Jump to content

Moto Zajednica

Koji su klipovi najbolji i gde ih naci

Recommended Posts

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Kao sto tema kaze. Osvezio bih malo masinu na etz 150. Trebao bi da busim na prvu specijalu ali mi se ne stavlja gaborov klip. Jeste da su jeftini ali su i nekvalitetni. Znaci gde platiti a dobiti dobar klip tipa motins, meteor i dr.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ambika klipovi , indijske proizvodnje , imaju naj manju cenu . Takodje i kvalitet . 

Sledeci po ceni ali i po kvalitetu su madjarske proizvodnje (BERTA ) . 

Na vrhu ove male "piramide" su klipovi sa oznakom unutar klipa "K20" - originali . Mozda ne mogu ponuditi bas u svim dimenzijama ali vecinu da

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ja sam na mog ETZ-a kada sam radio motor stavio klip nekog nepoznatog proizvodjaca bio oko 2000din.Ja sa njim presao nekoliko hiljada,zatim ga prodao Sumiju a on sa njim presao kroz bespuca i sume podosta i eno ga jos uvek radi.Mozes staviti i klip koji je proizvela NASA ako nije cilindar lepo izbusen i ishonovan,i ako nije  nastelovan karburator i paljenje zalepice sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Sve ja to znam, i nosim cilindar na obradu kod proverenog mastora. Hocu da uradim motor kako valja. Cuo sam price da gaborovi klipovi hoce da budu jajasti i da imaju rupe i jos svasta nesto. Ne ide tako nesto stavljati u masinu sa svim mogucim novim delovima (potrosnim) i sveze izbusenim cilindrom.

@jigoro cano imas pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Za gaborove klipove neznam kakvi su,klip koji sam stavio nije kupljen kod njega.Ne bih sada ovde gde je kupljen klip da ne bude reklamiranje.Uglavnom u masinskoj radionici je premeren i nije bio ovalan a odlivak je bio odlican.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Nisu Gaborovi klipovi nikad bili jajasti ili sa rupama! :D Al ima prilicno razlike izmedju Ambike i K20... :D A pomenuti MZ 150 i dalje ide, treba mu veliki remont. Moj brat ga tera skoro svakodnevno(kad ima para za gorivo).. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja