova porodice, iz bolnice u Foči prebačen u Sarajevo gde je operisan i sada nam svima ostaje samo da se molimo za njegovo zdravlje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Kao što reče Sašac, ni 1% ne želim niti ću da vjerujem da je vozio 50 na sat i da je motor pri padu sa tom (propisanom) brzinom odletio na trotoar i ubio nečije dijete.

Nemojte da tražite izgovore za nečije postupke.
Kakav je on čovjek to nikoga ne boli, živ, zdrav, glava na ramenima. 

Šta mislite boli li tu majku šta, ostatak porodice, malog brata i sestru? Boli li njih šta?

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 2 minuta, GuMi5 je napisao:

Kao što reče Sašac, ni 1% ne želim niti ću da vjerujem da je vozio 50 na sat i da je motor pri padu sa tom (propisanom) brzinom odletio na trotoar i ubio nečije dijete.

Nemojte da tražite izgovore za nečije postupke.
Kakav je on čovjek to nikoga ne boli, živ, zdrav, glava na ramenima. 

Šta mislite boli li tu majku šta, ostatak porodice, malog brata i sestru? Boli li njih šta?

 

Svaki put kada se desi nešto ovako tupimo iste priče, a iz godine u godinu sve više ljudi strada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Razlog tako silovitog odletanja motora sa puta i tako tragicnog ishoda po nesrecnu decu  je evidentan, ali ono sto je nepoznanica je zasto je do toga doslo, jer Vule zaista, ali zaista dobro vozi. Mimo dugogodisnjeg posedovanja i vozenja R motora, takodje se i godinama takmici u motokrosu, i licno sumnjam da je neka klasicna vozacka greska dovela do pada.

 

A kako je roditeljima dece, to je izlisno pricati, stagod da je uzrok za gubitak jednog i tesko povredjivanje drugog deteta. Jeziv splet okolnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Strasno, tragedija, sta drugo reci :(

Ovi sto pljuju najstrasnije po motoristi su verovatno neki 100% ispravni, dobri i posteni koji voze iskljucivo po ogranicenju. 

Da, i sa 50 na sat motor kad izleti na trotoar moze itekako da usmrti nekoga, ne daj Boze nikome.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Evo ja sebi dajem za pravo da ga pljujem posle ovog video klipa gore koji je Stile ubacio i na njegovom fejsu slika kako točkari na magistralnom putu i tek na kraju kao rezultat njegove dobre vožnje ubistva tuđeg djeteta. 

Ovdje kao da ljudi nisu normalni... sada skače neko da ga brani a na drugoj strani neko izgubio dijete... 

Sutra ćete svi, daće Bog, imati porodice...

Garantujem vam da sleduje psovanje svakoga ko kraj trotoara u naseljenom  prođe više od 60 na sat, na sav glas, dok vaše dijete bude na istom.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Nema opravdanja , i ja vozim motor i preko ograničenja ali u razumnoj meri. Meni je brat javio da mu je pustila prednja guma u krivini (sta znaci to pustila ne znam, mozda isklizala, mozda se probusila) 

 

Od juče ne skrećem misli sa nastradale devojčice, došao sam kuci i odavno nisam bio srećniji što sam mogao da zagrlim moju ćerkicu od 7 godina , a ovi nesrećni ljudi to neće moći nikada da urade . Ja bi ovde udario katanac,. Tuga .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
Pre 3 sati, *zeka* je napisao:

Nema opravdanja , i ja vozim motor i preko ograničenja ali u razumnoj meri. Meni je brat javio da mu je pustila prednja guma u krivini (sta znaci to pustila ne znam, mozda isklizala, mozda se probusila) 

 

Od juče ne skrećem misli sa nastradale devojčice, došao sam kuci i odavno nisam bio srećniji što sam mogao da zagrlim moju ćerkicu od 7 godina , a ovi nesrećni ljudi to neće moći nikada da urade . Ja bi ovde udario katanac,. Tuga .

+1

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: On top of the world ;)
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Velika je šteta i žalost za jedan mladi ugašeni život, nesreća ne bira, dešava se to i najboljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja