Jump to content

Moto Zajednica

El gitara

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Strat Volt voggenreiter sss. Jutros sam podesio visinu pupova, sedla, vrat. High e zica mi je pukla, verovatno cu je staviti. Javor telo, maple vrat, rosewood fboard. Vrlo pristojan istrument, od prilike klasa Squier Fender standard. Srednje niska akcija, Lak u savrsenom stanju osim na dnu 1 cm se skinulo farbe od stajanje pored stalka na kojoj mi je druga gitara. Vrat savrsen netaknut. Zamena, npr za drugu gitaru, fender MIM, hamer sunburst skuplji, ili gitarsko dobro pojacalo minimum 50w (fender 212r ili marshal, fender gitarsku glavu, fender FM100H), kabinet. . . . Uz gitaru ide i fabricka platnena futrola, nova, sa kojom je gitara i kupljena. 
Vrlo lep bluesu ili rock zvuk sa korektnim pojacalom, nije za metal : ) Slika je u ilustrativne svrhe. Trag vremena jedino vildljiv na dnu tela u vidu pomenutih  i na srafovim p-upova koji su blago potamneli. Slike saljem : ) oglas sam stavio i na KP ovde popus mozze za koljege.

volt.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Stavio na KP 70 jura nek bude ovde 60 jura. Fiksno i kolegijalno. Moz zamena za kappa givi gornji kofer 48-52 il textilne pantale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja