Jump to content

Moto Zajednica

Dva harlija "ispadaju" iz krivine na brdu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Veliki nagib . Oni isli suvise sporo a grdosije teske.
Dovoljno za upadanje u kanal.
Ja sam gledao drugara sa vfr om na transalpini kako se sjurio u kanal iz istog razloga.


Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Mala brzina i nagib puta ka unutrašnjoj strani krivine.


Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nema ovde veze nagib, krivina, veverica bacila sisarku..... neiskustvo je presudilo.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ахахаха мајко мила. Виђао сам свашта, и да прођу кроз кривину право и свашта, али да неко у по' кривине скрене, али буквално скрене, ван кривине, то нисам. 

Овај што је ишао други кад се појављује иза крвине предњим точком је већ скренуо скоро па под правим углом у односу на асфалт.

Ништа друго него глупост.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Prvi koji je sleteo je bio previse blizu uz ivicu puta a da se videti da postoji ostecenje ili sta god je vec. Drugi je tj onaj ispred je video kako prethodni pada i malo nepaznje nije gledao gde vozi tako da je i on zavrsio u jarku
Meni ovo uopste nije smesno. Moze da bude smesno samo onom ko vozi celu sezonu po forumu a na motoru daj boze da predje 1000.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Cela ekipa je skroz neiskusna. Ovi sa harlijima su mislili da ako kupe motor marke " Harli " da mogu sve, al su pali ko da nikad nisu seli ni na poni bicikl.  Ostatak ekipe isto neiskusan, voze još pedesetak metara da kao ostave motore na sigurnom, a mogli su da okrenu motore i spuste se na onaj putić što se tu uključuje na glavni. Niko se nije uhvatio ni za kutiju prve pomoći ( ako je uopšte imaju ). Ona neka ženska mobilnim zove neku pomoć, mada kolko vidim niko ne leži niti kuka zbog nekih bolova. Možda zove dizalicu da im podigne motore - mada mogu i sami - kolko ih ima da ih usprave na točkove i samo okrenu nizbrdo kroz travu da se spuste do puta. Neiskusni skroz do bola ! 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Za neke ljude nije motor, ova dvojica su klasican primer. Sreca pa nekog drugog nisu ubili. Bilo bi pozeljno da predju na 4x4... sto pre.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Čudni su putevi gospodnji ... :D

 

Ali sa druge strane.. ja sam skretao na vlastitu ćupriju na koju sam prije toga i poslije toga skretao na stotine puta, ali taj jedan puta su se zvijezde tako poklopile da sam se uzvrnuo koliko sam širok i dugačak, dobio uganuće skočnog zgloba i napuknuće potkoljenice ... :lol3:Kako i zašto, ni danas nemam pojma ... :lol3:.... Dolazim jednom prilikom na raskršće na koje dolazim svaki *ebeni dan, ali taj jedan puta stajem na crveno, spuštam lijevu nogu i čekam ... u jednom momentu kao da se zemlja otvorila i noga jednostavno sklizne i opet se prospem po svim gabaritima ... :lol3:... Kako i zašto ni danas nemam pojma .. :lol3:.. a nisam ni pio taj dan ništa.. :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
7 minutes ago, strasilo said:

Čudni su putevi gospodnji ... :D

 

Ali sa druge strane.. ja sam skretao na vlastitu ćupriju na koju sam prije toga i poslije toga skretao na stotine puta, ali taj jedan puta su se zvijezde tako poklopile da sam se uzvrnuo koliko sam širok i dugačak, dobio uganuće skočnog zgloba i napuknuće potkoljenice ... :lol3:Kako i zašto, ni danas nemam pojma ... :lol3:.... Dolazim jednom prilikom na raskršće na koje dolazim svaki *ebeni dan, ali taj jedan puta stajem na crveno, spuštam lijevu nogu i čekam ... u jednom momentu kao da se zemlja otvorila i noga jednostavno sklizne i opet se prospem po svim gabaritima ... :lol3:... Kako i zašto ni danas nemam pojma .. :lol3:.. a nisam ni pio taj dan ništa.. :lol3:

E bas zato  :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Motocikl: XTZ 750
55 minutes ago, Bane je said:

Koliko su teški ovakvi motori? 

oko 300-400 kg ... ali teže je neiskustvo i nonšalantan pristup vožnji po opasnim krivinama uzbrdo. Mislim da će ovi američki penzioneri posle ovoga odmah vratiti harlije dileru i kupiti ovo (što bih inače i ja vrlo rado vozio i posedovao):

 

37529f89336a0399c5f772cd740c2935.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Takodje se slazem da je neiskustvo i nepaznja, ovaj prvi je zabo u kanal ae, moglo je i da ga jednostavno nece taj dan, ali drugi koji je bio na putu, blene u ovoga i skrece s puta mi nije jasan :zbunjen: a i ostatak ekipe koji se jebava da ostavi motore na sigurno, te pasce sa copave te nece, pa da vidim neko sa ovolikom cudom se kotrlja niz obalu ako nista spustio bih motor na bok, sto kaze Mikulanac za neke ljude jednostavno nisu dva tocka. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Klasičan primer fenomena "fiksacije". Obojca su pogledom "fiksirali" potencijalnu nezgodu,  prvi koči jer je ušao (za svojeuslove) loše u krivinu, drugi vozač iza gleda (fiksira) provaliju i tamo i završava a prvi onda primećuje njega i fiksira ga i okreće motor tamo gde mu je pogled. Ono što sam "urezao" sebi u glavu, a prvi put čuo na Kursu bezbedne vožnje BJB se uvek pokazalo kao tačno: motor ide tamo gde ti je pogled!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88
5 minutes ago, Urban Cruiser said:

Klasičan primer fenomena "fiksacije". Obojca su pogledom "fiksirali" potencijalnu nezgodu,  prvi koči jer je ušao (za svojeuslove) loše u krivinu, drugi vozač iza gleda (fiksira) provaliju i tamo i završava a prvi onda primećuje njega i fiksira ga i okreće motor tamo gde mu je pogled. Ono što sam "urezao" sebi u glavu, a prvi put čuo na Kursu bezbedne vožnje BJB se uvek pokazalo kao tačno: motor ide tamo gde ti je pogled!

Znači, ako zatvoriš oči, motor ne ide nigdje ?!? :D

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Moja analiza je da ovaj covek,sto je stariji,jbg,prostata,slaba besika i bio u problemu,iskrslo lepo mesto za muku otresti i pao jer je hteo u sumarak,zamisli da ti se toliko pisa a sedis na necem sto vibrira.Onaj drugi je pao bzv,okrenuo glavu za ovim a zaboravio da ce tako i korman da okrene nacisto.Pozurio da mu pridrzi valjda

Promenio član Dzejev sin
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: gsxr600

Ko ima problem sa biciklom treba da bude iskren prema sebi i da ne seda na motor. A ovi deluju kao da bi imali problem sa biciklom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ма ајдее овде сви што по форуму целу годину критикују вожњу неких људи а на мотору не провозају ни колико они. Ни како они. :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Bitno je da ga je kupio....

Jaoooo imam jednog ortaka koji vozi ovako, cak ovaj na pravac i zna da cepne gas... Znate kako je to zamorno da se vozis sa takvim, nekoliko puta sam hteo da se zakucam u njega u krivinu koliko se uspanici i ukoci... Strasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Svaka čast onom biciklisti - pokazao mu kako se vozi ! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja