Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER6n

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Prodajem Kawasaki ER6n. U odličnom je stanju, prešao je samo 20.000. Kupljen je u Cule Auto, odve u Novom Sadu pre 9 godina, redovno servisiran, zimi garažiran, mažen i pažen. Dok sam ga razrađivao vozio sam ga strogo po pravilu do 4000 obrtaja i motor radi fantastično.

Imao je nekih problema sa frajlaufom i to je pre nedelju dana zamenjeno, odmah je uradjen i servis i zamenjene su prednje kočione pločice.

Ima jednu ogrebotinu sa strane koju je dobio kad sam skliznuo na neki šoder na asfaltu pred kućom i to je to.

Dakle ovo je malo vožen motor koji je odličan, nažalost moram da ga prodam jer sa jednom platom ne mogu više da ga održavam.

 

IMG_20170528_104802 - Copy.jpg

IMG_20170528_104927.jpg

IMG_20170528_185132.jpg

IMG_20170528_185141 - Copy.jpg

IMG_20170528_185156.jpg

IMG_20170528_185221.jpg

IMG_20170528_190621.jpg

IMG_20170528_104857 - Copy.jpg

IMG_20170528_190611.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: YBR 250 '08

Ovo je vrlo privlačna cena za motor u ovakvom stanju i prvi vlasnik. Jedan er6N je prodat ovde za par dana, a bila je malo manja cena i nešto veća kilometraža. Da sam apsolvirao motor koji trenutno vozim, ovo bih rado kupio, ne bih se ni cenkao, ali za sada je ovo još uvek suviše jako za mene (u smislu performansi).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre 2 sati, BMXBandit je napisao:

Ovo je vrlo privlačna cena za motor u ovakvom stanju i prvi vlasnik. Jedan er6N je prodat ovde za par dana, a bila je malo manja cena i nešto veća kilometraža. Da sam apsolvirao motor koji trenutno vozim, ovo bih rado kupio, ne bih se ni cenkao, ali za sada je ovo još uvek suviše jako za mene (u smislu performansi).

 Nemoj da te perfomanse motora sputavaju da ostvaruješ želje.Svaki motor ide 50km/h a samo neki 300km/h stvar je koliko sebe možeš da obuzdaš.ako imaš pare priušti si ovo zadovoljstvo. pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Hornet the Grey

Upravo sam to hteo da napisem- ja sam kupio Horneta kao sto vecina zna i veruj mi da oper kupujem ne bi nikad uzeo nesto slabije.. bolje da ima snage u rezervi nego da nema, ako ti imas kocnicu u glavi mozes i 1000ccm da ceras.
Ne uskracuj sebi ovaj motor kupi ga i apsolviraj na njemu, retko kad ces naici na ovakvu ponudu..


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja