Jump to content

Moto Zajednica

Tuning skutera

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova

Ovako dobio sam qingqija i uradio sam mu servis i promenio akumulator, ima 49cc i 2T je. Dosta se muci na 50-55kmh pa sta vi predlazete, sta prvo da uradim,stavim? Razmisljao sam neki sportski filter, skidanje blokade i mozda jos nesto za pocetak. Sta vi kazete? Koliko ce tada ici i koliko ce me to otprilike kostati. Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Sta je radjeno na skuteru.Jel ciscen karubator,jel prenos njegov fabricki,kako pali hladan,kako zagrejan,ubrzanje.Najbolje da bude sve fabricki na njemu i da bude sve kako treba.Posle se proba i vidi kako ide.Mozda je prljav karburator ili filter vazduha pa nece brze..ili nesto drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Uglavnom su skunite na svim skuterima ali ko zna.Desava se da izvade 3 rolnice da bi imao bolje ubrzanje ali ne moze vise od 50-55 da ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8917 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 6 sati, Motorista kalu said:

Ovako dobio sam qingqija i uradio sam mu servis i promenio akumulator, ima 49cc i 2T je. Dosta se muci na 50-55kmh pa sta vi predlazete, sta prvo da uradim,stavim? Razmisljao sam neki sportski filter, skidanje blokade i mozda jos nesto za pocetak. Sta vi kazete? Koliko ce tada ici i koliko ce me to otprilike kostati. Hvala unapred

Predlazem ti da se prvo "uhodas" sa tim sto si dobio, vozi i uzivaj.

U medjuvremenu, ako nemas kategoriju za jace, brze, bolje ti uplati autoskolu tj iskoristi novac pametno, umesto sto planiras dati tj baciti na tuning.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Pa rece ti Satelis...

Uplati polaganje za A i pametno potrosi  novac. Posle toga merkaj i kupi nesto sto te zadovoljava po snazi i brzini.

Friziranje takvog skutera su uzalud bacene pare i nije uopste tako naivan posao kako ti mislis sa zamenom rolnica ili flitera.

Zamenis pertle na patikama i ocekujes da ces biti dobar fudbaler ili kosarkas.....malo banalno ali tako dodje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3627 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Cvicvi i ne moze brze od 55 ako je 4t 50. Mozda poneki ako mu nije dobro. Ozbiljan tuning 4t masine nije isplativa prica, posebno u ovom slucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja