Jump to content

Moto Zajednica

F650GS: ABS i signalna lampica, kilometar sat

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Atina
  • Motocikl: F650gs

Postovanje,

Kupih F 650 gs 2002i evo vozim se vec skoro 6 meseci i zadovljan sam prilicno. Odlican motor. Elem, sa godistem idu i problemi pobrinuo sam se oko skoro svega servis, gume, sajle...(moralo se motor je dugo stajao i retko vozen). pre nekog vremena primetih da mi se pri statu ne ukljuci lampica ABS-a a trebala bi kad okrenem kljuc dok ne zavrsi "check up" sistema. Prvo sto mi je palo na pamet je lampica (sta da radim kad sam elektricar) otvorim sve zamenim lampicu i dalje ne radi. Ispitam lampicu unimerom i ispravna. Sad kada sam vec otvorio promenim sve sijalice stavim LED za osvetljenje instrument table i zatvorim. Izadjem da probam stisnem kocnicu krvnicki i ABS radi. Pristanem da vozim tako neo vreme dok ne stignem da odem u servis, medjutim sad je prestao da mi radi i kilometar sat. Danas odem u servis objasnim problem, majstor ubode ono sokocalo i kaze ovde je sve ok najverovatnije ti je crkao kilometar sat. Mene sad buni ako je crkao sat sta je sa onom lampicom? Ima li neko da zna sta da radim ili da proverim? Razmisljam da krenem od senzora na zadnjem tocku pa da proverim sve kablove redom.... 

 

Eto samo da se pohvalim kako izgleda sada KMh

kmh.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Ako si iz Bg idi do Stevcevica i traži Zorana on se bavi tim tablama i problemima elektronike i već će znati šta je problem 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja