Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svim vozacima freedom masinama

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: 2002 Suzuki V Strom DL1000

Cao svima, vec neko duze vreme sam motrio da napravim nalog na vasem forumu i konacno taj dan je stigao :) 

 

Vozim motore vec od 16 godine, trenutno vozim V Strom-a 1000, sigurno ste ga videli ako ste iz beograda jer moj je malo jedinsven (ima muziku). 

 

Vec neko vreme sam razmisljao da snimam moto voznju sirom Srbije da stranci mogu da vide da Srbija ipak nije onako kako je pirkazana u inostreansvu, imamo i mi mnogo da ponudimo! Mozete da me pratite preko mog YouTube kanala, svi konstruktivni komentari prihvaceni!

 

Sve u svemu hvala sto ste me prihvatili da budem i ja deo/clan ovog forum-a, ko zeli da se druzimo javite :)

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: 2002 Suzuki V Strom DL1000

Hvala lepo Arakis! :) ja sam jos uvek nov u srbiji pa nemam mnogo prijatelja, nadam se da ce se to promeniti kroz ovaj forum. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: 2002 Suzuki V Strom DL1000

Pozdrav SlobodanR1, pa dobro pitanje i to sam i ja razmisljao, mislim da cu vise na Engleskom a sigurno ce biti i na srpskom jer nema puno engleza skime mogu da vozim ovde u srbiji :) Bice mix, malo na engleskom malo na sprksom.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: 2002 Suzuki V Strom DL1000

Thanks triton it's good to be here, it's also awesome to see some English speakers here :) hope we get a chance to meet one day! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: 2002 Suzuki V Strom DL1000

Hvala Milos-v, meni je maternji jezik engleski pa mi je do duse i lakse da pricam na engleskom. Vecina ce biti na engleskom da nasi koji su odlucili da zive u inostranstvu a i takodje stranci da vide da srbija nije "nula" nego bas suprotno! Hvala ti na komentaru! :D 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Super ti pises i komuniciras, ako kazes da ne znas bas najbolje srpski.

Mozda si vec negde pisao ali ja nisam video...

Reci nam nesto vise o sebi... Odakle si poreklom? Jel zivis u inostranstvu ili ovde? Koliko imas godina? Cime se bavis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: 2002 Suzuki V Strom DL1000
8 minutes ago, milos-v said:

Super ti pises i komuniciras, ako kazes da ne znas bas najbolje srpski.

Mozda si vec negde pisao ali ja nisam video...

Reci nam nesto vise o sebi... Odakle si poreklom? Jel zivis u inostranstvu ili ovde? Koliko imas godina? Cime se bavis?

Hvala ti milos-v :) 

 

Zovem se Milos, napunio sam 30 godina sada u martu. Od sedme godine sam ziveo na novom zelandu, ukupno 20 godina sam tamo bio. 2014 godine sam odlucio da ostavim sve i da se sam vratim kuci, dosta je bilo kume! Rodjen sam u Somboru a ziveo u malom selu (Sonta) blizu Apatina pre sto smo otisli na NZ. Bavim se informatikom i grafickim dezajnom, pravim web sajtove, animacije i tako dalje, radio sam u NZ kao tehnicki konsultant, odrzavao celu IT infrostrukturu za mala i srednja preduzeca. U slobodno vreme vozim se po beogradu i plan je sirom srbije i snimam sve sta ima srbija da nudi strancima. Osim voznje obozavam stalno neke gluposti da dodajem na motor, od dugmica, do rasvete do muzike i tako dalje. Eto to je ukratko otprilike moja prica :D

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Interesantna biografija :)

Bices onda pozvan na neku voznju po okolini beograda ili dalje ,cim bude lepo vreme. Ima nas jos koji se vozimo zajedno kad obaveze i vremenske prilike to dozvoljavaju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Interesantna biografija
Bices onda pozvan na neku voznju po okolini beograda ili dalje ,cim bude lepo vreme. Ima nas jos koji se vozimo zajedno kad obaveze i vremenske prilike to dozvoljavaju :takoje:

Eто прилике већ на ТДМ вожњи 2017-2 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: 2002 Suzuki V Strom DL1000

Hvala na dobrodoslici :D @sashac & @ser znam za psovanje hahaha to iskreno ne mogu da kontrolisem u toku voznje, a takodje dok sam u beogradksom saobracaju! Trudim se da smanjim ;)

 

@sashac Nije nista tesko, apliciras za visu, platis kartu i odes, onda se lepo vratis kad shvatis da je sve to nula pa posle 15 godina tiiiii budeeee booooolje. Salim se, mozda bi ti NZ bio zanimljiv, ne znam, moras da probas da se uveris, ja sam probao i vratio sam se. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 3 sati, Turn & Burn je napisao:

Hvala na dobrodoslici :D @sashac & @ser znam za psovanje hahaha to iskreno ne mogu da kontrolisem u toku voznje, a takodje dok sam u beogradksom saobracaju! Trudim se da smanjim ;)

 

@sashac Nije nista tesko, apliciras za visu, platis kartu i odes, onda se lepo vratis kad shvatis da je sve to nula pa posle 15 godina tiiiii budeeee booooolje. Salim se, mozda bi ti NZ bio zanimljiv, ne znam, moras da probas da se uveris, ja sam probao i vratio sam se. 

Ma zajebavam se.Meni je ovde super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja