Jump to content

Moto Zajednica

digitalni brzinomjer i puz za km sajlu

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Honda Transalp 700

kupujem digitalni brzinomjer za motor. ako ko ima , ili zna gdje bi se moglo naci

motor je honda dominator.

 

takodje kupujem i puz za km    od iste.

 

shajo@cg.yu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

1. Digitalne brzinomere imas u svim bolje opremljenim prodavnicama i servisima bicikala, u principu su to isti uredjaji. Ako ti to ne odgovara, imas nekoliko modela u Louis katalogu ili sajtu, pa odaberi.

 

2. Dominator, Transalp i Africa imaju identicne zupcanike za pinjon. Sam zupcanik kosta oko 30e dok je ceo pinjon oko 100e. Mozes i jedno i drugo da narucis preko T3 Racinga iz Balosave ili Saleta iz Trstenika. Brojeve telefona potrazi ovde na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Honda Transalp 700

1. Digitalne brzinomere imas u svim bolje opremljenim prodavnicama i servisima bicikala, u principu su to isti uredjaji. Ako ti to ne odgovara, imas nekoliko modela u Louis katalogu ili sajtu, pa odaberi.

 

2. Dominator, Transalp i Africa imaju identicne zupcanike za pinjon. Sam zupcanik kosta oko 30e dok je ceo pinjon oko 100e. Mozes i jedno i drugo da narucis preko T3 Racinga iz Balosave ili Saleta iz Trstenika. Brojeve telefona potrazi ovde na forumu.

 

ma neki kreten je prije mene skidao tochak i nije stavio onaj metalni dio koji ide izmedju felme i plastike koja okrece onaj pinjon kako li se zove, i onda je

od muke onaj rotor unutra plastichni pukao.

 

Razmishljam se da stavim digitalne satove.  imam ja ovamo ovih satova za bicikla, ali nemaju pozadinsko svijetlo, tako da nocu trt ne moze da se vidi,

ima li u bg neko zastupnishtvo ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Razmishljam se da stavim digitalne satove.  imam ja ovamo ovih satova za bicikla, ali nemaju pozadinsko svijetlo, tako da nocu trt ne moze da se vidi,

ima li u bg neko zastupnishtvo ?

 

Postoji par modela satova za bicikl koji imaju pozadinsko osvetljenje, proveri u Capriolu i Planet bike-u, mozda ima i kod nas da se pazari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja