Jump to content

Moto Zajednica

Niš-CG 2017.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Drugog juna idem sa jos trojicom drugara do komsijske nam Crne Gore. Otvario sam temu jer zelim da cujem neki savet od iskusnijih kolega vezano za put, sta i kako ste nosili od garderobe, alata... plan je da krenemo vrlo lagano u petak ujutru i polako. Plan je da odemo do Ostroga i ako je moguce prespavamo. Posle toga pravac Sutomore, da ostavimo stvari pa da napravimo koji kilometar po obali. Vratili bi se verovatno u nedelju ili ponedeljak. Motori koji idu su R6, RF600, ZX750 i naravno S10. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A
Pre 2 sati, gorzy je napisao:

Drugog juna idem sa jos trojicom drugara do komsijske nam Crne Gore. Otvario sam temu jer zelim da cujem neki savet od iskusnijih kolega vezano za put, sta i kako ste nosili od garderobe, alata... plan je da krenemo vrlo lagano u petak ujutru i polako. Plan je da odemo do Ostroga i ako je moguce prespavamo. Posle toga pravac Sutomore, da ostavimo stvari pa da napravimo koji kilometar po obali. Vratili bi se verovatno u nedelju ili ponedeljak. Motori koji idu su R6, RF600, ZX750 i naravno S10. 

drugog juna idem iz Beograda do grocke  , treba mi dobar put i da krenem polako

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Pa pazi, ako motore vozite svakodnevno i znate da su ispravni, nema potrebe za brigom i alatom... Idete na put od 600km, ne 6000! Jedino sto bi vam trebalo je sprej za lanac, ako ga prskate...

Ranac, 2 sorca i 2 majice, peskir, par gaca, 200e, kez do usiju i terajjj..... :moto3:

A kroz CG obavezno putem Pljevlja - Zabljak - Niksic 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Od opreme najvaznije su pare. I slozicu se sa kolegama, set za krpljenje guma, sprej za lanac i pamet u glavu. A kad se vratite da sve lepo opisete i potkrepite slikama. Srecan put!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Takav sam da nista ne prepustam slucaju. U kolima pored pp aparata imam sifon sode vode, cef ti da pijes cef ti da prskas :takoje:  i zajebite sa tim forama Beograd, Ovca, Borca... :stabre: evo javio se kolega Ser sa lepom putanjom, svidja mi se, hvala. Nadam se da ce jos neko da se javi sa nekim finim predlogom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: GS500E

Nis , Aleksinac , Krusevac , Brus , Kopaonik, Raska , Novi pazar itd to je bar bila moja ruta :D a i podrzavam to sto je kolega reko za zabljak :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere
Pre sat vremena, GNR je napisao:

Nis , Aleksinac , Krusevac , Brus , Kopaonik, Raska , Novi pazar itd to je bar bila moja ruta :D a i podrzavam to sto je kolega reko za zabljak :D

Druze gde bas Blace da preskocim... moram u tazbinu da svratim na jutarnju kafu, da vidim svastike  :Sloper:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Temerin, SRB
  • Motocikl: BMW 1250 GSA 2019

Pozdrav, ako idete na Podgoricu preporučujem da svratite u restoran Stara Kuća, lepo za oči i želudac

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Princ 250 + Africa Twin

Žabljak i Đurđevića Taru nikako ne propuštaj, sretno pa da vidimo i pročitamo o tom putovanju pod obavezno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

Sto se  tice CG, ja bi ti preporucio da  ides bijelo polje, mojkovac , djurdjevica  tara, zabljak ,niksic, fin put dosta  prirode  i krivina, po meni je ljepsi taj put 100 puta  nego da se ide  kroz  moracu , jer  kroz  moracu nemate  sta da vidite . ja sam iz  CG pa  ako vam sta  zatreba javite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

išao autom pre par nedelja do Ostroga, Pljevlja, Žabljak, Nikšić. Pazi na krivine, na ludake koji seku iste. Kada kreneš ka Nikšiću ima baš dosta krivina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: GS500E
Pre 22 sati, gorzy je napisao:

Druze gde bas Blace da preskocim... moram u tazbinu da svratim na jutarnju kafu, da vidim svastike  :Sloper:

:D pa kad su vec svastike u pitanju onda nema razmisljanja :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Posle Žabljaka skrenite sa magistrale za selo Trsa pa nastavite do Plužina, to jedan od najlepših predela u CG, zatim idete magistralom do Nikšića. Srećan put i da se nasmejani kući vratite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Sve proteklo u najboljem redu. 1.100km. Imao sam zelju da napisem neki putopis, jer uzivam citajuci tudje. Hvala drugarima na pomoci oko puta i pakovanja i svih mojih pitanja, jbg izgleda nisam dorastao Vama koji pravite dnevno po 1.000km i koji turu do CG porede sa putem Ovca-Borca. 

20170602_070247.jpg

20170604_150836.jpg

IMG_20170605_202951_850.jpg

20170603_100004.jpg

FB_IMG_1496522435711.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja