Jump to content

Moto Zajednica

Zajednička tema za sve moto vlog-ove

Recommended Posts

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 9 sati, Sachmo je napisao:

 

 

 


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Kao i uvek zanimljiv:takoje:

Podržavam maksimalno odluku da ostaviš TDM-a... retki su motori, u naravno tom cenovnom rangu, koji se voze lako kao TDM...univerzalac,može opušteno, može i malo brže... 

 

PS  Ja ga bio stavio na oglas, zinuo na VFR800 v-tec mi se, kao, svidja, crv proradio... probao jedan, sve je lepo ali jok bato... TDM mogu žmurećki,kažu dosadan... pa u tome je caka... inače kažem:on se sam vozi, zna put! Zovu kupci, Obrenovac, NS... skidaj ga sa oglasa... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo
Kao i uvek zanimljiv:takoje:
Podržavam maksimalno odluku da ostaviš TDM-a... retki su motori, u naravno tom cenovnom rangu, koji se voze lako kao TDM...univerzalac,može opušteno, može i malo brže... 
 
PS  Ja ga bio stavio na oglas, zinuo na VFR800 v-tec mi se, kao, svidja, crv proradio... probao jedan, sve je lepo ali jok bato... TDM mogu žmurećki,kažu dosadan... pa u tome je caka... inače kažem:on se sam vozi, zna put! Zovu kupci, Obrenovac, NS... skidaj ga sa oglasa... 

Slazem se, nesto slicno sam i skapirao. Da prodam TDM-a moram dodati barem jos toliko para da bih imao razloga da menjam motor, t.j. da bih nacinio korak, a da bude i mladji, cene su od 6k pa na vise. Razmislao CBF1000 (2010+), Crossrunner 800, VFR1200, Tracer900 itd. Tako da ostajem veran TDM-u jos par godina, ako ne i duze, a ono sto sam planirao da dam kao doplatu kupio sam RD-a i mnogo je cool.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
On ‎29‎.‎1‎.‎2020 at 11:50, Acko017 je napisao:

Komentar na "ovo" ?:jee:

Sve mi se čini da će mama dati oglas "Prodajem Suzanu u delovima - pogledati na potezu Split - Omiš". :oda2:

Lik se ovakvom vožnjom bori za "pratioce"!?! Ja mu priželjkujemm dva pratioca u uniformama. Nije problem kada se takva budala razbije (tražili ste - evo vam ga), problem je kada ubije obične ljude ili decu koji i ne pomišljaju da neko može tako da vozi gradom. Nejasno je kako policija ne reguje na to i ne smesti ga na "mirnije" mesto jer je pitanje dana kada će nekog da ubije...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki ER-6N
7 hours ago, ZoraNS said:

Sve mi se čini da će mama dati oglas "Prodajem Suzanu u delovima - pogledati na potezu Split - Omiš". :oda2:

Lik se ovakvom vožnjom bori za "pratioce"!?! Ja mu priželjkujemm dva pratioca u uniformama. Nije problem kada se takva budala razbije (tražili ste - evo vam ga), problem je kada ubije obične ljude ili decu koji i ne pomišljaju da neko može tako da vozi gradom. Nejasno je kako policija ne reguje na to i ne smesti ga na "mirnije" mesto jer je pitanje dana kada će nekog da ubije...:neznam:

Na "mirnijem" je mestu. Lik je zamenio novčane kazne za 4 meseci zatvora. Nego, ja sumnjam da će iz mirnijeg mesta mirniji izaći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 48 minuta, Henri Kinaski je napisao:

Na "mirnijem" je mestu. Lik je zamenio novčane kazne za 4 meseci zatvora. Nego, ja sumnjam da će iz mirnijeg mesta mirniji izaći.

Sumnjam i ja, ali barem nešto za početak. Nadam se da su za ponovljene prekršaje ovog ranga kazne višestruko veće i da se oduzima dozvola. Nema šanse da ne ubije nekog ako mu se dozvoli da to opet radi. Pukom srećom niko nije izginuo. Koliko sam video on ide preko 200 km/h što je oko 60 m/s. Znači za 2 sekunde 120 m. Auto vozim od 18 godine i smatram se vrlo opreznim vozačem, ali da pogledam u retrovizor i vidim da mi je čista situacija na 100 m iza mene mirne duše bih recimo menjao traku. To traje cca 1-2 sekunde i eto zakucavanja u moj zadnji kraj - i što je najgore ja ispadnem kriv. A zamisli koliko na ulicama ima neiskusnih ili malo opreznih vozača. Pre ili posle neko će načiniti pogrešan potez...:staa2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 4 sati, Henri Kinaski je napisao:

Na "mirnijem" je mestu. Lik je zamenio novčane kazne za 4 meseci zatvora. Nego, ja sumnjam da će iz mirnijeg mesta mirniji izaći.

Ne znam koliko je pametno za državu da se odrekne silnih para na ime kazni i to zameni zatvorom gde opet ima troškove smeštaja, ishrane i svega ostalog. Trebao bi onda da ima neku radnu obavezu da nadoknadi svoje zatvorske troškove i neke druge kaznene mere koje će uticati na to da to ne radi ponovo (psiholog, nadzor...)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 3 minuta, Nightrider Z je napisao:

To sto ce mu uzeti dozvolu je skroz nebitno jer sa ovakvom voznjom dozvola gubi smisao svakako, kao da je nemas. 

Ne verujem da ce to da ga spreci da nastavi

Znam na šta misliš i tehnički jeste tako, ali ipak nije svejedno. Bilo kakva vožnja bez dozvole (čim sedne na motor) povlači za sobom velike kazne tako da ipak ni njemu ne bi bilo svejedno. Sistem kazni bi trebao da bude takav da se kazne rapidno povećavaju ako se iste ponavljaju višestuko u kratkom periodu (kao u nekim zemljama). Kada bi nakon trećeg ponavljanja sranja odležao tri godine verovatno bi odustao od ovih "silovanja Suzane"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: R1200gs

Pozdrav svima, da se i ja zapljunem na ovu temu. Planiram da se na ovom kanalu bavim bezbednošću motorciklista. Obzirom da sam i sam relativni početnik, sigurno pravim neki previd pa bi poneka sugestija iskusnijih kolega dosta značila. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja