IMC Pozdrav :)

Zdravo ljudi,

Ja sam Igor, imam 26 godina, rodom iz Bora, ali vec malo jace od godinu dana sam u Beogradu.

Kao IMCustoms me znaju u svetu racunara, ali od skoro mi je sinulo da vozim motor i eto me i ovde. :)

Kupio sam Kawasaki ZZR 600, 1997. godiste i posto o motorima skoro nista ne znam sem pravila i voznje sa polaganja, Vas kolega Almighty na koga sam nabasao na poslu me je uputio na forum, pa da polako krenem sa ucenjem.

Svaki savet je dobrodosao, od potrebne opreme, preko voznje, do mehanike, jer me sve zanima, pa cemo se verovatno dosta kuckati ovde :)

Jos jednom, veliki pozdrav svima i vidimo se u podforumima!;)

3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Dobro nam dosao! 

0

Pozz.. Daj neku sliku, da vidim jel ko moj. 

0

Dobro nam dosao.

Pogledaj po forumima i potrazi kurs bezbedne voznje...to bi trebalo da se poslusa i provoza.

0

Malo kasnim, ali evo par slika :D

I hvala na savetu, gledao vec nebrojano puta Twist of the wrist i polako ucim odatle i vozikam se malo da se ispraksiram, pa cemo i na kurs :)

Nego, jedno kratko pitanje.. Kog majstora mi u Beogradu preporucujete da mu odvezem motor da ga pregleda komplet?

Vec sam ga vozio kod jednih, da ne imenujem.. Ali nisu mi bas zainteresovani i sve sto sam ih pitao kao "nije problem", ali ispada da jeste, pa ne bih vise da se igram s njima.. Novi sam vozac, ne bih bas da se ucim na losoj masini :)

IMG_20170618_191701_HDR.jpg

IMG_20170603_162808.jpg

IMG_20170603_162007.jpg

1

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.