Jump to content

Moto Zajednica

Zajednička tema za sve moto vlog-ove

Recommended Posts

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Na forumu za ljubitelje atv vozila ima reportaza i voznje, cini mi se Jastrebac. Jedino cfmoto je pravio probleme. Morali da ga vuku guraju, lepo se vidi da prednji pogon ne radi kako bi trebalo...

Ti "tereni" sa snimka gore su previse laki za testiranje bilo kakvih atv- vozila.

Inace ni podrska , ni prodaja im nije jaca strana, kao ni salon za vozila,ako se to moze tako nazvati.

Neugledno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Neka trol izadje iz pecine i nek kaze sta mu smeta a ne ko neko derle ide mi po svim klipovima i lupa redom, zamisli uvredio sam mu motor :ups:

  • Zbunjen 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

To je njegovo pravo da ocenjuje kako se njemu svidja.

Navikni na pozitivne i negativne komentare svega što u životu uradiš.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

 

Dok ovakvi pacijenti klince (I to gomilu klinaca)  budu ucili o motorima I voznji, nista dobro ne mozemo da ocekujemo. 

 

Koliku sam gomilu gluposti cuo u prvih par minuta, katastrofa. Izgleda da svaka budala danas moze da snima motovlog odnosno klip o motorima bez trunke odgovornosti. Najgore je sto ovakvi kanali imaju prijavljenih gomilu mladih ljudi I dece koji ce njegove gluposti shvatiti ozbiljno il "zezati se" na način na koji se on zeza. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
2 hours ago, Pingvin37 said:

 

Dok ovakvi pacijenti klince (I to gomilu klinaca)  budu ucili o motorima I voznji, nista dobro ne mozemo da ocekujemo. 

 

Koliku sam gomilu gluposti cuo u prvih par minuta, katastrofa. Izgleda da svaka budala danas moze da snima motovlog odnosno klip o motorima bez trunke odgovornosti. Najgore je sto ovakvi kanali imaju prijavljenih gomilu mladih ljudi I dece koji ce njegove gluposti shvatiti ozbiljno il "zezati se" na način na koji se on zeza. 

 

Brate ima lanac kao viljuskar brate...brate brate aaaaaaaaaaaaa brateeeeeeeeee:jee5:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

^^Добри су, поткраде им се понека грешка и уме да се понавља доста, што понекад засмета, али ништа катастрофално.

 

Свакако јесте нешто што бих препоручио свакоме ко улази у свет оружја јер, између осталог, пропагирају безбедно руковање и поштовање прописа.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova

Slazem se. Nije visokobudzetno ali momci napreduju i vidi se da vole to sto rade i da se razumeju poprilicno o onome sto pricaju a ne kao ovaj coban, lanac od viljuskara brateeee....mislim uzas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Nazalost takvi pacijenti imaju mnogo vise pratilaca od nekog normalnog i pametnog kanala kao sto je dum dum.

Sent from my TA-1000 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

И мени је жао што ће утриповати неког клинца да лагано може да седне на литру без дозволе и било каквог искуства.
Џаба ја потенцирам безбедну вожњу и коришћење опреме кад то мало ко гледа. Снимај глупости и ложење за масу и ето прегледа. Нажалост велики број прегледа даје могућност великог утицаја на клинчадију. А највећи је проблем кад овакве лобање нису свесне утицаја који имају међ децом па каче овакве глупости...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Xaxa,ovo sa yt klipovima ko neka suga...

 

I ja sam pre par dana prvi put provalio DumDum i bas sam prijatno iznenadjen kako se profesionalno bave temom,svaka cast...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja