Jump to content

Moto Zajednica

Kaže,nije me video

Recommended Posts

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Pustili me iz bolnice,kući sam na oporavku,ok sam...osim što sad sve boli,ohladilo se...malo mi je glupo,čudno da tip što me pljasnuo nije došao,ni barem nazvao da se izvini...jbg brate dešava se,bla,bla...navodi me da ga tužim,pa nek se puši...ipak je ljudski da se izvini barem...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Pa nemaš razloga da ga ne tužiš i ne nadoknadiš štetu ako već može. Zapitaj se da li bi on ili njegova firma ili šta već propustila priliku da te odere da si kojim slučajem ti kriv a oni imali štetu. Još bi ispljuvali nas ostale dvotočkaše ni krive ni dužne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
On 19.5.2017 at 19:55, shoyyka je napisao:

Pustili me iz bolnice,kući sam na oporavku,ok sam...osim što sad sve boli,ohladilo se...malo mi je glupo,čudno da tip što me pljasnuo nije došao,ni barem nazvao da se izvini...jbg brate dešava se,bla,bla...navodi me da ga tužim,pa nek se puši...ipak je ljudski da se izvini barem...

Druze, pre nekih 19 god imao sam isto iskustvo sa krivcem. Nijednom nije dosao, pa ni pitao kako sam. Cak sto vise i razminuli smo se ubrzo nakon toga kod policije, nije bilo vise od mesec dana jer jos uvek sam imao gips, i covek se napravio ko da me ne vidi.

Ovo sam iskoristio u procesu sudjenja, policija ga je sluzbeno tovarila za ugrozavanje bezbednosti, i ja ko svedok dao izjavu u koju sam naveo da se moze pogresiti (bio isti komentar, nisam te video, odakle si se stvorio?), ali nikako ne mogu da prodjem pored toga da nijednom nije dosao i pitao kako sam. UF, kako se samo sudijka naljutila, kaznila ga je max sto je mogla. 

ZELIM BRZ OPORAVAK!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Samo o dozivljajima u saobracaju iz prosle nedelje bi mogao da napisem roman. Srecom svaku mogucu situaciju sa ishodom nesrece sam uspeo da izbegnem.

Ja ne znam o cemu se radi ali cini mi se da ljudi u Novom Sadu voze kao divljaci, totalno u nekom svom svetu. Isecanja, promena trake bez migavca, nagla kocenja bez potrebe su svakodnevnica, jednostavno svaki izlazak na ulicu gledam kao da sam jednom nogom u grobu.

Da li je doslo vreme da narod vise nesvesno cini ove greske u saobracaju ili jednostavno su ljudi umorni i ne obracaju dovoljno paznju ili je nesto skroz trece.

Ne znam, evo samo prosle nedelje bar 10 saobracajki je bilo u gradu i okolini, mahom vezanih za motocikliste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Jedan moj prijatelj nekad reče da kad god izađe na ulicu motorom, ostale vozače posmatra kao da svako hoće da ga ubije i čuva se svih. Tad sam mislio da preteruje, ali vremenom sve češće se setim tih reči.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

kada ti rade procenu štete, ukaži ima na oštećen rezervoar, on mora da se proceni kao da treba nov, jer se rezervoar ne popravlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa
Pre sat vremena, jboban je napisao:

Jedan moj prijatelj nekad reče da kad god izađe na ulicu motorom, ostale vozače posmatra kao da svako hoće da ga ubije i čuva se svih. Tad sam mislio da preteruje, ali vremenom sve češće se setim tih reči.

Tačno tako. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja