Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Dobar dan!

 

Kao kurirska firma koja veliki obim svojih dostava obavlja na dva točka, odlučili smo se da otvorimo profil na BJBikers forumu.

 

Pored razmene iskustava, motiv nam je bio i pronalaženje ljudi koji bi bili zainteresovani za priljučivanje našem timu u budućnosti.

Detalje vezane za oglas za posao će biti postavljen u za to namenjenom delu foruma.

 

Veliki pozdrav svim ljubiteljima motorcikala!

Vaš potrčko

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Moje mišljenje je da ste promašili sajt, tj da vam ovde nije nesto.
Ovo je mesto za ljubitelje dvotočkaša, i ljubitelje vožnje. Vi ih koristite radi profita!
Rubrika "oglasi" i "prodajem" jasno kaže da sve što se oglašava treba biti isključivo lična svojina i biti vezano za svet motociklizma, tako da osim ako ne prodajete neki od dvotočkaša ne vidim šta bi ste drugo mogli oglašavati.
Poslednje što ja želim na ovom sajtu i forumu prvenstveno koji sam zavoleo, jeste da vidim nekoga ko se reklamira i pravi sopstvenu dobit poput vas.
Kompanije poput vas iskorišćavaju ljude koji voze te kako ste vi nazvali "dvotočkaše" za minimalac zarade. Često sam po gradu viđao u sred zime ljude na tim skuterčićima bez rukavica i bez najosnovnije opreme, sa kacigama na glavama koje je bitno da imaju logo firme, a što se tiče bezbednosti čisto sumnjam da zadovoljavaju kriterijume i standarde.

Vama puno sreće u radu ali mislim da vam ovde nije mesto. Vi bi ste ovde da vršite propagandu i pravite sopstvenu korist, a ovo je poslednje mesto za takvo nešto. Ovde se ljudi druže, okupljaju, i razmenjuju iskustva. Veliki pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ljudi nude posao grupi u kojoj se ocekuje neko ko zna da vozi i voli da vozi.

 

Ako smo vec tu, mozemo direktno da ukazemo poslodavcu kako da se odnosi prema vozacima, kakvu opremu da nabave za svoje zaposlene itd. ako su raspolozeni. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
Ljudi nude posao grupi u kojoj se ocekuje neko ko zna da vozi i voli da vozi.
 
Ako smo vec tu, mozemo direktno da ukazemo poslodavcu kako da se odnosi prema vozacima, kakvu opremu da nabave za svoje zaposlene itd. ako su raspolozeni. 

Da li stvarno misliš dragi kolega da je to bilo kom poslodavcu bitno? Ne govorim sada drektno za Potrčka.
Taj posao po mom mišljenju snosi znatno veći rizik po zdravlje i život vozača nego ostali poslovi. S'toga smatram da bi trebao biti ozbiljno plaćen, što opet, nije.
Od ove godine sam video da poštari na motorčićima imaju jakne finog kvaliteta na kojima piše "Pošta".
Ni na kome od privatnika to nisam video, osim (homo)logovane kacige
Bilo kako bilo, da bude da širim mržnju, samo zelim da ovaj forum ostane ono što jeste. A ako se ipak predomisle i zatraže ovde savete po pitanju bezbednosti i šta da učine za neiskusne vozače, onda su sobrodošli
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Svrha našeg prijavljivanja na forum je isključivo da bismo pružili priliku zainteresovanim članovima foruma da nađu zaposlenje.

Oglašavanje vršimo na drugim mestima koja su za to predviđena.

 

Oglas smo postavili u podforumu "oglasi za posao", koji je, rekao bih, namenjen upravo za to.

 

Svojim vozačima obezbedjujemo svu potrebnu zaštitnu opremu, kao i odeću za sve vremenske uslove.

Sam posao je takav kakav je, ali se trudimo da našim vozačima u svakom aspektu olakšamo situaciju na terenu i da ih zaštitimo.

 

Svakako smo otvoreni za predloge i savete, ali su oni pre svega najsvrsishodniji od naših vozača, obzirom da oni sami najbolje znaju sa čime se susreću na terenu.

 

Vaš potrčko

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja