Jump to content

Moto Zajednica

suzuki bandit problem u malim obrtajima molim za pomoc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
On 19.5.2017. at 23:07, DriftBoris je napisao:

s obzirom da znam kako vecina voze motori nije mi ni cudno kakve odgovre imate, bez uvrede ali nije mi jasno kako se vozi motor u situaciji koju cu da lupim sad jer ne znam kako drugacije da objasnim... kolona 3 automobila i ispred traktor koji se svi krecu maximalno 30-40kmh dakle po vama gas do daske i zdravo :D u takvoj situaciji bih verovatno bio u drugoj ili trecoj brizini i u malim obrtajima gde mi se verovatno ostelio to cimanje. nadam se ste me razumeli jer po ovome niko od vas ne vozi ispod 5k rpm :D

sta ce ti u ovoj situaciji druga ili cak treca? Samo u prvu i spreman za obilazak! I ne vozi vecina tako motore nego svi osim par izuzetaka..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 483 postova
  • Lokacija: Smed. palanka
  • Motocikl: HONDA CB 750 boul d"or, free-style

Servis karbova je sirok pojam i ne mozeka uraditi nestrucan covek, a sinhronizacija dolazi na kraju kad je sve ostalo ostalo uradjeno po PS-u i provereno. Po simptomima koje si izneo 90% tipujem na karburatore, a 10% na ventile. Provera zazora kod bandita bar nije problem. Tebi karbovi ne daju dovoljno smese na tim obrtajima, ler dizna ne daje dovoljno a siberi nisu jos otvoreni i eto stucanja. Ako neces da skidas te cepove, mozes mu pomoci podizanje nivoa goriva u loncicima tj plovci na gore za 1-2mm i bice bolje. Mozes i igle sibera podici za po 1 podeok, ako ih ima, a ako nema podeoke mozes staviti na igle po jednu podloskicu fi 3mm. u oba slucaja ce se dobiti bogatija sesa goriva i vazduha na obrtajima na kojima pravi problem. Nadam se da sam koliko toliko pomogao. Pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova

Evo malo kancera za momke koji voze sa 5k rpm i 20kmh:

 

inace skinuo sam poklopce od srafofa za smesu , iglice su bile prilicno lose, izduvao kanale ocistio iglice i sad radi odlicno.

 

 

DSC_0521.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja