Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Sprint Pulser 125

Pozdrav! Imam sprint pulser 125. Motor je relativno nov predjeno 6500km. Kupio sam ga od prvog vlasnika, ocuvan je ali ni kod njega nakod razrade po upuststvu nije moga da razvuce vise od 85. Meni je isao i do 90 jedno vreme s tim sto je 5ta ogranicena do 7000 obrtaja. Zadnjih dana poceo je da gotovo u svim brzinama nakon 6000 obrtaja secna dok je 5ta mrtva i jedva dolazi do 85. Da li neko zna u cemu je problem? Ja sumnjan na cdi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Pa kolko bi ti da ide :D

 

To je njemu i maksimum...oko 90, mozda 100 ako su idealni uslovi... 5-om brzinom ne dobijas nista posebno, tu je cisto da smanji obrtaje. Moj npr. nekad nece vise od 80 u 5-oj kad duva vetar u mene, pa ga vratim u 4. obidjem i onda opet u 5. :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Sprint Pulser 125

Nisi me ti druze razumeo. Ja znam da su oni vise ekonomicni nego brzi ali znam 3-4 lika koji idu lagano 100-110 a maks im je 125. Meni se desava da u svakoj kad predje 6000 obrtaja secne dok je u 5-oj nemoguce preci 7000 ako nisi na nizbrdo. Mene to sad buni sta je. Mozda nije jos lepo razradjen posto je presao 6500km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja