Jump to content

Moto Zajednica

Vršac-Magadan

Recommended Posts

  • U prolazu, 55 postova
On ‎1‎/‎22‎/‎2018 at 2:37 PM, nikvuksa said:

Evo odmah jednog narucioca Buco!
Saljem podatke u pp, pa salji kad budes mogao. 
Pozdrav i cekamo novu avanturu!

Molim te pošalji mi adresu na 061 173 86 15 da bih mogao da ti pošaljem knjigu. Tenx 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Bio sam na promociji knjige u nedelju, 04. februara i čuo celu priču iz prve ruke. Još jednom, Buco svaka čast na avanturi i svemu što si doživeo uz zahvalnost što si nam to i preneo. Preporučujem da, uz ovu temu, obavezno pročitate i knjigu!  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Knjiga je maestralna i ja sam je pročitao u jednom dahu... Nije uopšte klasičan putopis koji smo pročitali ovde ili na FB, već nešto što ostavlja snažan utisak na svakog bajkera.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Odlomak iz putopisa Mongolija Moto Tour 2017

Uđosmo u Rusiju na Kjahtu.

Posle 6 sati čekanja i borbe sa birokratijom. 6 sati granice nam sada dođe ko i 6 jabuka, ko 6 rakija, ko 6 litara goriva.

Normalna pojava. Kažem Bosancu da pecam prvo mesto za moguće stajanje da sačekamo Pajera pa da se ruča blago meni. Gladan sam ko pašče ! Kaže može, ajd taman i piš pauza.

Stojimo u sred neke šume. Mrtva tišina. Onaj trenutak opuštanja u piš pauzi poče narušavati zvuk motocikla. Jel nam se priviđa ili šta je u pitanju ?

Zvuk sve jači. Navikao sam sretati i motore, i kamione, avione, ne okrećem se. Bosanac se okrete, čujem zvuk motora jasno iza sebe. Tablica Vršac !

Vršac tablica a ? Lepo ti rekoh na granici da ne stojiš na suncu. Ma nosi se u ... Vršac tablica nisam lud !

Prevrćem očima, kakav Vršac na kraju sveta ! Vršac između Mongolije i Rusije ?! Vršac ! Dere se ko blesav, skoči na motor, pa skoči s motora. Gledam šta mu je jel poludeo skroz ? Nema još Steve s džipom da uzmem torbu za urgentne slučajeve... Uze iz jakne privezak od BMWa. Propeler nema ključ ko normalni motori nego kao bez ključa. Ali bez priveska neće daleko. Odjuri ko besan.

Presretnu motordžiju par kilometara odatle... i na njegovom tečnom Engleskom kaže HELLOUU MJ FREEEND !

Gleda čovek stvorenje iz Bosne i odgovara sa Helou... Ma đe si jarane pošao ajd okreći da ručamo !

Verovali ili ne...

Svet je mnogo mali.

Buca Vlaisavljević.

Hvala mu što je upao u našu priču i iskreno nas obradovao u Kjahti.

Ručak je bio pravi putničko-krajputaški. Ali osećali smo se kao kod Kovača u Beogradu.

Do sledećeg susreta ko zna gde i kad... Veliki pozdrav za sapatnika saputnika Bucu !

 

38935384625_33864f8aac_z.jpg

38935386035_86b2c2df03_z.jpg

38935387115_23f8c075b2_z.jpg

38935390185_456b354d75_z.jpg

38935393085_a23f32445f_z.jpg

38935399105_7f82b1983b_z.jpg

39124894934_464cd4492f_z.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova

Hvala puno na svemu, vaša podrška puno znači..Verujem da mnogi od nas razumeju tačno, koliko je život sa motociklom važan i svi manje-viša osećamo istu potrebu za tim. Ja sam nešto od toga pretvorio u rečenice u ime svih nas.. Tako ja vidim ovu moju knjigu. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova

Ako ima više ljudi koji su zainteresovani za moju knjigu, iz istog kluba ili društva, rado bih došao da se vidimo i doneo knjige, umesto da šaljem poštom...:) Evo ga opet moj broj 061 173 8615.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Princ 250 + Africa Twin

He he, kod mene iza ćoške kod Bobe Foxa, nisam znao da ima status hostela. Vidimo se tamo pod obavezno.
Pozdrav.

Dostavljeno s kamijonem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja