Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Zavisi odakle se putuje,ali dva dana je sasvim ok za bilo koju destinaciju u Srbiji. Ako se covek ogranici na jedan dan,onda sva voznja bude trka-frka i nista se ne vidi. Ja obicno delim na dva dana tako sto prvi posle posla vozim do smestaja,a drugi laganini vracam kuci. Na Djerdapu stvarno ima sta da se vidi cak i da se samo vozi. Jedva cekam da ove godine ponovo idem tamo. Prosle sezone nisam isao u tom pravcu. Inace prvi dan vozim do Donjeg Milanovca.Tamo negde prespavam. Sutra krenem do Kladova,a ok je i kafa u Drobeta-Turnu Severin. Onda nazad uz cesta stajanja na vidikovce i fotkanje,pa ako se izdrzi do Srebrnog jezera da se ruca. Tamo smo nasli neki fini restoran gde moze fino da se jede. I onda peglanje do kuce laganica...

Evo par fotki,cisto da vam zagolicam mastu...

FB_IMG_1494568091313.jpg

FB_IMG_1494568073585.jpg

FB_IMG_1494568059114.jpg

FB_IMG_1494568870155.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova

Ja sam nesto razgledao sinoć,možda odem do Kladova,video sam da ima neki hostel.
Nisam smeo da rezervisem zbog vremena,nadam se da ću moći i u zadnjem trenutku..
A kad sve saberem ima dosta prenoćišta i usput.

Sent from my Custom Sony using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Dubovac

Када завршиш авантуру јави где си био, спавао, колико је коштало

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

Od Goluoca do Kladova je zanivljiv put sa 21 tunelom (ako se ne varam). Javi se poneki kamen na putu pa treba biti oprezan. U samom Kladovu mislim da ima dosta smestaja po pristupacnim cenama, jer Rumuni masovno dolaze u provod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova

Evo ljudi ja ipak krenuo i stigao do Kladova... Lepo me je vreme služilo do zadnjih 30 km....tu malo kiše al nista strašno.
Mogu vam reći da sam uživao u svakom kilometru .
Put nije loš.puno lepih krivina....za moj tempo od 80 na sat,prava milina.
A za smeštaj nisam imao ništa konkretno,nego kako sam stao na parkingu, prilazi mi čovek.... Bivši predsednik (ako sam ga dobro razumeo)Moto Kluba Kladovo....našao mi povoljan i dobar smeštaj za minut.
Sutra povratak, nadam se sa boljim vremenskim uslovima.

Sent from my Custom Sony using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Dubovac
Evo ljudi ja ipak krenuo i stigao do Kladova... Lepo me je vreme služilo do zadnjih 30 km....tu malo kiše al nista strašno.
Mogu vam reći da sam uživao u svakom kilometru .
Put nije loš.puno lepih krivina....za moj tempo od 80 na sat,prava milina.
A za smeštaj nisam imao ništa konkretno,nego kako sam stao na parkingu, prilazi mi čovek.... Bivši predsednik (ako sam ga dobro razumeo)Moto Kluba Kladovo....našao mi povoljan i dobar smeštaj za minut.
Sutra povratak, nadam se sa boljim vremenskim uslovima.

Sent from my Custom Sony using Tapatalk



Kojim putem si isao do kladova, kakav je smestaj, cena? Pricajjj :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA

Svratite ujutru na kafu, ja cu ujutru biti u lokalu o kome sam vam pričao, Don Pepe bar, u pešačkoj zoni!
Veliki pozdrav

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova

E ovako....

Ne znam ni šta da kažem, bilo je ekstra.

Jutro je bilo pravo vreme za vožnju,dobra kafica i malo razgovora sa kolegom i domaćinom pa polako na put.

Mogu vam reći da sam danas više uživao u vožnji nego juče.

Vožnja je išla opet pored samog dunava sve do Ram-a,tu sam trebao da čekam na skelu nekih 2 sata,i tako sam odlučio da krenem prema Požarevcu.

Kod Smedereva prešao reku i pravac Pančevo.,tu sam uspeo 2 puta da izbegnem pljusak(stali na pumpi na kafu),posle toga je krenulo opet lepo vreme prema Zrenjaninu. Odvojio se prema Titelu i polako preko sela na tanane kući.

Sa cenama sam zadovoljan, u globalu sve je za nijansu jeftinije nego ovde kod nas....e sad koliko je čovek gladan i zahtevan to diktira i cenu...

Zasad toliko.

Pozdrav

P.s.-mala dopuna

3031f62ffd3b4640fcee26e9537ed286.jpg5ba8c2d69acf29b177c5ba1d1d789e07.jpg377cba51bda9b5d62b4f3b21cd0830e7.jpg

 

 

Sent from my Custom Sony using Tapatalk

 

 

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Moze li neko da kaze kakva ima iskustva sa kampovanjem na ovoj deonici? Moze i kampovi,ali bi me najvise interesovala mesta za kamping na divljaka. Donji Milanovac- Kladovo,ta deonica,mada moze i nesto pre ili kasnije. Vidim ima dosta sporednih putica,sto prema Dunavu ,sto na drugu stranu. Mozda bi tu negde moglo da se prenoci. Ili oni "pecaroski" puteljci sto se spustaju sa magistrale do same reke?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA

Nisam siguran, ali dosta kampera vidjam na plaži u Tekiji, ne znam da li se išta plaća!!!

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 10 minuta, chuky said:

Nisam siguran, ali dosta kampera vidjam na plaži u Tekiji, ne znam da li se išta plaća!!!

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 

To je extra polozaj za prenociti i sutra da se laganica vrati kuci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: BMW F800ST Honda NX 250
pre 29 minuta, stari roker said:

To je extra polozaj za prenociti i sutra da se laganica vrati kuci...

Da jeste.

Povrh toga je besplatan. 100%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

A pecaroški položaji su uglavnom zauzeti...pecarošima. I na ta mesta može da se spusti samo peške, znači motor na ivici kolovoza na milost šleperima i autobusima.

Ja sam kampovao u Tekiji na plaži, odlično mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: MaxSym 400i
On 5/17/2017 at 10:29 PM, stari roker said:

Moze li neko da kaze kakva ima iskustva sa kampovanjem na ovoj deonici? Moze i kampovi,ali bi me najvise interesovala mesta za kamping na divljaka. Donji Milanovac- Kladovo,ta deonica,mada moze i nesto pre ili kasnije. Vidim ima dosta sporednih putica,sto prema Dunavu ,sto na drugu stranu. Mozda bi tu negde moglo da se prenoci. Ili oni "pecaroski" puteljci sto se spustaju sa magistrale do same reke?

Kada predjes Porecku reku i Golubinje,posle par km i videces sa desne strane puta betoniranu cesmu-izvor(odlicna voda),ne moze da se promasi.50 metara pre izvora je skretanje na puteljak u sumu prema Dunavu.To je kamp,tj nekada se vodio kao kamp pa su napravili divlje vikendice koje su kako sam cuo porusene ali tu uvek ima nekoga pa moze da se kampuje.Cuvajte se zmija,ne samo tu nego na celom potezu kroz Djerdap.To je ispred Tekije 10-20 minuta voznje.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v
On 17.5.2017. at 22:29, stari roker je napisao:

Moze li neko da kaze kakva ima iskustva sa kampovanjem na ovoj deonici? Moze i kampovi,ali bi me najvise interesovala mesta za kamping na divljaka. Donji Milanovac- Kladovo,ta deonica,mada moze i nesto pre ili kasnije. Vidim ima dosta sporednih putica,sto prema Dunavu ,sto na drugu stranu. Mozda bi tu negde moglo da se prenoci. Ili oni "pecaroski" puteljci sto se spustaju sa magistrale do same reke?

Prijatelju imas Tomin kamp posle Brnjice.Kako dolazis od Golupca i dodjes u Brnjicu sa leve strane ti je Tomina kafana.Tu se javi posto je kamp njihov.Mozes da stavis sator a imaju i drvene kucice.Lep kamp,narocito zalazak sunca predvecer.Kupatila nisu bas tip top ali???Posto ih dobro poznajem za telefon ili bilo kakvu pomoc javi se u P.P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja