Jump to content

Moto Zajednica

Zajednička tema za sve moto vlog-ove

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ee, видећеш кад крену да ти спамују инбоксе, "каће" нови клип "каће" нови клип :)

 

Мада није ми проблем, едитујем кад имам времена и имам шта да едитујем

 

Све најбоље и теби, ако ти могу помоћи било како у вези јт, пиши па да пробам :(

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Pa vec me spamuju po stranici i ig....ali tim bolje :D

Pa dobro naravno, meni se svidja kako radis, ja sam te pohvalio jos onda kada si sa devojkom snimao kako suvozac treba da sedi itd...samo nastavi :D
Hvala brate, pomoci ces mi tako sto ces biti isti i jos bolji nego sto jesi i odrzati se u tome !!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Da se dopunim, evo ga novi video, tu jos nisam ispravio gestikulaciju  i jos neke stvari, nazalost malo me mikrofon zeza, ali dobro, nadam se da ce vam se svideti i da cete razumeti sve, bacite koji pregled, komentar, sugestiju, kritiku, sve je dobrodoslo, nadam se zaista da ce vam se svideti, potrudio sam se malo da bude zanimljiviji sto vise i kraci sto je moguce vise a da kazem sve sto je potrebno i tako :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pošto se pojavljuje sve više tema o raznim moto vlogovima, odlučili smo da ih ubuduće sve držimo u jednoj temi da bismo pojednostavili pregled foruma.

 

Dakle vlogeri,

U ovoj temi objavljujte svoje nove epizode kao odgovor na temu. 

 

Hvala na razumevanju!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: gsxr600

Link mog manje popularnog motovlog kanala na bjbu

https://www.youtube.com/crnodete

 

I moj najgledaniji klip kako voziti motor 

 

 Klipove kacim 2 puta nedeljno. Ako imate neodoljiv poriv da me psujete kao u proslim temama saljite mi poruke u inbox, nije lepo psovati u javnosti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Ulazim pre par minuta na forum, trazim temu, vidim nema, reko obrisali sto posto :D

Pogledam bolje i vidim ovo :D

Da ponovim i ja link svog kanala: https://www.youtube.com/channel/UC01KvULjjloL_N6avfv6g-w
 

I naravno najnovijeg snimka: 

 

Ja klipove odnosno vlogove izbacujem kad stignem i kada naidjem na interesantnu temu, trudim se sto redovnije :)
Ko nije gledao neka baci pogled pa da sugestiju/komentar/kritiku, cenim svaku :) Pozdrav zivi bili bajkeri !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Mogu li i ja da se reklamiram :ppp

Nije moto vlog....za sada...ahahah...ali bice mozda :P 

 

Anyway...ja na svoj kanal stavljam samo snimke iz vožnje. spor sam vozac i ne jurcam. vozim za svoje pare a ne za youtube :)

Videi su dugacki i smorni..bez komentara..

pa ko voli nek izvoli:  https://www.youtube.com/channel/UCmLLveJl7FSrYglpVch5cYQ

 

Uskoro cu krenuti i sa komentarima i sa temama "Šta je..." što će biti šaljivi videi u vezi motora..kratki, konzizni i nadasve glupi :ppp

 

Bude i par snimaka sa karting staze.

Svi moji snimci imaju muziku koja je licencirana tako da nemam ni dinara zarade od ovoga. muzika je ona koju ja slusam pa nije mozda ni za svakog...ocu reci cilj mi nije da kanal razvijam u tom pravcu već da staljvam snimke koje i ja volim da gledam a to si ne prekidani duži snimci sa nekih zanimljivih destinacija gde mogu da se opustim i uzivam u predelu...

 

Ko uživa u istim stvarim nek subuje, lajkuje itd.

(i jos jednom napominjem..ko ocekuje brzu voznju, dizanje na zadnji, ludovanje po gradu itd bolje da nadje neki drugi kanal..moj nije za to).

 

 

 

 

 

 

Kolege imaju fine kanale..imate sub od mene :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Meni je ovo sastavljanje tema bezveze do jaja...

Brate imaš 4 vlogera, jedan mi se gleda, trojica ne. I sada treba da listam po temi i tražim njegove postove. Forum ima desetine tema koje su sve besmislenije od besmislenih pa niko nije sastavio da ne bude kamara već jedna.

Mislim svejedno mi je tako i tako ne zalazim ovdje jer na YT vidim sve ali ako je svako otvorio svoju onda je tako i trebalo. Vlogeri su iz različitih priča tako da Švaler i CrnoDete nemaju veze jedan sa drugim ni kada se sa marsa gleda a vi ste ih stavili u jednu temu...

 

U svakom slučaju, moje mišljenje, sranje. 

Živili

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ja vidim jedan veoma praktičan razlog za spajanje tema - izbegavanje pravljenja od foruma youtube linkovanjem svakog novog klipa. Za tu svrhu služi Subscribe na yt, a ovde je dovoljno predstaviti kanal i eventualno izdvojiti neki video s vremena na vreme.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: gsxr600

Trebalo bi da se stave postovi predstavljanja motovlogera na prvu stranu, ovako ispade svalerova tema i nas par padobranaca.

edit : vlogeri reportujte post da vide admini da urade ljudi ovo ako je moguce, radi boljeg pregleda

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600
pre 36 minuta, GuMi5 said:

Meni je ovo sastavljanje tema bezveze do jaja...

Brate imaš 4 vlogera, jedan mi se gleda, trojica ne. I sada treba da listam po temi i tražim njegove postove. Forum ima desetine tema koje su sve besmislenije od besmislenih pa niko nije sastavio da ne bude kamara već jedna.

Mislim svejedno mi je tako i tako ne zalazim ovdje jer na YT vidim sve ali ako je svako otvorio svoju onda je tako i trebalo. Vlogeri su iz različitih priča tako da Švaler i CrnoDete nemaju veze jedan sa drugim ni kada se sa marsa gleda a vi ste ih stavili u jednu temu...

 

U svakom slučaju, moje mišljenje, sranje. 

Živili

 

pre 4 minuta, crnodete said:

Trebalo bi da se stave postovi predstavljanja motovlogera na prvu stranu, ovako ispade svalerova tema i nas par padobranaca.

edit : vlogeri reportujte post da vide admini da urade ljudi ovo ako je moguce, radi boljeg pregleda

 

pre 20 minuta, vasa.93 said:

Ja vidim jedan veoma praktičan razlog za spajanje tema - izbegavanje pravljenja od foruma youtube linkovanjem svakog novog klipa. Za tu svrhu služi Subscribe na yt, a ovde je dovoljno predstaviti kanal i eventualno izdvojiti neki video s vremena na vreme.

@GuMi5 Apsolutno se slazem sa tobom da je spajanje tema totalno s*anje....
@vasa.93 Postoji bilion tema koje su besmislene i bespotrebne, ove bar pokrecu ljude i dosta su pregledane i aktivne, ne pravi se ceo forum od toga, vec par tema ljudi koji se bave time, komentarisanje sugestiranje i repliciranje odnosno kritikovanje istih, cemu forum i sluzi, diskutovanju raznoraznih tema..
@crnodete Slazem se sa tobom da je glupo sto su ovako potrpali bukvalno S'BRDA  S'DOLA je tema i ispadosmo padobranci upravo...mada mislim da je nemoguce..a i da ovo nije trebalo da rade, ako su vec odradili onda je trebalo od pocetka cela tema i samo da poubacuju nase prve postove...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: gsxr600

moram da priznam doduse da mi je prijalo sto su sklonili moju temu jer su internet fajteri i pljuvaci preterali. i ovo mi je okej ali bi bilo mnogo bolje da se prebace postovi na prvu ako je moguce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Ja vidim jedan veoma praktičan razlog za spajanje tema - izbegavanje pravljenja od foruma youtube linkovanjem svakog novog klipa. Za tu svrhu služi Subscribe na yt, a ovde je dovoljno predstaviti kanal i eventualno izdvojiti neki video s vremena na vreme.


Није све до линковања клипова.
Например доста сам корисних савета и предлога добио овде, што компликује ствари кад нас је више у истој теми. Неко пише овоме, неко ономе, а ти мораш исчитати све ако не желиш да прескочиш ако теби неко нешто каже.

Мада, ако је тако боље за форум, мени можете писати и на јт, инста или где год, све ја то некако стигнем да испратим.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
On 16.5.2017. at 15:55, CrveniKimi je napisao:

Da se dopunim, evo ga novi video, tu jos nisam ispravio gestikulaciju  i jos neke stvari, nazalost malo me mikrofon zeza, ali dobro, nadam se da ce vam se svideti i da cete razumeti sve, bacite koji pregled, komentar, sugestiju, kritiku, sve je dobrodoslo, nadam se zaista da ce vam se svideti, potrudio sam se malo da bude zanimljiviji sto vise i kraci sto je moguce vise a da kazem sve sto je potrebno i tako :)

 

A mogao je vulkanizer da ti stavi i crvene tegove

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: Yamaha FZ8

OK drugari da postavim i ja svoj kanal, radim stvari malo drugacije jer nece samo biti moto vlogovi vec i po koji auto (jer bice zima i to pa da se nastavi sa uploadima).
Ja zivim u Americi pa su sadrzaji malo i drugaciji, nadam se da ce vam se svidjeti i naravno predlozi, savjeti i kritike pomazu da se poboljsam.

I mozete me naci na Instagramu i Twitteru @jjedan 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600
Pre 18 sati, ivica744 je napisao:

A mogao je vulkanizer da ti stavi i crvene tegove

Uskoro radim farbanje motora i felni i zamenu guma, pa ce biti i to drugacije :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ja napisah tamo u onoj prvoj temi, ali se zagubi negdje post...K4 600 i 750 mi je jedan od najljepših farova i prednjih dijelova uopšte, za razliku od ostatka koji je "bucmastije" građe..Baš zbog toga je po meni od udobniji od konkurencije,te se manje sjedi "na upravljaču"..Međutim poredeći sa R6 ne može se porediti po povoznosti, pogotovu ne na kočenju gdje je Yamaha mnogo bolja, što je posebno izraženo kod litre.. O kvalitetu mašine nema šta da se kaže..Moje neko viđenje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni bi bilo interesantno da vidim gradove u Americi. 800 je super kubikaza za te puteve. Upravo vozio iza motora starog 25 godina, sa dva topa pozadi, veliki kruzer Yamaha, agregat veliki - pitam koliko, 1200ccm kaze. Na glavi mu je nosa, opreme nema, a kroz krivine prolazi lagano. Veliki motor moze da se vozi lagano.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja