Jump to content

Moto Zajednica

Trazim Versys 650

Recommended Posts

  • Drug član, 652 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Pratim ih vec neko vreme, par zanimljivih mi je proslo dok se neke kockice nisu slozile.

 

Trenutno me izbor na "Polovnim" ne gadja u "žicu" pa pomislih da probam ovde. Možda se neko od forumasa razmislja da svoj proda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 652 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Iskreno, ne znam na koji mislis. Trenutno mogu samo da se setim jednog narandzastog iz NS, ako me secanje sluzi, koji mi je za malo izvan finansijskog dometa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 4 sati, VukMar je napisao:

Da li se u jedan od tih  zanimljivih ubraja i onaj narandzasti sa full opremom kod Joce Afrikanca sa Uba sto se prodavao pocetkom godine, uvoz iz Svajcarske na ime kupca? Kupio moj drugar, nisam do tog trenutka davao Versys-u na znacenju, medjutim motor je kao motor vrlo zanimljiva opcija i koncept, tako da me ne cudi sve vece interesovanje ljudiza za njim, iako je ponuda polovnjaka u principu oskudna...

Ali sto se kaze, strpljen-spasen ;)

Sretna kupovina, odlican izbor:takoje:

Koliko znam, taj motor je prodat jako brzo :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 652 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Ako je dobar, proda se brzo. Prodje jedan crni pre mesec dana u Nisu, otisao je posle 2 dana na oglasima.

 

Ovih par komada sto ima se vrte bar 6 meseci na oglasima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Valjevo

Jel to znaci da nisu dobri kada tako dugo stoje u oglasima ? Mozda je problem cene, mozda lenjosti danasnjih kupaca koje mrzi da odu da pogledaju motor, vec bi sve na netu i ako moze da im se posalje AKS-om ;).....jel moguce da niko sa foruma nije isao da pogleda ni jedan Versys koji se vrti na " polovnim " pa da napise neko svoje opazanje ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 652 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Par stvari me odbija kod njega (na osnovu oglasa), ali drago mi je da se neko javio i dao pozitivno misljenje u vezi stanja motora.

 

Inace, Smiljke, danas sam dosao do tvog broja telefona sa namerom da te pozovem i vidim da te nije Cica ubedila da prodas svoj Versys i krenes dalje. Razmisljas li o tome?

 

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: 2009-Versys 650 ABS, BMW R1150GS

Da budem iskren, kada je kisa- razmisljam o prodaji; kada je lepo vreme- odem u voznju:)

 

Sada idem da se provozam po Crnoj Gori, bicu u Valjevu u cetvrtak. Posalji poruku ili zovni (od cetvrtka), pa cemo pricati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 652 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Odmor, plaza, more... me preduhitrilo pa se nisam javio Smiljketu, ali nadam se da ce se pojaviti jos neki Versys u medjuvremenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Imas moj.Pre par dana sve sto je moglo da se zameni,zamenjeno je,tek registrovan.Full istorija.Spremao sam se za put oko karpata ali zbog povrede ruke,moram prodati.Motor kao nov,gratis nove plocice Brembo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Valjevo

Tesko da ce da ti pase bilo koja cena za Versyse koju se nude...Izgleda da njima od dana kupovine cena neprestalno raste, pa kada napune 15 godinu dodju na cenu novog, a neki cak i presisaju ( valjda su kao vini, sto stariji to bolji ) :)

 

Salu na stranu, ali pratim Versyse vec godinu ipo i em im je zaista mala ponuda em su cene potpuno nerealne ....

 

A ti bi mogao da kupis neki skutercic u medjuvremenu cisto da ne prodje leto uzalud :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 652 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Nazalost, slicno misljenje imam. Slican period ih i ja pratim i secam se da je proslu zimu prodat 1 crni versys prepun opreme za 3.000eur. Bio je u oglasima i 1 narandzasti kome je pocetna cena bila 2.700eur. Pricam o modelima 2007. godiste.

 

Po pretrazi interneta sam dolazio do nekih stranica gde su zaostali stari oglasi, cak iz 2012. god npr, a gde ljudi Versys iz 2008. god prodaju za 3.500eur.

 

Sa druge strane, nov Versys 2010. god je kod Cula bio 6.200eur, a 500e skuplji je bio sa ABS-om. Sadasnja cena novog je 7.600 eur (sa ABS-om). Malo inflacija, malo, naprednija tehnika, malo odnos dolar/jen... sve je to doprinelo tom povecanju cena koje se ocigledno prenelo i na cene polovnih motora.

 

Opet, osnove ekonomije kazu da do transfera roba/novac dolazi kada su i kupac i prodavac zadovoljni transferom vrednosti. Kod mene tog "zadovoljstva" sa ovim cenama nema, a sudeci koliko dugo stoje na oglasima pretpostavljam da je slicna stvar i sa prodavcima, tj. da ni oni ne dobijaju koliko misle da njihov ljubimac vredi...

 

Smiljketa iskreno nisam zvao, mislim da bi u sadasnjim okvirima bilo glupo od mene da ocekujem neke cifre koje se ne pojavljuju na trzistu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Iskreno, nemoj ni da ga zoves, koliko znam apsolutno je odustao od prodaje. Tad se jos dvoumio, al sad je odlucio da ga ne prodaje do daljnjeg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50
On 13.7.2017. at 11:50, grafigo je napisao:

Nazalost, slicno misljenje imam. Slican period ih i ja pratim i secam se da je proslu zimu prodat 1 crni versys prepun opreme za 3.000eur. Bio je u oglasima i 1 narandzasti kome je pocetna cena bila 2.700eur. Pricam o modelima 2007. godiste.

 

Po pretrazi interneta sam dolazio do nekih stranica gde su zaostali stari oglasi, cak iz 2012. god npr, a gde ljudi Versys iz 2008. god prodaju za 3.500eur.

 

Sa druge strane, nov Versys 2010. god je kod Cula bio 6.200eur, a 500e skuplji je bio sa ABS-om. Sadasnja cena novog je 7.600 eur (sa ABS-om). Malo inflacija, malo, naprednija tehnika, malo odnos dolar/jen... sve je to doprinelo tom povecanju cena koje se ocigledno prenelo i na cene polovnih motora.

 

Opet, osnove ekonomije kazu da do transfera roba/novac dolazi kada su i kupac i prodavac zadovoljni transferom vrednosti. Kod mene tog "zadovoljstva" sa ovim cenama nema, a sudeci koliko dugo stoje na oglasima pretpostavljam da je slicna stvar i sa prodavcima, tj. da ni oni ne dobijaju koliko misle da njihov ljubimac vredi...

 

Smiljketa iskreno nisam zvao, mislim da bi u sadasnjim okvirima bilo glupo od mene da ocekujem neke cifre koje se ne pojavljuju na trzistu.

Poenta price je da sacekas nekoga da mu prigori za pare pa kupuj ili ako bas hoces taj model,zapucaj preko i doteraj spravu.

Druga stvar,kod Culeta,nov u klot izvedbi je 7538 pa jos samo regu dodaj na to je vec 7700 i kusur.

Sledeca stvar,motor koji ja prodajem kad pogledam ostale "tarabe" i cene,moja je smesna.

Izlistaj strane sajtove pa vidi cene motora tamo,sa opremom i bez.

Cifre su takve jer su motori perfektni.U svakom smislu.

A i model pre poslednjeg je lepsi,sa novom prednjom njuskom izgubio je karkater i utopio se u gomilu pa skoro svih sadasnjih modela

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ma da, sasvim logicno...motori su kao vino ;). Mada cudno je malo sto stoje po oglasima po godinu i vise, ali verovatno ima neko razumno objasnjenje i za to ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Gde ces razumnije od toga da ovde para nema.

Ne kazem da su kao vino(mada moj jeste;)),nego je ovde sve van reda,standarda nema а hocemo i volimo,hteli bi ali.

Konkretno,kod motora,ili uvoz sa uglancanim gumama na slikama ko vojnicka cizma pa kao vau sto je dobar,presao malo,servisna...hm..retki.

Ovde ko ima,ode kupi nov, a cene mladih motora kod nas nema,poremeceno trziste.

Kao sto sam vec napomenuo,pogledajte strane sajtove,sve ce biti jasnije,plus 'odlaz,dolaz,carina,uvoz pa izracunaj.

Evo,na autscout.de danasnje slike,prve tri strane koje je otvorio:

 

 

 

 

 

Screenshot_2017-07-18-10-31-55.png

Screenshot_2017-07-18-10-32-07.png

Screenshot_2017-07-18-10-32-15.png

Screenshot_2017-07-18-10-32-26.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja