Jump to content

Moto Zajednica

GOLUBAC_NEGOTIN_JAGODINA 03.jun.217

Recommended Posts

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

73laox.jpg

 

https://youtu.be/OTYPevsOcnE

 

Još jedna extra vožnja sa dobrom ekipom i dobar provod nije mogao da izostane.

Polazak sa Avia pumpe kod Plavog mosta. Ja sam se lomio i prelomio, iako dobrano umoran, da odvozam ovu turu. Kasnim i kreće jurnjava za grupom, zakasnio možda 10min.

Na moje pitanje da li su na pumpi bili neki bajkeri radnik mi odgovara samo neka dvojica u crnom, sipali gorivo i otišli. Postavljam sebi pitanje da nije vožnja možda sutra u nedelju. Vraćam film dok točim gorivo i ubeđen sam da je to ipak danas ili je možda odloženo. Zovem Dareta i ne javlja se. Sigurno je na motoru i IDEMOOOOOO.:moto3:

Gas auto putem do Požarevca i pobegulje hvatam na pauzi kod Golubačke tvrđave. Odatle zajedno vozimo do Milanovca gde se i Rastajemo sa drugarima koji idu na Hilandar. Oni ka Kladovu mi ka Negotinu.

 

DSCN8105.jpg

 

20upqo3.jpg

 

Daretova navigacija nas dovodi nepogrešivo do restorana gde je bio plan za pauzu i ručak. Međutim cvrc, restoran ne radi. Svraćamo u jedno etno domaćinstvo na pauzu i dogovor kuda dalje.

 

DSCN8133.jpg

 

Uz domaću rakiju, otišlo oko 3l minimum kreću problemi, pojedinci se skidaju oće da skaču u Dunav i preplivaju do Rumunije. Neki aikido smatraju sportom za devojčice i tu kreću demonstracije poluga i ostalog tako da je Bobi morao da utekne od nas, jer jedini nije pio rakiju, do obližnjih pecaroša da ga ne sramotimo.

Kad su se strasti smirile u cik-cak koloni, malo levo više desno krećemo nekako ka Negotinu na ručak. ;):)

 

DSCN8166.jpg

 

DSCN8169.jpg

 

Vreme nas je baš poslužilo, izbegli kišu posle Negotina. Da nismo pravili pauzu u hotelu Balašević uleteli bi u kišu samo tako.

Sledeća pauza u Jagodini, Bobi nas vodio da vidimo žirafu i konobaricu. Odatle gas ali nas ubrzo hvata mrak.

Pred sam cilj nas neka budala seče kolima i Dare i Gagi kreću u poteru da mu nešto objasne. Ja stigao kući oko 22.30h.

Evo za početak par slika i jedan klip kao uvod. Kad izmontiram ostalo postavljam.

Ako neko ima nešto da doda a i da oduzme slobodno.

 

 

 

 

 

 

 

 

Promenio član alexanto
promenjen datum
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Duze vreme nije bila ovakva terapija, pogotovo momenat spusta do samog Dunava..... lepih 570km :aha:

Pozdrav za ekipu Hilandarce, nadam se da nemaju problema u putu.

 

Golubacka tvrdjava jos uvek se renovira, lepo su je sredili tako da nema sumnje kako ce to izgledati na kraju

zanimljiva situacija koja se zbila na ovom parkingu

IMG_20170603_102451.jpgphoto share

 

Elem, idem ka parking (koji se inace placa 100din/1 p. mesto) da sacekam gos'n bobia i zemzema kad tamo plava gospodja caska sa Duletovim drugarom, nesto se mnogo kezare. U medjuvremenu stizu malo pre pomenuti, dolazi Duletov drugar sa kezom i kaze da je plava gospodja bugarka, bice neko vreme u SRB, zeli da se vidi sa njim.... valjda neku enciklopediju da citaju.

U tom momentu mi Alexa prolazi kroz glavu, on mlad i neodoljiv za starije koke, ne sumnjam da bi se sporazumeli.

 

Kod Mosne se razilazimo, Hilandarci levo mi desno, plan je otici do Negotina na klopu u Laguni (Kusjacki put) ali tamo stativa bato, ne radi.

Nije ni minut prosao, zaustavlja se auto gde upoznajemo vlasnika Angelinin konak  gde nas ljubazni domacin sprovodi do same vode ne bi li se smestili.

Inace imaju odlicne male bungalove od bacvi za vino, nocenje je moguce i kosta cinimi se 800din sa doruckom. 

Dok razmatramo gde-sta-kako dalje, stize kafa, ratluk, domaca od kajsije, jagode i dunje....gle eto ga i SuperPop u mislima, znam da voli domace i dobro, tako da sam probao od sve tri vrste po jednu dve, sta cu morao sam i za njega... Pope ako svracas da znas da je dunja odnela 1 mesto.

Ubrzo pocinju egzibicije, Gagi spretno izvodi slalom sa vr'drveta u lastinom stilu, Srecko odgovara sa nindza- kungfu nekim zahvatom u letecem stilu, obaranje ruku, bobi pobeze kod pecarosa, zemzem samo grli one flajke sto se da videti na slici, prica nesto sa njima sacuvaj boze.

Jedino je Papaja (u kriminalnim grupama poznatiji kao Gospodjica) ostao pribran i u razgovoru sa domacinom, odlucujemo da rucak bidne u etno restoran Konak u samom centru Negotina, preko puta crkve.......restoran za preporuku, odlicna klopa sa Ok cenom.

 

Od Negotina preko Zajecara prolazimo Boljevac i svracamo na pauzu kod Rtanj Balasevic, ne zadrzavamo se mnogo vec hitamo ka Paracinu da bi u Jagodini imali veliku cast, izuzetnu moram reci.....bobi nas je upoznao sa jednu palmu, zirafu i pokazao nam tobogani.

Jagodinke devojke.....sta reci, videh jednu meni veoma lepu sliku.....burzoazija od lepotu.

Zavrsili s'pice, bobi castio njemu kafa nama voda, tankamo gorivo i gas uz AP ili ti Lapovo-Veliko Orasje-Lozovnik i izbijamo na obilaznicu kod SD pa smederevcem kucama......da se vratim na pocetak posta, lepih 570km :D

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 515 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV, HONDA PCX 125

Svaka  cast Zem Zem i Dare, pravi ste izvestaci sa terena.

Posle ovakve voznje ne moram 10 dana da sedam na motor. Bas je bilo dobro a i  vreme nas je posluzilo.

 

20170603_073702.jpg

20170603_073739.jpg

20170603_074538.jpg

20170603_074916.jpg

20170603_075055.jpg

20170603_095536.jpg

20170603_100250.jpg

20170603_100616.jpg

20170603_100626.jpg

20170603_100649.jpg

20170603_104021.jpg

20170603_130420.jpg

20170603_130435.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

...šta reći ...

krenuo sam s najboljom namerom ...da se lepo družimo  , vozimo ... a sada shvatam da je onaj Bobi Uštipak  krenuo s namerom da nas zavadi .

Sve je lepo bilo dok pomenuti nije počeo sa provokacijama ...da su Jagodinke bolje od Beograđanki  ...e tu mi je puk'o film :)

...sva sreća pa je nas Beograđana bilo vise ... inače  na*ebasmo  ;)

.... izuzetna vožnja...sa puno smeha ,zezanja I uživanja -  vožnja zbog koje  treba kupiti motor.... eto  :)

 

2017_0603_083048_002.jpg

2017_0603_084606_006.jpg

2017_0603_085018_007.jpg

2017_0603_101217_001.jpg

2017_0603_101225_002.jpg

2017_0603_110416_003.jpg

2017_0603_111958_004.jpg

2017_0603_113538_006.jpg

2017_0603_113546_007.jpg

20170603_100548.jpg

20170603_100557.jpg

20170603_100603.jpg

20170603_100612.jpg

20170603_100615.jpg

20170603_130605.jpg

20170603_134103.jpg

20170603_134131.jpg

20170603_134349.jpg
 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Opomenuo me Dare da sam omašio datum ali ja ne znam da li mogu sada da to ispravim, urednici pomagajte.

Treba da stoji 3 jun

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Michigen
  • Motocikl: Honda NC 750XD

Ja nisam kacio svoje slike jer imamko bukvalno iste.
Samo bi zamolio Lucky George-a ako ima vremena da izmontira snimak onako kako on zna sa rok muzikom
ZEMZEM bravo za snimak, odlican je

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 27 minuta, bbocko je napisao:

Ja nisam kacio svoje slike jer imamko bukvalno iste.
Samo bi zamolio Lucky George-a ako ima vremena da izmontira snimak onako kako on zna sa rok muzikom emoji16.png
ZEMZEM bravo za snimak, odlican je emoji3.png

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

.... biće Boćko... samo malo da ugrabim vremena ...

ZEMZEM  ..takođe sve čestitke za snimak ... golica maštu :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Biće i od mene snimak, nešto sam se zakucao sa vremenom. Ovo sam samo ubacio slike sa foto aparata.

Juče sam završio montažu snimka sa vožnje do Kosmaja i Aranđelovca sa drugarom.

Sad na red dolazi i ovaj naš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

 

Pa evo da ispunim obećanje za dobro jutro. Sinoć izmontirah snimak i pustih ga da se brzinom puža penzionera prebacuje na YT.

Toliko je bilo lepih kadrova iz vožnje da nisam znao šta da secnem i postavim. Vodio računa da klip ne bude dugačak ali ne mere kraće od ovoga.

Uživajte kao i ja što sam sinoć kad sam završio posao.

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 46 minuta, ZEMZEM je napisao:

 

Pa evo da ispunim obećanje za dobro jutro. Sinoć izmontirah snimak i pustih ga da se brzinom puža penzionera prebacuje na YT.

Toliko je bilo lepih kadrovaiz vožnje da nisam znao šta da secnem i postavim. Vodio računa da klip ne bude dugačak ali ne mere kraće od ovoga.

Uživajte kao i ja što sam sinoć kad sam završio posao.

 

Bravo Zez Zez :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Nije mi bilo teško, jednog dana će mi biti milo da odgledam ove kratke klipove.

Kad ostavim sirov snimak u kompu, koji traje po par sati i više, taj se retko pogleda još koji put.

Sad kad sam ušao u foru oko montaže sve mi manje vremena treba da odradim posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

nadam se nekoj sali i na moj racun, zasluzio sam :)

 

lepe uspomene... hvala svima na trudu i nek nasi kilometri ne odu u zaborav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja