Jump to content

Moto Zajednica

KLE ne prima gas

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: TDM 900

Pozdrav svima,imam problem sa kawasakijem kle 2006 god.Problem je taj da kada se  vozi   i naglo da gas pocinje da trokira i nekako da stuca kao da uzima poslednju kap goriva,a normalno ima goriva i tako to traje 2-3 sec i proguta tu knedlu i u narednoj brzini  ista prica,nema pravila kad se to desava hoce tako da stuca i u malim i u velikim obrtajima i uglavnom kada se naglo da gas,desava se i kada lagano dajem gas ali ne toliko cesto.Pored toga hoce jos i ponekad da se ugasi u voznji a kada se ugasi tesko upali a kada upali ne drzi ler.Sta to moze biti, ako je neko imao slicno iskustvo napisite bice od velike pomoci.

Na motoru je odradjeno sledece i ista prica

-ocisceni su karburatori

-nov filter vazduha

-nove svecice

-ulje u motoru i filter ulja

 Motor ima na satu pravih 14 000 km ,mazen je i pazen ,nije akan niti se neko izivljavao nad njim bas naprotiv ,vozen je lagano sa uzivanjem ,prosle godine sam presao sa njim 6000km najnormalnije sve je bilo super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ovaj motor sam ja radio. Verovatno ti je je crkao CDI, pa zeza. Nema veze to sto ima struju, nego u njemu ne radi jedan deo. Mora da se stavi drugi. Eventualno zeza filter za vazduh, mada ne verujem. Jel bese tvoj motor sa manje kilovata?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Ostruznica
  • Motocikl: Suzuki Bandit 650

Pozdrav, imam identican problem sa Banditom 650, dobro pali i ide lepo u niskim obrtajima, ali kada naglo dodam gas trza kao da nema goriva, pocne da oduzima gas mesto da dodaje i cim vratim malo gas vozi se normalno. Odradio sam komplet mali servis i proverio svecice, tako da je nesto drugo u pitanju, pa molim za pomoc ako neko zna na sta bih trebao da obratim paznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja