Kaže,nije me video

Mali žuti ga pravio...

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Brz oporavak sve odtalo je gvozdje i plastika

Sent from my iPhone using Tapatalk

0

Pustili me iz bolnice,kući sam na oporavku,ok sam...osim što sad sve boli,ohladilo se...malo mi je glupo,čudno da tip što me pljasnuo nije došao,ni barem nazvao da se izvini...jbg brate dešava se,bla,bla...navodi me da ga tužim,pa nek se puši...ipak je ljudski da se izvini barem...

1

brz oporavak...bice motora...pozz

0

Pa nemaš razloga da ga ne tužiš i ne nadoknadiš štetu ako već može. Zapitaj se da li bi on ili njegova firma ili šta već propustila priliku da te odere da si kojim slučajem ti kriv a oni imali štetu. Još bi ispljuvali nas ostale dvotočkaše ni krive ni dužne.

0

On 19.5.2017 at 19:55, shoyyka je napisao:

Pustili me iz bolnice,kući sam na oporavku,ok sam...osim što sad sve boli,ohladilo se...malo mi je glupo,čudno da tip što me pljasnuo nije došao,ni barem nazvao da se izvini...jbg brate dešava se,bla,bla...navodi me da ga tužim,pa nek se puši...ipak je ljudski da se izvini barem...

Druze, pre nekih 19 god imao sam isto iskustvo sa krivcem. Nijednom nije dosao, pa ni pitao kako sam. Cak sto vise i razminuli smo se ubrzo nakon toga kod policije, nije bilo vise od mesec dana jer jos uvek sam imao gips, i covek se napravio ko da me ne vidi.

Ovo sam iskoristio u procesu sudjenja, policija ga je sluzbeno tovarila za ugrozavanje bezbednosti, i ja ko svedok dao izjavu u koju sam naveo da se moze pogresiti (bio isti komentar, nisam te video, odakle si se stvorio?), ali nikako ne mogu da prodjem pored toga da nijednom nije dosao i pitao kako sam. UF, kako se samo sudijka naljutila, kaznila ga je max sto je mogla. 

ZELIM BRZ OPORAVAK!!!

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.