Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje moto sezone u Kruševcu 14.5.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Obaveštavamo sve bajkere dobre volje da dodju 14. maja na otvaranje moto sezone i da se velikim defileom probudi svest vozača drugih kategorija da obrate pažnju na nas, da izmamimo osmeh najmladjima i da zagrmi Kruševac...

Posle defilea, motori će biti parkirani u centru grada gde će deca i roditelji moći da pridju i da se slikaju...

Akciju su organizovali Opština i turistička organizacija grada Kruševca, SUP i moto klubovi Rasinskog okruga..

Defile će krenuti u podne u 12:00, a okupljanje bajkera će biti od 11:00 na poligonu AMSS kod aerodroma (vidi sliku)..

Bilo bi lepo da se dodje u što većem broju, vreme za taj dan će biti idealno (tako najavljuju)...

Za slike i video klipove će biti zaduženi fotografi i moto vlogeri (Jovan Dašić, Fu#king rider, Lazarevic itd..)

 

Dobrodošli 7cb4cbb61f6df24d860443a368269a37.jpga0ab588cfdc71c2cc6ae865e6ec27d3a.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Ne znam na sta konkretno mislis, ali planirano je da svako sa svojim klubom ili drustvom (ili sam, drustvo se uvek nadje) dodje na mesto gde se okupljamo i onda kao velika celina se provozamo po KS-u, parkiramo svoje motore i nastavljamo druzenje.. U svemu tome bitno je osecati se kao deo porodice i druzenje, jer KS kao i sto znas nije neki preveliki grad da mozes da se vozis ceo dan po njemu... Nadam se da si me razumeo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Predlazem da se izabere "mis" moto sezone. Naravno, moramo joj obezbediti i neku nagradu.                                                                                                                Prijace to i nama i njoj a i dopunicemo sadrzaj druzenja.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Uh uh uh, kako bi to bilo divno, ali bice nacionalne i lokalne televizije, dva drona ce nadletati dogadjaj, bice fotografi, u svakom slucaju bice mnogo lepog naroda
Posle ce ipak morati svako svoju misicu da nagradi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Vi se podrazumevate...

Jos jedna stvar, da ne bude da bi neko isao, a da nema s kim...
Ja krecem iz centra Paracina u 15:00 preko puta Maxi-ja na parkingu.. Ko hoce neka dodje pa idemo svi zajedno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Danas bio u Krusevcu. Organizacija 0, Ustvari nicega nije ni bilo. Razocarenje!

Ali jos jedno jos vece razocarenje. Hteo sam u jednom kaficu, Mislim da se zove Cinema, da odem do WC_a. Konobar ili gazda jednostavno mi je rekao da ne mogu da odem u njihov Wc je ne sedim u kaficu kod njih. Mozda sam i hteo da sednem bas u taj kafic ali posle ovakvog ponasanja...... Evo i slike tog kafica.

kafic.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Kako ko dozivi.... Meni je bilo odlicno, jer poznajem dosta njih i stekao nove i video stare prijatelje... Smeh i sala na sve strane, razmena misljenja oko motora i estetike... Defile kao i svaki defile, o njemu nema sta da se pise.... Slike i snimci tek slede.. Kako je jedan ortak brojao bilo je oko 135 motora, zamolio sam ga da amaterski snimak izbaci na YT da bi mogao da ga postujem ovde.. A snimci dronovima, kamerom i GoPro kamericama tek slede...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja